Září 2011

Rekapitulace - Září 2011

30. září 2011 v 22:00 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..
Září byl takovým průlomovým měsícem. Nejen to, že po dvou měsících klidu, povalování, brigád no prostě prázdnin nastala škola, ale také proto, že jsme se rozloučili s létem (myšleno kalendářně). A tak se má maličkost rozhodla celý tento měsíc shrnout v kosce. a stalo se hodně věcí nejen v mém internetovém však i reálném životě.


Fanfiction?? U mě už asi ne.

26. září 2011 v 21:58 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..
Není tomu zas tak dávno. Myslím, že při psaní dvanáctého partu Nemesis. Nemohla jsem vymyslet vhodný popis k jedné scéně. Nechtějte abych vzpomínala o kterou se jednalo to by se mi mozek uškvařil. A tak zírán na Word, zirám, zírám pořád zírám. A furt nic. A tak jsem se rozhodla napsat něco krátkého bez hlavy a paty no prostě FanFiction. Úplně krátkou než by mě napadlo pokračování. otevřu si nový textový dokument. Námět byl taky rychle vymyšlen. No vymyšlen ono se spíše jedná o standartní osnovu yaoi fanfiction.

1. Osoba A (muž) miluje osobu B (taky muž jinak by to nebylo yaoi že?), ale osoba B nebí že osoba A ho miluje, většinou i osoba B osobu A nesnáší
2. Osoba A s osobou B se ožerou (pardon za výraz, ale zde se hodí více než ten spisovný)
3. Osoba B ze které se vyklube seme přefikne osobu A
4. A žili šťastně až do smrti.

Párování a fandom nejsou podstatné jelikož a poněvaž se dílo, o velikosti sto dvaceti slovy plus mínus nějaká ta desítka, nemylosrdně smazalo. V tom nemělo ani cenu pokračovat. Obdivuji autory všech fanfiction, že ještě něco dokáží sesmolit aniž by se extrémě opakovali či kopírovali jiná - starší "díla".

Pro mě už svět Fanfiction není já se radši budu držet Fantasy tématu a hlavně svého Lucíka a Nemesis.

Jak tak koukám zase článek o ničem. No nic.

Zduř!
ElfMaya

14 - Já nejsem mazel

25. září 2011 v 12:00 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
Pomalu se vracíme k základní dějové linii. Dnešní díl je spíše ukecanějšího rázu s jedním zásadním posunem děje. Kdo ví možná se i objeví staro-nový záporák.


"Že vám to tak trvalo, tři hodiny. Ccc, i elf by to zvládl rychleji." Nemesis se Shinem po úspěšném lovu stanuli na volném prostranství. Oba pohlédnou na třetí osobu. Hodí před kožoměnce useknutou hlavu trolla. Ta s plesknutím dopadla na kus bývalé zdi rovnou k nohám klienta, jemuž potřísnila nové kožené lakýrky.
"Horský troll, je opravdu nezvyklé ho spatřit ve městech." Kožoměnec uznale pískne.

"Mise splněna. Teď chci odměnu."

Part 13 - Troll

18. září 2011 v 12:01 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
Nemesis se svým partnerem vyrazili na lov, jenže ještě netuší kdo je jejich nepřítelem.


Stříbrnovlasá dívka s doprovodem černého stvoření prochází kolem dávno opuštěném činžovním domu. Právě do těchto míst vedla pachová stopa z kousku kůže. A zde také skončila. Celé okolí páchlo hnijícím masem, to vlkodlaka zmátlo. Bloudil sem a tam hledajíce sebemenší závan stopy. Hluboce nasál vzduch z okolí. Stále nic. Puch rozkládajících těl vládl okolí.

"V pořádku. Porozhlédneme se po okolí. Třeba něco objevíme." Trochou pochybností vstoupila do polorozpadlé budovy. Věrný společník byl ihned v patách. Obezřetně sledoval okolí. Při každém sebemenším pohybu se svalstvo ohromného zvířete napnula připravena k boji.

Nemesis - Zbraně

18. září 2011 v 12:00 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
Když už tu bylo info k postavám přidám sem rovnou i obrázky zbraní, které se v Nemesis objevili nebo ještě objeví.

Začneme se střelnými zbraněmi

Pozdrav z hor

15. září 2011 v 19:58 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..
ElfMaya zdraví ze zapadlé horské chaty "Horský hotel" někde na Černé hoře v Krkonoších. Kde právě probíhá její měsíční praxe. Ničeho se neděste zatím bude (doufám) vše při starém. Teda pokud mě ti parchanti ( čtěte: hodní žáci základní školy) nepřivedou do blázince. Ale stát se může cokoliv, nebudeme si nalhávat.Part 12 - Začátek lovu

11. září 2011 v 16:48 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci"Víš ty co? Dostala jsem strašný hlad. Půjdeme se někam najíst. Platím." Dvojice právě stojí na pomyslné hranici mezi dvěma světy. Je jím křižovatka lemovaná starými patrovými obytnými domy. Oprýskané zašedlé omítky propůjčují místu mírně hororovou atmosféru, ostatně jako celá západní část města.

"Platit za mě bych si moc netroufal být tebou. Jako vlkodlak potřebuju hodně živit, ale opravdu hodně živin." Dívka ozvučí okolí svým zvonivým smíchem.

Nemesis - Postavy

4. září 2011 v 12:00 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
Další Kapitola Nemesis bude až 11. září, chtěla jsem si odpočinout a rozdýchat ten začátek školního roku. Proto tu zatím přináším jenom takovou zajímavost ohledně Nemesis. A to jsou její hlavní postavy. Nemesis, Shin, Scad a Frederik. Teď se dozvíte jak vznikly a jakou jsem o nich měla původní představu.
1. září začátek Konce

1. září 2011 v 13:44 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..
Ne není to šílenej název šílený povídky z hlavy šílenýho autora. Jedná se pouze o šílené dopoledne jednoho šílenýho studenta prožívající naprosto šílený začátek roku. Ano děti ElfMaya Vám bude vyprávět pohádku na dobrou noc.

PS: Scuroen k tobě si netroufám dát nic na opravu. Mohlo vy se stát, že by jsi přijela do mého rodného bydliště odchytla mě v hospodě a otřískala bibli o hlavu. A proč zrovna bibli? Je těžká. Proto.

No začneme večerem 31. 8. 2011 Nelítostní rodiče s úsměvem na rtech ohlašují konec dvouměsíčního lenošení ( u mě dvouměsíčního marodění). Jakmile se tento hlasový projev dostane k uším školáka můžou se stát tři základní věci:

1. Žák začne radostí skákat po pokoji či v jiném prostranství ve kterém se právě nachází - To není můj případ nejsem šprt.
2. Žák hlavou roztříští nejblyžší nábytek (nejčastěji se jedná o desku pracovního stolu se kterou pokaždé omylem sejme i klávesnici nebo celý notebook ) - taky není můj případ zarytý odpůrce školy taky nejsem někdy se i ráda učím (ano miluji hodinu .... na oběd)
3. Žák začne šílet po pokoji a hledat všemožné věci k začátku školy aneb To kruci už není červenec? - To je můj případ, naprosto jsem ztratila pojem o čase a najivně si furt myslela, že prázdnin je teprve polovina.