Duben 2012

Konec Rekonstrukce.....

28. dubna 2012 v 17:03 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..

Volejte Aleluja, aleluja......

Po dlouhých hodinách strávených nad archívem blogu a promazávání článků a likvidace nevhodných příspěvků a příspěvků už dávno neaktivních autorů mohu konečně prohlásit je hotovo. Pokud jde o smazané kapitolovky ostatních neaktivních (až na scuroen - ona si to smaže sama - pokud bude chtít) nebyly součástí tohoto blogu přidávali vždy jenom v rozmezích pár měsíců a nezapojovali se do chodu. Proto.
A věřte mi někdy jsem se divit nestačila.Prolog

28. dubna 2012 v 17:01 | ElfMaya |  PN - Shin Lao - Po stopách vlka
Prolog neboli ochutnávka k nové kapitolové povídce ze světa Nemesis tentokrát bez Nemesis. i tak doufám, že se bude líbit. Prohledávala jsem archív a našla jsem tuto povídku rozepsanou jak se rozhodla, že ji dokončím.


Probíhal černotou noci, jeho srst dokonale ladila s okolím. Jako stín mizel a objevoval se na nejrůznějších místech. Pospíchal, dva páry mohutných končetin svištěly vzduchem tak rychle jak jenom dovedly. Nesměl ztrácet ani minutu času. Musel si pospíšit. Nezbývalo už mnoho času. Chladný noční vítr ho štípal v nozdrách. Palčivou bolest na plicích ignoroval. Každičký sval v těle bolel. Z tržných ran na hřbetě čišela krev. Neztrácel naději. Ne teď když pach jeho přítele byl tak silný. Musel být blízko. Sebral poslední zbytky energie.

Shin Lao: Po stopách vlka

24. dubna 2012 v 18:19 | ElfMaya |  ..::Rozcestníky::..

Info: Shin Lao na první pohled obyčejný kluk středoškolského věku. Na pohled druhý stvoření hledající sebe samu. Ani člověk, ani vlkodlak - kříženec nemající rodinu ani domov. Jeho jedinným přítelem se stal upír jménem Sabin Duvert.

Žánr: Nadpřirozeno, Akce, Romance, Komedie

Status: Dokončena


FanFikce

23. dubna 2012 v 19:02 | ElfMaya |  ..::Rozcestníky::..

Omlouvám se....

22. dubna 2012 v 14:47 | ElfMaya |  Povídky na přání

Autor:nezaleží Žanr: nezaleží Anime a Par:shugo shara-amu/ikuto dodatkove přani: :-D :-D hi hi trochu neco jako- (hentai??-jestli ti to nevadi) a muže to byt trochu smutne ,ale zase se to vyjasni

Fuuu, je to krátké a asi ne podle představ. No uvidíe. Snad se bude alespoň trochu líbit. Reklamace přijímám.

Stěhování!

19. dubna 2012 v 20:37 | Scuroen
Aneb, je to tady, Scuroen se rozhodla postavit na vlastní blogerské nohy.
Počínaje následujícími dny, týdny, měsíci a možná nějakým tím rokem, se přestěhuje můj autorský obsah na staronovou adresu (nějak vypadly odkazy, takže je to: scuroen.blog.cz). Do té doby zůstanou tady, budu je smazávat postupně. Tedy, kromě povídek na přání, které tu zůstanou a pokud nebude Elfmaya (náš drahý admin, jenž mě ochotně vzal pod svá křídla) mít nic proti, psala bych je i dál :)
A to je zhruba všechno, zbytek najdete na zmíněné stránce.
Vaše Scuroen

4 odkud přišli

19. dubna 2012 v 18:43 | ElfMaya |  ..:: Odkud příšli::..

Trochu slabší než obvykle....


3. Svit měsíční záře

19. dubna 2012 v 15:38 | ElfMaya |  KAP - Jelen od jezera Glendower


Elain kráčela po blátivé cestě od jezera zpět do vesnice. Po rozhovoru s vodním duchem nebyla o nic moudřejší. Jako většina duchů mluvil v hádankách. A tím zmátl situaci ještě více. Radši si hrál, zpíval a nakonec nic neprozradil. Elain tančila mezi kalužemi a stále přemýšlela nad šeptáním vodního ducha. Minula husté houští a přešla k první budově. Se zaujetím sledovala křesťanské vyobrazení a latinské texty zdobící hrubě otesané rámy oken a dveří. Přejela po nich bříšky prstů. Jenom sledovala zdobné písmo, textům nerozuměla.

"Jsou to motlitby, které mají chránit lidi před bestiemi." Mladý mág leknutím nadskočil. Prudce se otočila. Za ní stál Aeron s neustálým úsměvem na tváři. Stačilo jediné pohlédnutí do zelených hloubek očí a srdce Elain začalo po šoku bít opět normálně.

A opsat 200X

15. dubna 2012 v 14:10 | ElfMaya |  Povídky na přání

Osvítilo mě světlo. Psáno na jeden zátah při formuli jedna. XD Nezbetováno, nezkontrolováno. Výskyt hrubek možný, ale kontrolovat to nehodlám nebo to dopadne jako se všema povídkama psanýma v posledních měsících - smazány. Snad jsem se alespoň trochu trefila do gusta. Hard yaoi to není sice ho ráda čtu, ale nedokáži to sama napsat.

Takže povídka pro Zakuro
Autor:kdokoliv
Pár:Minato/Naruto
Žánr:na tom nezaleží
Dodatkove přaní:hard yaoi,ale když to bude shounen ai,tak to taky nevadi.A at je to ze střední skoly :-P Díky moc :-D


2.5 Píseň vodního ducha

8. dubna 2012 v 13:00 | ElfMaya |  KAP - Jelen od jezera Glendower
Předem upozorňuji, že toto není plnohodnotná kapitola, ale pouze bonus (Když už jsou ty velikonoce). Jedná se o první pokus o báseň.
Jistě jste si všimli, že vodní duch mluvil jakoby ve verších. A tady je jím převyprávěný příběh. Prosím o trochu schovívavosti, vážně to je první pokus o báseň. Nemám na to talent.