Červen 2010

That's why I kill 7.

23. června 2010 v 14:43 | Scuroen |  SC; That's why I kill
 Lehce se zhoupla v bocích, zabalancovala na špičkách prstů. Pomalu porozepínala mosazné knoflíky své uniformy a sundala si kabát. Pod ním měla bílou košili a před levé rameno kožený pás s pouzdram na nůž. Otočila se k němu zády, rozepla přezku a položila zbraň vedle složeného kabátu. Po něm následuje revolver. Otočila se zpět a on na chvíli spatřil kousek její bílé kůže, mezi cípy košile a krajem kalhot. Chvíli před ním stála, jakoby čekala.
,,Sundej si košili." řekl rozechvělým hlasem, se zarážející chtivostí.
 Pomalu porozepínala knoflíky. Měla na sobě už jen bílé tílko, od odhalených ramen se odráží zlatavé světlo lampy. Zkoumavě na něj pohlédne, předtím, než si sundá i to. Poskládala oblečení a odložila jej na hromádku k ostatním věcem.
,,Sundej si boty!" rozkázal.
 Teprve když před ním stála bosá, něco se v něm zlomilo. Přistoupil blíž a s rozpačitostí se dotkl jejího krku. Byla naomak horká, jako rozpálený kov. Jako hlaveň samopalu po dávce výstřelů...

That's why I kill 6.

10. června 2010 v 20:00 | Scuroen |  SC; That's why I kill
 Trochu to začalo váznout, ale to bude mojí velkou pracovní vytížeností. Tento týden už nic novýho nebude... Začínám se těšit na volno!

PART 7 - STRACH JE NEŘÁD...

6. června 2010 v 8:56 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
"Co chceš?" Nemesis otevře oči dívajíc se na Shina.

"Já...já..já sem....sem chtěl jen říct,..že je dnes úplněk. Tak...tak kam se má jít zašít?" Shinův hlas se třásl jak rosol. Nemesis si to teď uvědomí.

"Nemyslíš si, že strachem nic nevyřešíš? Jsi přece jenom na půl vlkodlak."

That's why I kill 5.

2. června 2010 v 20:59 | Scuroen |  SC; That's why I kill
 Uslyšel kroky, přicházející z pravé strany. Pootočil hlavu, ačkoliv nic neviděl. Byl to tlumený klapot nízkých podpatků na kamenné podlaze. Kroky se zastavily přímo vedle něho. Čekal a naslouchal. Pak si příchozí začal pobrukovat jakousi nesourodou melodii. Ucítil dotek na pravé paži a ta se pokusila vymrštit vzhůru a zasáhnout neznámého do míst, odkud se ozýval zpěv. Popruhy se napnuly s autentickým, koženým zvukem. Zpěv ustal. Několik kroků vlevo a hlas: ,,Desítka je taky vzhůru!"