Srpen 2011

Vydiny budoucnosti aneb článek o ničem

29. srpna 2011 v 11:44 | ElfMaya
Lucien prozatím hotov, Shinobi KONEČNĚ dokončena!!! Tak co dál? No, ale stejně si to píšu jen sama pro sebe. Tenhle blog má zatraceně malou náštěvnost a ti věrná by se dali na prstecj jedné ruky spočítat a ješrě by některé zbyly. Někdy mám dokonce chuť se vším praštit. Jak to jen ostatní blogy dělaj, že maj náštěvnost a hlavně komentáře. No říkejte si o mě co chcete, třeba že jsem paranoiní blázen lačnící po uznání nebo co já vím ještě.

Jo a potřebuji Beta-readera........

Part 15 - Konec dobrý, všechno dobré!

28. srpna 2011 v 13:26 | ElfMaya |  KAP - Železný shinobi
No a loučíme se se Železným shinobim Noriko.
A teď něco o povídce z hledicka číselného:
15 partů - 1 speciálek - 9 měsíců práce - 21 stránek - a 9 551 slov (Při stánkách a slovech se nepočítá speciálek) = Dobrý ne?

Užijte si poslední část.

V polovině cesty zpět ucítí Kakuzu chakru vetřelce. Pokyne ostatním k zastavení.

"To teda brzo došlo Orochimarovi, že má vybílený zásoby na důchod." Zavtipkuje maskovaný Akatsuki. Zastaví se. Trpělivě vyčkávají na příchod vetřelce. Připraveni kdykoliv zaútočit a zabít nepřítele. V tom momentku zašustí něco v křoví. A hop. Vyskočí roztomilý zajíček. Ušima nezbedně střihá do větru. Zvědavě pohlédne na Akatsuki v bojových pozicích. Chvílí se dívá. Teď už zírá. Přestane ho to bavit tak odhopká pryč.

"Hehe, vražedný králíček ušáček. Orochimarovi asi docházej lidi." Zavtipkuje Noriko. A osud ji za to potrestal. Ze stínu stromů za jejími zády přiletí kunai. Tento čin dívku na tolik zaskočil, že leknutím přistála v náručí maskovaného Akatsuki - Kakuzovi.
"Začínám měknout." Zabrblá si pod imaginárními fousy dívenka.

Part 5

21. srpna 2011 v 14:43 | ElfMaya |  KAP - Lucien
Poslední part je na světě. S tímto se na chvíli rozloučíme s Lucienem. Akt s pořadovým číslem dvě začnu vydávat první listopadový víkend. Doufám, že se vám tento výplod mé fantazie aspoň trochu líbil.


A tak začalo období štěstí. Náš vztah se vyvíjel dobře. No když opomineme mé inkubí výlevy. Díky máti zůstal Kai bydlet s námi. Pravda, ze začátku jsme náš vztah tajili. Však marně, stejně to prasklo.


Part 14 - Jak to bylo doopravdy Část 2.

21. srpna 2011 v 14:40 | ElfMaya |  KAP - Železný shinobi


V krku jsem měla neuvěřitelně velký knedlík. Plížili jsme se tiše zahradami. A naši hlídači nám byli v patách. Neviděli jsme se, ale jejich přítomnost byla více než jasná. Neuvěřitelně se mi klepaly ruce, jako nikdy před tím.

"Připrav se. Brzo to začne." Itachiho slova mě ani trochu neuklidnila, ba naopak znervózněla jsem ještě více. A pak se seběhlo všechno tak rychle. Postupovali jsme podle Itachiho plánu. Jen dospělí, děti nechat na živu. Ještě dnes mě straší jejich křik ve snech. No jenomže jsme zapomněli na hlídače. Ti likvidovali zbytek jako kdyby to byl dobytek. Jako poslední na řadu přišla hlavní rodina. Já měla hlídat Sasukeho. Nesmí se sem přiblížit. Stále si ta slova pamatuji. Úkol mi však překazil Anbu s maskou jestřába. Paradox byl, že jsem ho viděla poprvé. Jeho techniky byl opravdu zajímavé a dokázali mě zaměstnat. Ve výsledku mi soupeřem nebyl.

Part 4

14. srpna 2011 v 20:36 | ElfMaya |  KAP - Lucien
Blížíme se ke konci tohoto aktu.
Má milovaná maminka mě přišpendlila k madraci, válečkem na nudle. Od kdy je proboha tak brzo vzhůru. Toho rána už nic více nestalo. Však jsem dostal dosti dlouhé kázání o tom, jak mi mám touhu nechat v kalhotách a neděsit Kaie. Pak poučila Kaie o tom jak se má co nejefektivněji bránit a nakonec mi přinesla sáček ledu, který se vší hrubostí přirazila ke slabinám. Nakonec oznámila, jako kdyby se nechumelilo, že v jednu odpoledne přijede sociálka s policajty vyslechnout Kaie. A pak, že rána jsou strašně nudné.