Červen 2012

Nadpis? na co?

30. června 2012 v 20:01 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..
Víte o mě vůbec, že grafičím?? Asi někdy ano že? V poslední době se vracím ke staré dobré tvorbě wallpaperů a teď i nově se snařím čarovat s tabletem. Mayinka si totiž za vysvědčení koupila grafický tablet aby si mohla malovat. Zatím se s ním učím, ale to se časem poddá.

Pod perexem najdete tři nejnovější obrázky, které jsem přidala na svůj Dev. První dva jest wallpapery k vocaloid sérii SeeU a Kasane Tato a poslední je můj chibík (první lepší dílo z tabletu).

3. Hon na škodnou začíná

30. června 2012 v 13:00 | ElfMaya |  PN - Shin Lao - Po stopách vlka

Sedm nula nula místního času ranních hodin. Slunce se dávno vyšvihlo na oblohu. Na dnešek počasí opět slibovalo horko k zalknutí. V jednom suteréním bytě, tam kde okna jsou bezpečně zajištěny začerněnými žaluziemi, sedí jeden poloviční vlkodlak u spuštěného větráku. Shin zaúpěl, nesnášel horko, a to bylo teprve ráno. Bědoval, prosil o přestěhování na severní či jižní pól, tam by mu alespoň bylo příjemně. Vlk vlivem tepla ignoroval kromě větráku celé okolí jak zapnutou televizi tak mluvícího Sabina. Ignoroval i přerostlého švába šťastně pobíhajícího po podlaze v jejich bytě.
"Shine, buď tak laskav a poslouchej mě, když s tebou mluvím."
"Jo jasně co jsi říkal?" Pohled stočil na upíra sedícího na pohovce. Zrovna upíjel z hrnku kávu. Poloviční vlkodlak se ušklíbl. Upírův hrnek zdobila fialová kravička Milka. On upír celkově je poslední dobou vysazený na fialovou a jí podobné barvy.

Bojím se svých snů

24. června 2012 v 20:00 | ElfMaya |  SER - Pod plameny svíčky
Už od mala si připadám jiná. Neměla jsem kamarády, jenom rodinu, která si stejně o mě myslela, že jsem blázen. Proč? Kvůli mým snům. Snům, kterých se neskutečně bojím. Každý večer když usínám, mám obavy o své blízké. A přitom to začalo tak nevinně.
První sen, vizi, předzvěst - říkejte si tomu, jak chcete, já to nazývám noční můry, jsem měla v pěti letech. Seděla jsem v sadech nedaleko babiččiny chalupy. Zrovna pod velkou starou jabloní. Slunce svítilo a ovoce už dávno bylo uzrálé. Pamatuji si to jako by to bylo včera. Snažila jsem se dosáhnout na jedno velké rudé jablko. Bylo nádherné a jistě mohlo být i lahodné. Chvíli jsem se na zemi pod starými zrádnými větvemi vztekala. Najednou jsem ucítila čísi ruky na rameni.
"Copak cácorko? Co bys ráda." Za mnou stál Radek můj starší brácha. Já jenom se slzami v očích ukázala vzhůru, na to velké červené jablko. Brácha se usmál, tak jak to uměl jenom on. Poplácal mě po hlavě a už lezl pro to jablko. Obratně jako veverka šplhal výš a výš. Pak už si pamatuji jenom křupnutí větve a svůj vlastní křik. Vlastním křikem jsem se zbudila ze svého snu. Mamka mě musela po zbytek noci utěšovat.

Prozření

14. června 2012 v 17:00 | Scuroen |  Povídky na přání
Pro: Gray
Autor: Scuroen
Pár/Anime: Ruka a Rima z Vampire Knight
Žánr: drama
Dodatkové přání: fantazii se meze nekladou

... Konec jsem odflákla, bylo by to jinak moc rozvláčné...


2. Black Hill 2/2

10. června 2012 v 11:47 | ElfMaya |  PN - Shin Lao - Po stopách vlka
Hola, hola druhá část druhé kapitoly je na světě. Opět upozorňuji, že je bez korektury takže výskyt hrubek se možný. A abych osvětlila aktivitu v příštích týdnech. Za 14 dní mě čeká ústní záveřečná zkouška, takže chod DD bude trochu zpomalen, ale hned potom by se mělo všechno rozjet.
Zatím zdar a přeji příjemné počtení.


"Pročpak se o toho čokla pořád strachuješ? Jistě dokáže přežít." Podmanivý hlas sukuby přitisknuté k Sabinovy nesnesl odporu. Upír však za staletí svého žití dokázal sváděcím kouzlům nižších démonů snadno nepodlehnout. Odtáhl brunetu dál od svých zad.
"Buď tak laskavá a přestaň o něm takto mluvit. Nebo tě ujišťuji, že si bude muset Abigail hledat novou pracovnici." Sukuba se viditelně urazila. Našpulila své plné rty zvýrazněné krvavě rudou rtěnkou a odešla pryč.
"Nemusel jsi na ni být tak krutý."
"Pokud nevidí, kde je její místo tak si budu krutý, jak chci."
Ženský hlas se pobaveně zasmál. "I když žiješ v zatuchlém bytě. I když nenosíš značkové oblečení. I když žiješ s vlkodlakem, stále se tvá šlechtická krev nezapře, Sabine Duverte."
"Neměla bys obšťastňovat bohaté zákazníky?"
"Teď jsi na řadě ty." Žena, se kterou se vítal při vstupu, si přisedla k Sabinovi na pohodlnou pohovku. "A navíc, musím odčinit nevhodné chování mích pracovnic. Pak Shinovi pošlu pár tabulek čokolády." Prohrábla si dlouhé kadeře, tím opět vystavila všem na obdiv své malé růžky.
"Popravdě tu bude i něco jiného než jenom utěšování mého vzteku. Viď Abigail, nenapínej mě a už mluv." Abigail viditelně zbledla. Panenky se rozšířili zděšením.