Part 5

21. srpna 2011 v 14:43 | ElfMaya |  KAP - Lucien
Poslední part je na světě. S tímto se na chvíli rozloučíme s Lucienem. Akt s pořadovým číslem dvě začnu vydávat první listopadový víkend. Doufám, že se vám tento výplod mé fantazie aspoň trochu líbil.


A tak začalo období štěstí. Náš vztah se vyvíjel dobře. No když opomineme mé inkubí výlevy. Díky máti zůstal Kai bydlet s námi. Pravda, ze začátku jsme náš vztah tajili. Však marně, stejně to prasklo."Hé. To si z nás děláš legraci. Tajit před námi tak úžasnou novinu. A já si říkala, že Kai nějako přibral." Děvčata ve třídě se seběhla kolem blonďatého chlapce. Vyzvídají různé podrobnosti. Naopak pánské osazenstvo znechuceně pomlouvalo. Třída se rozdělila na dva tábory, na odpůrce a na ty jež to akceptují ba i zbožňují.

"A kde vůbec je?" Optá se jedna culikatá yaoi Fanynka a milovnice slashe doufajíce uvidění romantické scéna na živo.

"Teď myslím, že je na cestě sem. Ráno musel na sociálku dořešit sví rodiče." Třídu protnul potěšený výkřik dívek. Právě vešel Kai. Za měsíc co strávil u Luciena a jeho matky se k nepoznání změnil. Přibral, trochu se opálil a hlavně si nechal ostříhat dlouhé vlasy, které vyměnil za neposedný rozcuch.

Holky ve třídě začaly skandovat: yaoi, yaoi. Nebo: pusu, pusu. Byly naprosto neodbytné. Plus pro ně. A chuděrka moje rozčepýřená nepochopil dívčí narážky. Vypadal vystrašeně asi chtěl vzít roha. Rozhodl jsem se dívkám vyhovět - stejně Kaiův andělský výraz k tomu naprosto vybízel - a klukům stopro zvednu žaludky. Mlčky jsem přešel ke svému příteli. Děvčata pozorně sladovala - dýchala vůbec? No a kluci zmizeli. Kam? To mi bylo fuk. Mé rty se dychtivě přisály ke rtům mého hnědookého anděla. A chuděrka strnul. Dokonce se ze začátku vzepřel, chtěl utéci. Já se však nenechal. Aby mi to plaché stvoření uteklo, zesílil jsem sevření objetí. Nakonec všechny pokusy o útěk vzdal. Ještě rád se připojil do hry jazyků.

"Ježiši, ti jsou sladcí." Hlasy děvčat byly slyšet jakoby z dálky. Odtáhl jsem se od Kaie, pohlédl do jeho čokoládových očí. Holky už štěstím málem omdlévaly. Druhý herec této soukromé gay shou mě asi chtěl zabít. A mě to bylo fuk. Byl jsem v sedmém nebi.

"Můj ty bože. Co to vymýšlíš za hovadiny?" Kai prskal jako divoká kočka. Úplně zapomněl, že se stal středem pozornosti.

"Všichni tě sledují cukrátko moje." Vzhledem k tomu jak rudou barvou konkuroval dobře uvařenému humru, jsem usoudil, že pochopil.

Jenomže nic netrvá věčně. Doby kdy jsem cítil, jak konečně žiju, zmizely jako pára nad hrncem. Rychle a z nenadání.

Dnes je všemu jinak. Dny bezstarostného školního života už dávno skončily. Už mi není ani šestnáct ani dvacet ba ani třicet. Stojím sám opuštěn milovanými a zraněn časem i osudem jak duševně tak i fyzicky.

Vztah s Kaiem vydržel půl roku. A skončil hodně tragicky. Byl to pátek. Vraceli jsme se z kina. Našich nijak neomrzených nevinných schůzek. Přecházeli jsme silnici. To co se stalo, proběhlo v mžiku oka. Z leva se v protisměru vyřítilo auto. Vůbec nezpomalilo. Pak už si jenom pamatuji tupou ránu do oka, skřípot brzd, pach krve.

Postava oděna do dlouhého černého kabátu. Dlouhé blond vlasy má stažené v jednoduchý culík. Stojí nad skromným hrobem. Levé oko má překryté černou páskou, v ruce svírá rudou růži.

Bolest ze ztráty milované osoby mi změnil život od základů. Vzdal jsem se lidského žití a přijal svoji démonickou stránku.

Zanedlouho od propuštění z nemocnice jsem opustil s hanbou matku a odešel žít do města, které pro lidskou rasu neexistuje. Místní mu říkají Abel.

Muž v černém položil růži na hrob zdobící zlatavý nápis: Kai Naoto, nech´t odpočívá v pokoji. Odchází vyříct temnotě.

Sbohem Kaii uvidíme se v posmrtném životě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 May Darrellová May Darrellová | Web | 19. října 2011 v 15:26 | Reagovat

To dopadlo SMUTNĚ!!! Jak to?! ??? Já jsem počítala s happy endem!
No nevadí... :D i tak to bylo úžasný, dokonalý příběh a těším se na pokráčování, který chystáš. ;))

2 Rhea Rhea | Web | 15. srpna 2012 v 18:28 | Reagovat

Tak jsem se rozhodla, že tě asi zabiju. Takovej smutnej konec, to si snad děláš srandu. Chudáček kai a Lucius taky. Jak jsi jen mohla?????? No, doufám, že další už bude happy end. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama