Trocha myšlenek

1. května 2012 v 12:51 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..
Ještě před pár dny jsem měla sto chutí skončit se psaním. Zaklapnout nadobro word a dělat, že jsem nikdy nic podobného nedělala. Skončit, přestat existovat. Jenomže něco se změnilo. Něco co jsem si myslela, že je nadobro ztraceno....

Stála na okraji nejvyšší budovy v okolí. Světla pouličních lamp tvořila stínové démony. Mohutná luna, ten dokonalý stříbrný kruh dokazoval moc dnešní noci. Za drobným tělěm dívky sedělo další stvoření. Obrovský pes, ne pes ne. Vlk křížený s medvěděm, rudočerná srst vlající v slabém vánku připomínala krev.
Dívka pohlédla ocelovýma očima na vlka. "Jdeme?"
Vlk přikývnul.

Prohlížela jsem si staré papíry. Občas mě totiž přepadává taková nálada kdy vzpomínám a vzpomínám. Našla jsem starou krabici od bot. Byla už od pohledu hodně stará (jednalo se o tenisky o velikosti 35 to už je doba kdy jsem měla tak malou nohu). Byla schována pod silnou vrstvou prachu.
Jen ze zvědavosti jsem ji otevřela. Bože teď to zní strašně - puberťácky. Papíry byly zežloutlé a pero vybledlo. Měli svůj osobitý pach. Dokonce jsem se bavila nad tím příšerným škrabopisem. A pak poslední papír. Složení položený až na dně. Hned na prvním ředku bylo napsáno: 2.5.2007 a tak jsem se začetla a něco si uvědomila. Byla to první sepsaná část Nemesis.

Seskočila dolů, ze druhého patra. Okno, kterým proskočila se rostříštilo na milion kousíčku. S cinknutím každý střep dopadl na betonový chodník. Dopadla na elegantně na nohy. Pohlédla na zahaleného muže před sebou.
"Chcípni bastarde..."

Pět let.... Dlouhých pět let existuje Nemesis, teda na papíře. Vlastně to jsou její narozeniny. Něco se ve mě zlomilo. Dalo mi to znova chuť psát. Zní to šíleně, že?

Ps. Text kurvízou je trochu poupravený text starý pět let. První zápisky Nemesis. Hustý co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ayame13th Ayame13th | Web | 2. května 2012 v 17:46 | Reagovat

Veľmi dobre viem, čo máš na mysli. Tiež mám takú istú škatuľu, ibaže okrem mojich rukopisov tam mám ešte niekoľko volumes mojich denníkov. Takisto občas mávam chuť prestať písať. Možno sa zasmeješ, ale mňa osobne strašne motivovala manga Bakuman. Tá ma veľmi posúvala vpred. Držím palce, aby si písala aj naďalej. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama