Červenec 2010

SB:4.Kapitola

28. července 2010 v 13:00 | Jannie

4.Kapitola~Blízka zranená duša

Srdce Blázna

Tu sa ten bpríbeh začne od základu menit...Ne ná realitu ale pomalý na vymšlenú fikciu.
V pribehu su dve moje básne "Blízky" a "Zranená duša"PART 8 - VZPOMÍNKA NA NĚJ....

26. července 2010 v 23:22 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
"Tak ti to rve uši. No a co má být?" Nemesis zavrčí
Scad se nehne ani o milimetr. Je na toto chování zvyklí. Ví totiž, jaký pocit dokáže u Nemesis probudit draka dřímajícího v jejím nitru. A taký ví, že jen jediný člověk ji dokázal zkrotit. Když se totiž promění, ztrácí nad sebou kontrolu. Už také měl i tu čest vidět její poměnu. Viděl, jak se její krásná tvář se pokrývá modrou šupinatou kůží a jak z čela ji roste pár mohutných rohů.
"Nemesis klídek. Za chvilku už svítá tak pojď domů."

"Mně se nechce."

Scad si jen povzdechne. "To je pořád kvůli Drejkovi?"

Nemesis

26. července 2010 v 21:56 | ElfMaya |  ..::Rozcestníky::..
Vítejte ve světě, kde žijí nesmtelní. Upíři i Vlkodlaci zabíjí nebohá lidská stvoření. A proto je tu Nemesis, vojenský genetický pokus spolu s polovičním vlkodlakem Shinem, kteří brání životy bezbraných.


Netradyčně pojaté vyprávění o stvoření lovkyně Nemesis.


SB:3.Kapitola

26. července 2010 v 20:23 | Jannie

3.Kapitola~Spomienka na lepšie

Srdce Blázna

Nemám co dodat..v příbehu se vyskituje básen "spomienka na lepšie" a podla too je dílo pojmenovane. No zatím nic moc ako i ty ostatní kapitoly.
SB:Kapitola 2

23. července 2010 v 17:56 | JAnnie

Kapitola 2-Môj verš

Srdce Blázna
Takže každý vý jak se jmenuju,Jana. Takže vam dojde že tenhle příbeh je napsaí podle mého přiběhu. Ikdiž se vám to zdá ujetý. Jeto zase v slovenčine a nachazi se tam basen z nazvem Môj verš. Nekopirujte ale klidne komentujte mám ráda kritiku.

Setkání na jednu noc - Oprava Scur

23. července 2010 v 15:50 | Scuroen
Toto je povídka mého drahého spoluautora Lumieree, kterou jsem si drze okopírovala a rozhodla se ji názorně zeditovat! Všechny opravy a poznámky jsou buď kurzívou, nebo tučně zvýrazněné.
Ps: Neboj Lumieree, za tohle tě rozhodně nezabiju! Tvá smrt by byla příliš milostivý trest! xD


Setkání na jednu noc

23. července 2010 v 15:30 | Lumieree
 Tak jsem si tak písala a až z toho vyšlo tenhle smutný výtvor.... Jak nebohá dívka má surového otce a potká chlapce, který jí zahřeje na srdci ale jen na tu jednu smutnou noc.

 PS: Scur je povoleno mě zabít... xD Jak jsem říkala bude tam mrtě chyb hlavně v těch čárkách. Možná se tam objeví i překlepy. Za to mě taky zavraždi... Jak uznáš za vhodné ;)

Kráska a Homeless - 4. Přípravy

23. července 2010 v 11:31 | Scuroen |  SC; Kráska a Homeless
Kráska a Homeless
Dobře, odvolávám, co jsem odvolala a slibuji, co jsem neslíbila! Ne, prostě a jednoduše jsem dostala chuť napsat další díl... Vždycky mám prostě chuť napsat něco úplně jiného, než bych psát měla. Je to takový odreagování od únavné práce... která je vlastně součastně odreagování od mýho dalšího odreagování...
Zapomeňte na to! Ale taky nepočítejte s tím, že jsen proto, že jsem napsala tenhle díl, se rozepíšu mnohem víc! Teda, možný to je, ale ne moc pravděpodobný... Radši čtěte!


Tyro - Part 1

22. července 2010 v 15:23 | ElfMaya
No jo.... tak aby se neřeklo, že na to kašlu. 

oddělovač 2

SB:Kapitola 1

21. července 2010 v 21:29 | Jannie

Kapitola 1.-Keď ťa priateľ opustí

No vdala Scuroen možem konečne pridávať články. Inak som Nya..stará prezývka. Premením svoje kapitolovky kedže Athenixiie nepíšu a Neniya taky ne.Začnu sem pŕidávat Srdce blázna ktere budu spát z vlastní skušenosti.A prosím nekopírujte básne protože té sem napsala já.Jinak pokud to nevadí pišu to v slovenčine. Nazov prvej kapitoly je podľa básne.