Září 2012

Akt 3 - Part 5

30. září 2012 v 13:47 | ElfMaya |  KAP - Lucien
Tak a máme tady Luciena, blížíme se do poloviny příběhu a pokud jde o mě už mě schází dopsat poslední dvě části. V této části jsem si trochu pohrála s Lucienovi city a trochu objasnila Alexův příchod do Abelu.
A pokud nějaká yaoiska čeká na žhavou milostnou scénu tak mám pro ni jeden vzkaz: To si ještě počkáš. XD


Jednodílné

30. září 2012 v 13:47 | ElfMaya |  ..::Rozcestníky::..

Tato rubrika je uzavřená. Už mě přestalo bavit psát fanfikce.Knihy v mých myšlenkách (22) - EONA: Poslední dračí oko

28. září 2012 v 11:12 | ElfMaya |  ..::Knihy v mých myšlenkách::..
Napínavý fantasy příběh o tajemné magii, šermu a lásce pro mladé i dospělé čtenáře. Pohnuté osudy statečné dívky Eony, adeptky dračí magie v zemi zasažené válkou. Po odhalení svého tajemství, které se trestá jedině smrtí, se ocitá na útěku před armádou uzurpátora Sethona, který se zmocnil násilím trůnu a za každou cenu hodlá uskutečnit svoje temné záměry.
Má-li v zemi opět zavládnout mír, musí Eona najít právoplatného císaře Kyga a magický černý foliant, aby mu pomohla získat zpátky trůn. Jako dračí oko se však sama stává hrozbou pro svůj lid, neboť nikdo neví, že nemá pod kontrolou svoji sílu. Zoufalá Eona je nakonec nucena uzavřít smlouvu s dávným nepřítelem, který může všechny vyhubit.
Napínavý a poučný závěr epického příběhu o tajemné magii, šermu a lásce uchvátí mladé i dospělé čtenáře svou syrovostí, náhlými dějovými zvraty, bohatou symbolikou a nádherným orientálním prostředím.

ANOTACE: Kosmas

Dopis pro Petra

25. září 2012 v 11:32 | ElfMaya |  jednorázovky - Romantické
Jedná se o takovou chvilkovou záležitost. Psala jsem ji při jednom bouřlivém dni, a ke všemu na jeden zátah. Snad se bude líbil.

Malý pokojík prosycený tmou. Jen slabé světlo stolní lampy se snaží zastrašit noční děsy. Dívka sedící u jednoduchého stolu drží v ruce propisku. Jako již po několikáté za dnešní večer se zamračí. Neustále hypnotizuje prázdný papír před sebou. Je ještě čistý, ani tečičkou inkoustu neposkvrněný. Povzdechne si. Je těžké pro ni začít těch málo řádků co má na srdci. Pohlédne na jedinou fotografii na stole. Dřevěný rámeček hlídá fotku mladého kluka. Skrz sklo ji neustále zvedá náladu upřímným úsměvem. Oplatí taktéž úsměv. Poslední povzdech a hurá do práce. Ani ji nevadí, že za okny panuje noc a oblohu ozařují pouze hvězdy. Ani ji nevadí to, že se do oken opírá silný vítr.


Akt 3 - Part 4

23. září 2012 v 12:56 | ElfMaya |  KAP - Lucien
Tak trochu se posouváme v ději. Lucien zavede neochotně nováčka do svého bytu. A to by nebyl Lucien kdyby se tam něco nekalého nepřihodilo...


"Hele Same, kdo to vlastně je?" Nálada v baru se trochu usměrnila a prořídla. Dokonce i nováček se rychle zorientoval a obsluhuje už obstojně. S Jolie jsme seděli v koutě už asi dvě a půl hodiny. A tomu malýmu capartovi to vůbec, ale vůbec nevadilo. Vesele si povídala s majitelem baru a vyprávěla různé trapné historky. Ani moje lekce sexuologie nebyla ušetřena. Až půjdem dom, uškrtím ji.

"Podle toho co z něj Taro vymámil, tak vím, že je zde nedobrovolně. Poslala ho sem FBI." Při vyslovení těch tří slov jsem se viditelně ošil. Když jsem malý, šli po mé mámě jako vosy po shnilém ovoci. Nemám je rád, vůbec.

Knihy v mých myšlenkách (21) Mercy Thompson 6 - Říční znamení

21. září 2012 v 23:56 | ElfMaya |  ..::Knihy v mých myšlenkách::..
Mercy Thompsonová vždy věděla, že je jiná, a nejen proto, že dokázala přinutit motor Volkswagenu poslouchat na slovo. Mercy je kožoměnec, což zdědila po dávno zesnulém otci. Ještě nikdy se nesetkala s nikým, kdo by byl jako ona. Tedy až doposud. V hlubinách řeky Columbia se k životu probudilo zlo - a někdo z lidu jejího otce by o něm mohl něco vědět. A pokud mají Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, přežít, budou potřebovat pomoc…

ANOTACE: Kosmas

Genesis

19. září 2012 v 18:46 | ElfMaya |  ..::Rozcestníky::..

