PART 5 - LOV ZAČÍNÁ

6. února 2010 v 23:57 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
Jinak odpověď na otázku týkající se této povídky od Ronnie: Ano v tom městě je to nesmtelnými bytostmi nadito k prasknutí XD.

Plzky pište komenty. Strašně potěší


Dvě těla propletená v milostné hře. Jinak hrobové ticho přerušují pouze nepravidelné vzdechy patřící milencům. Muž a žena, tanec touhy, lásky a chtíče. Kapičky potu na jejich kůžích se lesknou jako ty nejcennější diamanty. Rty spojí v jedny chtivým polibkem. Polibkem pevným a dychtivým jako je samo pouto lásky. Dívka slastně zasténá. Její slova se potichu nesou pokojem. Miluji tě, Shine.
Nemesis se zprudka zvedne do sedu. Byl pro ni příšerný sem, rovnou noční můra. Ona a Shin? Nikdy, toto byl jenom špatný vtip jejího podvědomí. Ona ho nemiluje.
Nemesis pomalu vstane z postele. Projde kolem Scadova pokoje odkaď se nesou tiché zvuky cvakající klávesnice. Zastaví se až u lednice. Vytáhne si z onoho zázračného přístroje džus. Položí jej na kuchyňskou liknu natahujíce se pro sklenku. Opět ji v tuto chvíli mozek připomene sen. Hlavou se jí výří tolika otázek. Proč zrovna Shin. I když nemůže popřít, že jeho úsměv rozlévá v jejím nitru pocit štěstí a bezpečí. Prostě sama sebe už nechápe. Zhlubo se napije ze sklenky plné jablečného džusu. Zařekla se, že se nikdy nezaplete s nesmrtelným a také to hodlá dodržet.
Nemesis se odebe zpět do postele. Ještě potřebuje sebrat sílu na dnešní noční lov. Představuje si jak asi tak bude žít, až s touto prací sekne a přestane bojovat s upíry a vlkodlaky. Pořád si klade jedny a tatáž otázky. Bude žít sama? Pokud ano tak spokojeně? A Pokud bude někoho mít, bude jejich vztah šťastný? Nad těmito otázkami znova usnula.
O pár desítek minut později. Shin prochází kolem pokoje Nemesis. Všimne si, že dveře jsou pootevřené. Zvítězí u něj instinkt zvědavosti a nakoukne dovnitř. Uviděl Nem jak spí na posteli, opatrně ji vzal do náruče a narovnal ji přikrývaje dekou. Chvilku sen na ni dívá se zaujetím. Zná ji jako chladnou a odtažitou bojovnici. Jenomže takto vypadá zranitelně a křehce. Dokonce se přistihl, jak si hraje s myšlenkou, políbit ji.
Den se pomalu převaluje v noc. Shin se připravuje na svoji další noční misi. Nemesis je už dávno venku.
"Scade tak já jdu, vrátím se až ráno."

"Ok vlku a ještě něco potřebuji, abys někam zašel."

"Kam?"

"K jednomu chlápkovy. Mám u něj schovaný stříbrný kulky, dám ti adresu a stavíš s tam."

"Dobrá. Už si připadám jako poštovní holub. Vrku Vrkuu. Takže to ráno máš tady Čao." Scad mu podá lístek a zamává mu. Shin vyjde ven, vždy chodí s jednou katanou a párem pistolí. Víc toho nepotřebuje. Sám o sobě je dost silný, a když nechá toho vlkodlaka v sobě řádit tak se to rovná přímo menší apokalypse. Shin se rozhlíží kolem sebe. Hledá nějaké upíry pro ukojení své krvavé touhy. I když je jen z poloviny vlkodlak tu touhu nepotlačí ale dokázal ji nasměrovat jen na upíry. Na lidskou krev ani nepomyslí natož na krev různých mutantů. Najednou něco zavětří. Zvedne hlavu, aby lépe větřil. Oči se mu změní na zářivě žlutou barvu. Ústa se mu protáhnou v úsměv ze kterého trčí ostré špičaté zuby.

"Upíři." Slastně zavrčí a rozběhne se do jedné uličky. Tam se právě dvě upírky krmí na nějakém bezdomovci. Když si všimnou Shina myslí si že je to nějaký upír, ale hned jak se přiblíží k němu blíže, zjistí co je doopravdy zač. Než však stihnou utéci Shin jednu z nich omráčí a druhou chytne a spoutá. Odhrne ji z krku vlasy a zakousne se do ní. Upírka křičí bolestí a Shin si vychutnává její krev. Po chvilce leží obě upírky roztrhané na cucky a rudovlasý mladík opodál sedí na krabicích čistíc si obličej od krve. Sleduje okolí a zase proklíná sám sebe. Proč zrovna on musí být taková zrůda. Nakonec se zvedne a odejde.
***
Nemesis se prochází temnými uličkami. Hledá jen jednu jedinou osobu a tou je Frederik. Pořád ji vrtá hlavou jak to, že i upír dokáže být tak, to slovo ji nejde přes ústa, galantní. Zase ji ale myšlenky směřují úplně jinam. Míří k jistému rudovlasému mladíkovy s neodbitým charakterem a hřejivým úsměvem. Nemesis vyděšeně potřese hlavou. To co si myslí nemůže být pravda. Nemůže být do něj zamilovaná.

"NEEEEEEEEEEEEE" Křik mladé lovkyně připomíná bolestný výkřik poraněného zvířete. Nemesis nikdy neuměla být tichá. A to ji vždy vehnalo do problému jako je například teď. Kolem ní se shromáždilo asi dvacet upírů. Rozhlédne se kolem sebe.
"Ty parchanti jsou jako kobylky." Nemesis se usměje nasazujíc si své stříbrné náprstky. Upíři nedočkavě přešlapují z jedné nohy na druhou. Myslí se, že když je jejich počet vyšší, budou mít nad lovkyní převahu. Nemesis pokyne svým nepřátelům, aby započali.

Sice byl jejich počet vyšší, ale i tak souboj vyhrála Nemesis. Nemesis se svými stříbrnými drápky se oháněla velmi obratně, když padl na zem poslední upír tak uslyšela tleskot.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 7. února 2010 v 10:06 | Reagovat

stavím sa, že to bude tlieskať frederik :D ale ináč skvelá kapitola, by som rada vedela, či sa naozaj Nem zamilovala do Shina, to by bolo riadneee :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama