Červenec 2011

Part 13 - Jak to bylo doopravdy Část 1.

31. července 2011 v 10:48 | ElfMaya |  KAP - Železný shinobi


"Hele, nechci vám sice do téhle lásky plné konverzace nijak zasahovat hoši. Ale nebylo by lepší kdyby jste si sedli a vyříkali si to jako dospělí a ne jako děcka?" Noriko roztrhla peroucím dvojici, odstrčila chlapce dva metry od sebe. Vražedné pohledy však nepřestali.
"A vyprávět budu já. Vy seďte!" Nařídila Noriko.

***

Part 11 - Music Klub Freed

24. července 2011 v 16:14 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
Tady u této části napíši menší věnování:
A to patří Ronie-chan mocinky děkuji, že si tuto povídku chválíš. Moc mě to potěšilo. Když jsem začínala s tímto projektem bylo mé umění psát v plenkách (ale to je i teď). A i teď je Nemesis moji oblíbenou ženskou postavou (mužskou se stal Luci - ehm toho si nevšímejte XD).
Ještě jednou. Děkuji.Akce Film

22. července 2011 v 17:22 | ElfMaya
Božíčku začínám chytat móresy Blogískaření. Ale když o tohle se musím podělit. Aneb jaké trápení přichází s jednou spásnou myšlenkou.

Znáte to. Určitě. Venku je hnusně, 24 hodin v kuse leje jak z konve, ano mluvím o tomto týdnu. Potemnělá obloha a nálada něco bělat na bodu mrazu. U mé maličkosti to skončilo tak, že i číst mě nebavilo.
Tak jsem se rozhodla něco napsat. No a v tom se objevil háček. Po hodině úspěšně strávenou tím, že jsem čučela na prázdný list vordu jako husa do flašky mi utekly i pozlední zbytky nápadů.Part 10 - Nový zákazník

17. července 2011 v 18:27 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
Při přepisování Luciena mi byl vnutknut nápad na pokračování Nemesis. Odnečně se odlepuji od původního konextu. Snad se dílek bude líbit.

Part 12 - Že by posila?!

17. července 2011 v 18:27 | ElfMaya |  KAP - Železný shinobi
Šílenost pokračuje. A autorka uvažuje o zamezení pití kofeinu ve větší míře než je zdrávo. Nepodepisuje se to jenom na její rádoby hyperaktivitě ale už i na činnost mozku a tudíž i na tvorbě samotné. Dnes to je hodně krátké, ale když mě pro toto téma docházeli nápady.

Hele tohohle výlevu si nevšímejte. Pokračujem. Příjemné počtení.


KLJ - Part 6

4. července 2011 v 12:23 | Scuroen |  SC; KLJ
KLJ otevřela oči. Stála tam jako předtím. Okolí bylo stejné, jenom tu chyběla Marllene. Šla asi deset mil celou noc, aby tu byla včas, ale zřejmě přišla moc brzo - nebo moc pozdě. KLJ vytáhla všechny použitelné zbraně, které měla u sebe. Vytáhla svoji pistoli. Otevřela zásobník a vysypala z něj všechny kulky. Chvíli se rozmýšlela a nakonec je tam znova vrátila - kromě poslední, šesté. Z kapsy košile vytáhla kulku, zabalenou v hadříku. Byla větší než ostatní a tak tak se vlezla na místo, ale byla tam. KLJ nechala pistoli za nejbližší hromadou trosek, šestou kulku sevřela v dlani.

Part 11 - Dostaneš na holou, Sasuke!

3. července 2011 v 16:27 | ElfMaya |  KAP - Železný shinobi

Už jenom 4 party (+ 1 či 2 krátké speciálky) a pro zatím skončím s Noriko. Tato část - stejně jako část následující - je strašně šílená. Děj téměř žádný a hromada pokusů o vtip.

"Heh, a ty jsi jako kdo?" Zděšený prst Orochimara ve vzduchu kreslí osmičky. Noriko si pouze povzdechne. Už je to hodně dlouho co naposledy spatřila takového sraba jako před sebou.

KLJ - Part 5

3. července 2011 v 14:28 | Scuroen |  SC; KLJ
KLJ byla plná síly, hlavně po snídani, skládající se převážně ze sněhu. Její náklad, který nesla přes rameno, se pohnul a zťukal jí na záda. "Můžeš mě pustit dolů?" ozvala se otázka. Chvíli přemýšlela. "Prosím."
Znenadání ho pustila na zem. Sklonila se nad ním. "Teď mi ještě můžeš třeba poděkovat - vláčela jsem tě sem asi osm mil." řekla.
"Děkuju." řekl zdvořile. Podala mu ruku a pomohla mu vstát.
"A teď mi udělej laskavost - nechoď za mnou!" dodala a rozběhla se pryč. Po chvíli se otočila. Pořád tam stál. Když se obrátila znovu o chvíli později, byl pryč. Oddechla si, jako kdyby jí jeho přítomnost svazovala ruce. Teď si připadala konečně volná - přestože ji zavazovala jedna věc: nenechat umřít nikoho dalšího. Po chvíli běhu spatřila první zrezivělé vagóny. Zrychlila.

KLJ - Part 4

1. července 2011 v 10:13 | Scuroen |  SC; KLJ
KLJ seděla uvnitř jí vyhrazeného vagónu, držela si oběma rukama hlavu a přemýšlela. Mohla by se určitě vrátit. Nějak by se to už urovnalo a všechno by bylo zase dřív, ale KLJ se nechtělo zpátky. Kašlala obvykle na všechno, i na jí dané rozkazy. Jenomže teď jí začala být závislá na lidech kolem sebe. Záleželo jí na Lizbeth i na Josim. Záleželo jí na tom, jestli bude zítra naživu a jestli bude naživu stejně jako Kala. Mají sice jedno tělo, ale ve skutečnosti jsou tolik rozdílné... Nechtěla odejít, ale ani tu nechtěla zůstat. Najednou jí nebylo jedno, že ohrožuje něčí život. Kala s ní nemluvila, takže od ní nečekala žádnou pomoc. Dokonce teď mohla i znova ovládat tohle tělo, ale Kala byla někde uvnitř, jako kdyby se tomu vyhýbala.