Popis: Genesis, mýtická vlkodlačice jež pro pomstu se nebojí jít přes mrtvoly, a to doslova.
Status: Vychází remake

Díly: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |


Part 01

19. září 2012 v 18:22 | ElfMaya |  PN - Genesis - Duch minulosti
Nikdy jsem nepatřila a s největší pravděpodobností ani patřit nebudu mezi ty jenž dokáží napsat smysluplný úvod. Tak co tedy napsat? Vlkodlačice Genesis vznikla někdy v roce 2008 za účelem vybití vnitřního napětí. Podle toho to taky vypadalo.
S extra velkými úpravami v ději ani nepočítám a měl by zůstat i původní počet částí (čili 8)

Aktualizace: Podzim 2012

17. září 2012 v 18:28 | ElfMaya
Tak a máte se na co těšit. Sestavila jsem seznam aktualizací na blogu pro období od teď až do... prostě do někdy. Tu máte, kdy a na co se můžete těšit.


Jednodílné a mini liché úterky:
Při čistce dokumentů jsem nalezla docela dost rozdělaných jednorázovek. Mnohé z nich už asi nebudou dopsány. Přesto některé scénky se mi zalíbili a tak z nich vytvořím takové mikro povídky, či drablata říkejte si tomu jak chcete.


Sudé Středy - Ve znamení Remaku....
K propradným nesmrtelným mi hodně přirostlo srdce a tak bylo jenom otázkou času kdy se opět pustím do Remekování (či jak se to píše). Na řadu přišla vlkodlačice Genesis. Její příběh měl být přesným opakem Nemesis. Měl sloužit hlavně k vybitý vnitřního vzteku. První řádky vznikli někdy v roce 2008 nevím přesně kdy. Takže po čtyřech letech cca se dočká nového příběhu. U Genesis nebudu dělat větší dějové změny a chci se pokusit ponechat původní rozdělení - čili 8 částí.
A jelikož Genesis není hlavním projektem, takže ji jednou za 14 dní očekávejte ve své nebezpečné kráse.

Pátky - zaměřený na myšlenky!
Tento den vymezuji pro rubruki Knihy v mých myšlenkách - sice nebude pravidelná. Závisí to na hodně faktorech, hlavně na čas, který budu věnovat čtení knih. Je to ve hvězdách.

Ikubí Neděle..
Lucien McDorman, pár nezávislými čtenáři také nazván Dobrman. Je to vlastně jedinná shonen-ai/yaoi povídka se, kterou jsem spokojená. Kdyby nebylo Rhei (snad to mám vyskloňované správně) asi by zapadla pro padlišti dějin. A teď když na to koukám asi by to byla škoda. A taky se popravdě vymkl kontrole. Píšu, píšu a divím se kde už jsem a zároveň nejsem. Kdy skončí nevím. Vždyť jsme teprve na začátku.

Plány do budoucna..... zatím nejsou.

Akt 3 - Part 3

16. září 2012 v 15:01 | ElfMaya |  KAP - Lucien
A máme tu neděli, a máme tu Lucíka. Je pravža, že od začátku školy mi rapidně klesla chuť k psaní, ale tohle bude vycházet pravidělně i kdybych se měla rozkrájet na sto a tři kousky.
V tomto díle se Lucien seznámí s novou posilou v baru, ve kterém pracuje. A bude muset zvládnou pár nemilých situací. Čili, zákeřně se vyžívám v týrání hlavní postavy. Jediná věc, která mě tak trochu více mrzí jsou komentáře. Je jich tu na blogu až zoufale málo.


"Jsem doma." Otevřel jsem dveře a vyšel do mého bytu. Za tu dobu co v Abelu žiju, jsem si ho stihl vkusně zařídit. Ne nijak honosně, ale dá se tomu říkat domov. Rozhlédl jsem se po přilehlých pokojích. Na čtyři ráno tu bylo nezvykle ticho. A hned jsem věděl proč. Jolie spala ve svém pokoji zakrytá množstvím dek a polštářů. Až se vzbudí, budu se na ni muset podívat. Poslední dny se mi zdá nějak nemocně. Ani zásoba umělé krve neubývá tak rychle jak je zvykem.

Měl bych děkovat bohu za klid a mír. Ticho a žádné všetečné otázky nebo stupidní poznámky. Po dnešní ukřičené směně bylo tohle jako balzám. A až v tu chvíli jsem si uvědomil, že mi zvoní v uších. A to bych nebyl já, kdybych nevyužil chvíli klidu pro své potěšení. A nejen toho neslušného. Vana plné horké vody s pěnou do koupele s vůní šeříků vždy dokáže uklidnit moji rozbouřenou mysl a utišit bolest hlavy. Ve vodě ponořený až po krk jsem strávil docela dlouhou dobu. Vylézt jsem se uráčil až tehdy, kdy teplota klesla a dělala se mi husí kůže.