Part 2

4. února 2012 v 13:10 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
A pokračujeme, původně mělo mít toto dílko pouze tři části, ale s největší pravděbností jich bude více. Zápisky doktora Camerona pokračují a seznámí nás s dalšími roky (V pořadí třetím a čtvrtým ) na tajné základně. Nastane i pár komplikací.
PS: Asi tam budou chby, prosím nevšímejte si jich.


Zápis číslo tři jedna, jedna, desátý květen, rok třetí
Adrásteia začíná opět dělat potíže. Vlastně ze dne na den se opět rapidně změnilo její chování. Do dnešních dní byla sice trochu agresivnější, ale stále držena pod kontrolou. Dnes ráno mi bylo oznámeno vedoucím třetího sektoru o značných škodách způsobené naším pokusem. Teď je děvče uzavřeno v karanténě zklidněna sedativy. Doktorka William v následujících hodinách provede CT hlavy a magnetickou rezonanci celého těla abychom zjistili tak náhlou příčinu změny chování.
Abych se vrátil k hlavnímu tématu. Doktor Cameron stále nepostoupil s testováním. Byl natolik uchvácen jedním vzorkem, že zapomněl na čas. Teda aspoň takto se omlouval. Mimo záznam, moc teda hošánkovi nevěřím. Spíše bych uvěřil, že zapomněl na čas při zkoumání našich rozkošných stážistek.Zápis číslo tři dva sedm, třicátý květen, rok třetí
Dnes byla v naší základně významná návštěva. Na kontrolu přijel generál O'neal velitel výzkumné jednotky v oblasti padesát jedna. Přišel se na vlastní oči podívat na naše pokusy. S lítostí oznamuji do tohoto záznamu, že nám pan generál s velkým g pěkně pohnul se žlučí. Prošel všechny projekty na, které naše laboratoře pracovaly, nebo pracují. Podle generála byl největším zklamáním projekt doktora Stara jenž se snaží vyšlechtit nové druhy virů. I náš projekt nebyl shledán za příliš zajímavým. Cituji: Tyto dvě dívky jsou jenom genetickou chybou přírody, které jsou vhodné pouze jako pohyblivý terč. Načeš, byl Adrásteií okamžitě napaden. Vracel se do své domoviny čili oblasti padesát jedna bohatší o dva zlomené prsty, monoklu na pravém oku a vyražené stoličky. Patřilo mu to, náfukovi.

Zápis číslo tři tři pět, dvanáctý červen, rok třetí
Testy neznámých DNA byly konečně ukončeny. S týmem jsme se rozhodly roztřídit vzorky mezi obě děvčata, vytvořili jsme dvě kompatibilní kombinace určené pro každou z děvčat zvlášť. Hned od začátku nového měsíce začneme s kombinací DNA. Započne pro nás to nejnapínavější období.

Zápis číslo tři, čtyři, dva osmí červenec, rok třetí
Museli jsme Nemesis odvést na jednotku intenzivní péče do sousedícího sektoru. Po indikaci prvního vzorku se zdravotní stav nekontrolovatelně zhoršil. Během tří dnů začaly soustavně odumírat všechny orgány. Nyní je její stav dočasně stabilizovaný. Doktorka Cameron se rozhodla k riskantnímu kroku.

Zápis číslo tři, čtyři, pět, desátý červenec, rok třetí
Nacházíme se v nepříjemné situaci. Vedení tlačí náš tím do kouta a snaží se přesvědčit vládu o ukončení projektu Exitium. I když se nám podařilo Nemesis stabilizovat stále si myslí, že je tento projekt příliš nebezpečný a mohl by se vymknout kontrole. Ač nerad musím s nimi na jednu stranu souhlasit. Je pravda, nechce se mi ukončit projekt v této fázi, když všechno začíná do sebe zapadat a rýsovat se první úspěchy. Na druhou stranu, Adrásteia se začíná vymykat kontrole. Počty agresivních útoků na zaměstnance rostou a my stále nevíme jak ji uklidnit. A ke vší smůle i uklidňující léčiva přestávají účinkovat.

