1. září začátek Konce

1. září 2011 v 13:44 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..
Ne není to šílenej název šílený povídky z hlavy šílenýho autora. Jedná se pouze o šílené dopoledne jednoho šílenýho studenta prožívající naprosto šílený začátek roku. Ano děti ElfMaya Vám bude vyprávět pohádku na dobrou noc.

PS: Scuroen k tobě si netroufám dát nic na opravu. Mohlo vy se stát, že by jsi přijela do mého rodného bydliště odchytla mě v hospodě a otřískala bibli o hlavu. A proč zrovna bibli? Je těžká. Proto.

No začneme večerem 31. 8. 2011 Nelítostní rodiče s úsměvem na rtech ohlašují konec dvouměsíčního lenošení ( u mě dvouměsíčního marodění). Jakmile se tento hlasový projev dostane k uším školáka můžou se stát tři základní věci:

1. Žák začne radostí skákat po pokoji či v jiném prostranství ve kterém se právě nachází - To není můj případ nejsem šprt.
2. Žák hlavou roztříští nejblyžší nábytek (nejčastěji se jedná o desku pracovního stolu se kterou pokaždé omylem sejme i klávesnici nebo celý notebook ) - taky není můj případ zarytý odpůrce školy taky nejsem někdy se i ráda učím (ano miluji hodinu .... na oběd)
3. Žák začne šílet po pokoji a hledat všemožné věci k začátku školy aneb To kruci už není červenec? - To je můj případ, naprosto jsem ztratila pojem o čase a najivně si furt myslela, že prázdnin je teprve polovina.


A tak si elfík začal chstat věci co bude na zítřejší den potřebovat. A hlavně co si obleče. Je to totiž jeden ze dvou dnů v roce kdy se snažím vypadat jako ženská - začátek a konec školního roku. Věci byly vybrány relativně snadno jelikož šatník se společenskými a trochu slušními věcmi je objemní jak top modelka s bulimií.
Pak na řadu přišla věc číslo dvě. Zkontrolovat obsah kabelky. Tak jsem si říkala: Pěněžnka je, cigaretky jo (ano jsem kuřák ale ne takovej závislák jak si myslíte), zapalovač jo, propiska ano třikrát, blok jasně, klíče ..... chybí.
Po dvou a půl hodinách hledání svazku železa co by kočku mohlo zabít se můj mozek naprosto přehřál. Nebyly nikde k nalezení.


Pak se našli juchů. Ehm v jiné kabele já ji říkám nákupní protože se pohodlně nosí a hodně se toho do ní vejde. Odbyla desátá večerní a šlo se do hajan. Ráno se vztává o půl šesté aby se stihl autobus. No co Vám budu povídat. Vztávat se mi naprosto nechtělo. Budík se však odbýt nenechal a skončil s kraválem ve chvíli kdy byl poslán k zemi.


Oblíct se, namalovat si na ksicht obličej, vzít si saky paky a hurá na autobus. Člověk k němu dorazil jenom tak tak a pak hurá vidina hodiny jizdy autobusem. Cestu díky bohu zpříjemňovali spolužáci absurdními debatami později pouštěním starých osvědčených hitů (pro příklad - Roxette, Lunetic, Zagorka, Lucka Bílá a podobné). To jenom ještě chudák studentka čili já nevěděla co ji čeká. Při příjezdu nastalo klasické muskací vítání s větami typu: To byla doba. Čus ty ještě žiješ. No ne tady někdo nepropad. Pro mě jako pro člověka méně společenského to byl šok a při pátem objetí se mi chtělo omdlít.


Celé vítání zabralo přibližně 30 minut. Nazdar děcka, ste tu všichni? Fajn podepiště tohle, tohle a tohle nakulte mi slevové karty a potvrzení o studiu. Chvilku strpení. Už víte kdo je kde na praxi? Fajn to jsem ráda. Tady máme karty a potvrzení a padejte. Člověk v tu chvíli lituje, že vůbec vztával. No a další hodina jízdy zpět domů. Fakt Pecka!


Tak studentíci a jak proběhl Váš první den ve škole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 angie angie | 1. září 2011 v 15:05 | Reagovat

môj prvý deň v škole prebehne 19.9. :D  hold, taký je život vysokoškoláka:) niekedy na umretie, ale za tie predĺžené prázky to občas aj stojí :D

2 Dee Dee | Web | 2. září 2011 v 16:03 | Reagovat

mně ještě ve škole nikdo taky nemučil..xD (omg, ty gify, lol..xD)

3 Ayame13th Ayame13th | Web | 5. září 2011 v 18:46 | Reagovat

Heh, ja som mala tento rok voľno už od konca mája, keďže som mala po maturách akurát. Takže po 3 mesiacoch sa mi ešte viac nechce ísť do školy ako po tých 2. No a prvý deň v škole som ešte nemala. Zápis mám len tento štvrtok :D Snáď to nejako prežijeme :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama