Červen 2011

KLJ - Part 3

30. června 2011 v 13:19 | Scuroen |  SC; KLJ

Byla noc. Josi spal rovnou ve vlaku, který řídil. Země v tuto chvíli stála na okraji občanské války, takže se lidské poměry posunuly zase o něco nazpět. Vlastně si ani nedokázal představit, co by se stalo, kdyby všechny boje jednoduše skončily. Možná by to bylo pořád to samé, nic by se nezměnilo.
U dveří zaslechl šramot. Pootevřel oči, ale byla příliš velká tma a on byl příliš ospalý, aby něco viděl. Po chvíli uslyšel plíživé kroky blízko něj. Než se stačil probrat, ucítil na ramenou dvě ruce, které ho přitiskly k zemi.

KLJ - Part 2

30. června 2011 v 10:10 | Scuroen |  SC; KLJ
Muž v černém obleku se zadíval na hodinky. "Už nehodlám čekat." Obrátil se ke své společnici, oblečené v dobře padnoucím kostýmku. "Pět minut a začneme." oznámil.
"Ne!" protestovala žena. "Bez ní to nejde."
"Než sem dorazí, dávno mám proniknou mezi prsty!" namítl.
"Zavolám jí." řekla žena a vytáhla mobil. Chvíli se ozývalo jenom pípání, pak konečně zaslechla známý hlas: "Ano?"

KLJ - Part 1

29. června 2011 v 18:39 | Scuroen |  SC; KLJ

Tak tohle už je hodně stará vykopávka. Během uplynulého týdne mě však zasáhl závan sentimentality a já si to znova přečetla. A nějak nemám srdce to vyhodit. Tak jsem se dala do editování a po dvou dnech práce je to černé na bílém. Opravila jsem chyby, doplnila některé skutečnosti, vymazala zbytečnosti a přepsala konec.
Dokonce se mi začalo stýskat po těch nádherných časech, kdy byl můj styl takhle uvolněný (i když plný nelogičností, pravopisných chyb a otřesného slovosledu).


Vampire-Hunter Knight X.

25. června 2011 v 20:56 | Scuroen |  SC; Vampire-Hunter Knight
O téhle kapitole raději nebudu moc mluvit - nechci kazit moment překvapení, i když je vlastně docela předvídatelné.
Štve mě absence komentářů, ale co nadělám :)


Part 3

19. června 2011 v 15:48 | ElfMaya |  KAP - Lucien


"Všechno v pořádku?" Kai vešel do místnosti oděn pouze v ručníku zakrývající pouze intimní partie. Na bledé pokožce září mnohočetné modřiny a šrámy. Lucien pohlédne na příchozího. Fantazie se začíná projevovat na plné obrátky. Rudé tváře jsou jasným důkazem.

"Jo. Támhle jsem ti připravil nějaké oblečení." Blonďatý Incubus co nejrychleji pozmění téma. Prstem ukáže na hromádku věcí vybledlých barev. Kai s díky přijme odcházející se do koupelny obléknout.


Co v nejbližší budoucnosti...

12. června 2011 v 17:26 | ElfMaya |  ..::Dračí Plky::..


Ani to tak nepřijde ale 1. srpna toto Dračí Doupátko oslavý třetí narozeniny. Prosím berte toto jako výlev naprostých blábolin potrhlého Elfa - dopadl na něj kamínek - o váze jedné tuny - nostalgie.

Když si vzpomenu jak jsem začínala občas je mi do pláče a ráda bych ty časy vrátila zpět. Jenže to bohužel nejde. Dost často teď vzpomínám na několik "mrtvích" autorek jež byly naproto bombastické s velkým talentem. Ale teď? Některé své blogy smazaly, jiné zastavily a zbytek odplul do neznámích vod. A já si připadám buď:
1. Jako ten největší magor, že ještě píšu
2. Jako poslední odvážlivec.

Ale zpět k tématům:

Part 10 - Ahoj Orochimaru

11. června 2011 v 19:00 | ElfMaya |  KAP - Železný shinobi


Šedovlasé děvče oděno v černém plášti s nápadními rudými mraky sedí pod košatým stromem. V ruce svírá obrovskou mapu, do které hleděla jako husa do flašky. V plánku jež nakreslil Pain, proto čmáranice vypadá jako dílo abstraktního umělce. Z míst neznámých se měla dopravit, prý nejlépe pěšky, do vesnice čaje. Od tud měla cesta pokračovat na sever do rozlehlých lesů. Tam byl Orochimaru spatřen na posledy.
"Někoho brzo zabiju." Nevěřícně hledí na směs čar. Hold bude si muset poradit jinak. Stáhla velký batoh ze zad. Nacpala do něj akaplášť. Nedaleko místa odpočinku spatřila cestu, třeba tam potká nějakého člověka, kterého se zeptá na cestu. Brodila se vysokou travou, sestřelila několik much.

Železný Shinobi

5. června 2011 v 19:49 | ElfMaya |  ..::Rozcestníky::..
Info: Fanfikce z prostředí anime Naruto Shippuuden. Noriko bývalá anbu partnerka Itachiho Uchihy se stává lovcem ninjů, díky tomu a svému kekkei gekai ovládání železa se stává proslulou. A tak jednoho dne dostane nabídku od Akatsuki, stane se jejich členem a tím právě začíná neuvěřitelný příběh plný vtipu.

Žánr: Komedie, náznaky shonen-ai (popř yaoi),


Part 9 - Tobi its a evil boy

5. června 2011 v 19:14 | ElfMaya |  KAP - Železný shinobi


"Tobi its a good boy." Stihne mužíček říci, než se rozmázne jak dlouhý tak široký na té hoře surového železa. Složí se k zemi jako domeček z karet. Nastalo hrobové ticho, které přerušil až Hidanův hlasitý smích.

"Děkuji." Zabručí Kakuzu. Vyrve mužíčkovy z ruky kořist. Posadí se opět na své místo pod mohutným stromem. Pěkně ve stínu. Po očku však stále sleduje světlovlasou dívčinu bavící se s ostatními Akatsuki, až na Itachiho z Hidanem, kteří se za keříkem snaží o potomstvo. Deidara zrovna předvádí Noriko pár svých vybuchujících zvířátek a dívčina na oplátku svoji menší sbírku zbraní.
Kisame se taky snaží vzbudit pozornost vodními jutsu.