Zápis číslo tři, pět, osm, dvacátý devátý červen, rok třetí
Zápis provádí doktor Emilian Cornik vedoucí genetického projektu Exitium. Místo zápisu vládní laboratoř s označením Kacero, sektor osm. S lítostí v hlase oznamuji pozastavení projektu Exitium. Americká vláda prohlásila tento projekt za nestabilní a nebezpečný a tudíž ho pozastavila na dobu neurčitou. Spolu se svým týmem se však budeme i nadále snažit tento projekt opětovně rozpohybovat.
Vláda nám také umožnila se i nadále starat o Nemesis a Adrásteiu. Bohužel nám také omezili přísun peněz.

**********

Zápis číslo tři, devět, nula, dvanácté září, rok třetí
Zápis provádí doktor Elmilian Cornik za doprovodu doktorky Jordan William a doktora Jamese Camerona. Po necelých třech měsících byl projekt Exitium. Byly nám dokonce nabídnuty nové dotace, za což jsme velmi vděční. Také pro naše štěstí nám nebyly zabaveny žádné vzorky ani zápisky, takže můžeme pokračovat tam, kde jsme skončili. Po celou dobu pozastavení se mi i tým nejlepších lékařů snažil zachránit malé Nemesis život. Částečně se podařilo, náš dík patří lékařskému týmu doktora Olivera Kňažka, díky jejich neuvěřitelné pečlivosti se podařilo zjistit zapříčinění zdravotních komplikací děvčete. Nyní už se nenachází v ohrožení života.
Z právnických i lékařských hledisek nám už nic nebrání k cestě úspěšného dokončení projektu Exitium. Od zítřka opět začneme na děvčatech provádět celou škálu genetických textů a budeme jej porovnávat s předešlými výsledky.

Zápis číslo čtyři, dva, pět, osmí leden, rok čtvrtý
Dnes nám byl dodán další lidský pokusný materiál. Jedná se o chlapce asi deset let starého, mulata. Byl nalezen v jedné opuštěné továrně na severním okraji New Orleans. Jeho genetická výbava je velmi podobná DNA obou děvčat v den přivezení sem.
Doktorka Wiliam se obává psychického rozpoložení chlapce. Sledovala ho při karanténním vyšetření. Z toho co jsem se dozvěděl z vyšetřující zprávy budou s chlapcem mnoho problémů. Už ze začátku je jeho psychika narušena nepříznivými podmínkami způsobenými pobytu na ulici. Největší hrozbou se zatím stává začínající schizofrenie. Doufejme, aby se nerozvinula. To by byl potom problém.
Olivera - tak jsme chlapce pojmenovali, v nejbližších dnech přesuneme k děvčatům. Snad to pomůže po psychické stránce nyní u všech třech pokusů.

Zápis číslo čtyři, dva, osm, dvacátý první leden, rok čtvrtý
Začleňování Olivera se neobešel bez problémů. Adrásteia byla vysoce, nepřátelská. Nedovolila Oliverovi přiblížit se k její sestře. Před třemi dny to vyústilo v konflikt, ve kterém musela zasáhnout i ochranka.
Nakonec se objevilo štěstí v neštěstí. Stal se zázrak, naprosto nepochopitelný z vědeckého hlediska. U Adrásteii se objevili telekinetické schopnosti. Je to… naprosto neuvěřitelné. Ani jeden z přihlížejících nevěřil vlastním očím. Sice to byla, krátká ukázka, ale zároveň to byl nezažitelný důkaz úspěchu. Stala se nám novou inspirací. Osobně, jsem zvědav, jakým překvapením nás překvapí Nemesis. Dnes je už vše v pořádku. Holkám jsme vysvětlili, že Oliver není nepřítel, ale jejich nový kamarád. Ano, dalo nám to trochu zabrat.

Zápis číslo čtyři, dva, devět, dvacátý druhý leden, rok čtvrtý
Pokračujeme v předešlém plánu, doktor Cameron stále krůček po krůčku pokračuje v genetické transformaci obou děvčat. Psychologické profily se zatím od posledního šetření nezměnily.
Doktor Kňažko nás i naši organizaci požádal o přidělení k našemu projektu Exitium. My proti tomu nejsme. Ještě uvidíme, jak rozhodne vedení.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Scuroen Scuroen | 4. února 2012 v 19:54 | Reagovat

Být tebou, ještě si to jednou přečtu a opravím. Chyb je dost a jsou prakticky to jediné, co kazí dojem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama