Co v nejbližší budoucnosti...

12. června 2011 v 17:26 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..


Ani to tak nepřijde ale 1. srpna toto Dračí Doupátko oslavý třetí narozeniny. Prosím berte toto jako výlev naprostých blábolin potrhlého Elfa - dopadl na něj kamínek - o váze jedné tuny - nostalgie.

Když si vzpomenu jak jsem začínala občas je mi do pláče a ráda bych ty časy vrátila zpět. Jenže to bohužel nejde. Dost často teď vzpomínám na několik "mrtvích" autorek jež byly naproto bombastické s velkým talentem. Ale teď? Některé své blogy smazaly, jiné zastavily a zbytek odplul do neznámích vod. A já si připadám buď:
1. Jako ten největší magor, že ještě píšu
2. Jako poslední odvážlivec.

Ale zpět k tématům:

Náštěvnost blogu:
Nic moc teda, musím uznat, že dříve to bívávalo mnohem lepčejší. Ani ty komentáře nějako vůbec nepřibývají. Víte jak to autorky mrzí? Myslí si totiž, že jejich díla stojí k ničemu když je nikdo nekomentuje. Prosím, prosím napiště aspoň jeden koment k celé povídce jak moji tak i Scur. (Všimli jste si podlejzám jak nejlíp to jde XD ) Jediný koho můžu pochválit je Miwako a Ronnie - ty kometují.


Rekonstrukce?:
Se změnou vzhledu bylo nastíněno, že proběhnou menší rekonstrukce. Zatím proběhla jenom u Kapitolovek. Bývalé autory jež ož nepřidávají jsem šoupla do jedné složky a já trochu více zredukovala svoji tvorbu. No a ještě zmizí projekty z menu. To by zatím mělo býti vše. V Scuroeniných (dobře vyskoloňováno???) dílech se radši hrabat nebudu. Nechci přijít o prsty.

Jak to bude s povídkami?:
Mluvím za sebe.

Železný shinobi - zveřejní se Party 11 - 15 + speciál a tím se na čas uzavře. Na podzim by pak mohlo (nic neslibuji) vyjít pokračování.
Lucien - Bude 100% vycházet první akt je napsán a na druhém se plně pracuje a u třetího se vymýšlí dějová linie.
Nemesis - S tou to vydím extrémě bledě. Zasekla jsem se na jedné části a nevím jak mám pokračovat. Nechci ji pokazit. No uvidíme třeba se to rozjede.
Vlčí píseň - A má vůbec cenu s ní pokračovat? Čte to vůbec někdo?

Ne tady by bylo lepší se zeptat Čtete vůbec mé (ElfMayi) povídky? Nevím na čem jsem (A Scur stopro taky ne).

Děcka Vy co to čtete aspoň zahlasujte v anketě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scuroen Scuroen | 14. června 2011 v 19:11 | Reagovat

Ahoj poslední odvážlivče :D Svoje kapitolovky jsem si upravovala nedávno (nevíš, co se děje s odkazama? ten nový systém mi nějak nefunguje). Osobně tvoje díla čtu (s komentama už je to krapet horší), ale zrovna máme zkoušky, tak nemám vůbec čas na psaní (ačkoliv se Vampire-hunter těší oblibě - doufám). A nezoufej, komentáře vždycky jsou (u prodavačky zápalek určitě, i když nechápu, proč všichni čtou jenom tohle - že by google?)

2 ElfMaya ElfMaya | Web | 14. června 2011 v 20:23 | Reagovat

[1]: ÁÁÁ mocinky děkuji. Hele který přesně nejdou? Jen abych je upravila. :-P  :-D

3 Scuroen Scuroen | 15. června 2011 v 8:04 | Reagovat

V mých kapitolovkách, odkaz na Vampire-huntrera. Pokaždé se tam zobrazí celá adresa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama