Pro Mono-chan k narozeninám

10. ledna 2010 v 15:43 | ElfMaya |  Povídky na přání
Taktéž se přidávám ke gratulantům. Nejdříve vyřídím jednu formalitku.. Milá, drahá Mono-chan. Prvně se chci omluvit. Chtěla jsem ti k tvým dnešním narozeninám nadělit opravdu suprovou povídku. Jenže, i když jsem se snažila sebe více nic kloudného jsem ze sebe nedostala. Proto dostáváš ode mne úplně obyčejnou povídku, psanou mím osobitým stylem psaní. Dodadou přáním stejně jednoduchým jako je celý tvůj dárek. Štastné narozeniny Mono-chan.Život Ti píše zas o rok víc,
slovíčkem psaným chci tedy říct:
Žij podle svého, měj pevné zdraví,
narozeniny oslav tak, jak se slaví.
Popíjej víno, písničku zpívej,
s veselou náladou na svět se dívej.

A teď k samotné povídce. Dovolila jsem si ji nazvat Kyuubi má hlad. Je psána z pohledu Nejiho a Naruta.

Neji:
Právě dnes jsme se dozvěděli o směšné sázce mezi naší Hokage Tusunade a Kezekagem Gaarou. Jejich slavný nápad spočíval v tom, že několik týmů z Konohy vyšle jednoho svého člena do Suny a odtamtud nám přijde jeho náhrada. A náš byl jeden z těch vybraných. Na jednu stranu to je dobře aspoň bude chvilku klid, protože Lee odešel do Suny. Na druhou stranu jsem nebyl příšil nadšený, že v týmu bude někdo nový.
Právě čekáme před branou na toho "nového".

"Koukejte, už k nám pádí." Zvolá radostně Gai Sensei a už si připravuje pro něj to zelený cosi… V dálce se mihla zlatavá hlava. Když se ta osoba přibližovala, lépe jsem rozeznával rysy mladého hocha. Bylo na něm poznat, že je dosti udýchaný. TenTen zakřičela něco ve smyslu, že je rozkošný. A taky že byl. Středně dlouhé blond vlasy, azurově modrý pohled a sexy úsměv. Doslova mě jeho vzhled srazil do kolen.

Naruto:
Přiběhl jsem ke spince lidí. Hnal jsem celou cestu, jen abych nepřišel pozdě. Docela jsem se těšil, jak bude vypadat můj nový tým. No dosti jsem se zklamal. Sensei je nějaký milovník potápěčského obleku, holka vypadá, že si libuje v sadomaso usouzeno podle těch zbraní. No a to třetí ani nejde identifikovat, je to kluk nebo holka??

"Konichiwa, jmenuji se Sabaku no Naruto a jsem výměnný shinobi." Všechny tři mé jméno dosti zaskočilo, ano jsem bratr kazekageho.

"Jmenuji se Gai a jsem tvůj nový sensei. Tamta okouzlující dívka je TenTen a tento mladík se jmenuje Neji." Představil horlivě ten podivín s vlasy střiženými podle kastrolu svůj tým. Aha takže to je kluk. Ale že má sexy prdelku, to se musí nechat.

Neji:
Přišlo mi dosti znepokující jak si mě ten nový prohlížel. Připadal jsem si jako nějaký kus dobře opečené slaniny. Jenže je to bratr kazekageho takže musím mlčet.

"Fajn, tak se vydáme ihned na misi." Hned bylo na blonďákovi poznat, jak mu spadla čelist až na zem. Hleděl na senseie takovým prosebným pohledem až vypadal jako opuštěný štěně bernardýna.

"Neboj, na to si zvykneš." Poplácala nováčka TenTen povzbudivě po rameni, ale i to moc nepomohlo. Mlčky jsme se proto vydali za cílem naší cesty.

Naruto:
Dvacet dva hodin běhu bez přestávky aspoň, že ten zelenej kašpar konečně řekl, že se utáboříme. Rozdělal jsem si ihned stan a alou na kutě jinak ještě schytám hlídku. No to by mi ještě scházelo. Díky bohu ji dostal ten hermafrodit. Ani nevím kdy, prostě jsem usnul.

Neji:
Seděl jsem na hlídce. Všude okolo bylo ticho, naprosté ticho. Dokonce i Gai-sensei nechrápal. Musel jsem neustále přemýšlet o tom novém. Pokaždé když jsem zavřel oči, uviděl jsem ho. Jeho zářivý úsměv. Jsem sám na sebe naštvaný. Jak se mohl někdo mi prostě takto vrýt do paměti. Začínám mít z toho strach.
Najednou jsem ucítil čísi ruce, jak se omotali kolem mého břicha. Teplý dech neznámého mi dopadal na kůži na krku. Přejel mi mráz po zádech. Nejhorší na tom bylo, že mráz nebyl z toho, že se mi to protivilo, ba naopak líbilo se mi to. Teď jsem své pocity posílal za samotným satanášem. Prudce jsem se otočil. Spatřil jsem tu nejnečekanější osobu pod sluncem (zde jsem chtěla napsat nahatého Gaie, ale bohužel se musím držet zadání), samotného Naruta. Jenže něco bylo špatně. Plížil se ke mně jako nějaká šelma. A ty oči. Nebyly dokonale modré nýbrž rudé. Začal mě líbat, zuřivě a dravě. Nikdy jsem nic takového nezačil a to jsem druhý nejoblíbenější kluk v Konoze, hned po Sasukem.
Naruto si držel mé vláčné tělo v těsném objetí. Polibky mi zasypával citlivou kůži na šíji. Cítil jsem, jak mu nedokážu vzdorovat, plně jsem se mu oddal. Najednou přestal

Naruto:
Probudil jsem se. To co jsem spatřil, mi vyrazilo dech. Vždyť já tu málem toho Nejiho znásilnil. Já?? Ne! To, to hovado kyuubi, věčně nadržený prase. Cítil jsem, jak jsem úplně zrudl.

"Já…já…já." Nezmohl jsem se ani na jedno pořádné slovo. Tak jsem volil jednodušší cestu. Vzal jsem nohy na ramena. Jenže Neji mě začal pronásledovat. Asi by se moc rád dozvěděl pravdu. Jenže nemohu to říct. Myslel by si, ostatně jako všichni co to ví, že jsem nestvůra. Běžel jsem co nejrychleji, jak jsem dokázal, ale i tak mě Neji dohonil.

Neji:
Dohnal jsem ho, aby mi neutekl, chytil jsem ho za paži. Otočil si to klepoucí se stvoření čelem k sobě. Pohleděl, jsem do modrých oči, odráželi strach.

"Co to mělo znamenat?"
Nechtěně jsem zvedl hlas až moc vysoko. Polekal se ještě více… S koktáním mi pověděl celou historii. I to, že má v sobě démona. Pověděl i jakou dohodu mají on a démon. Trochu mě zaskočilo, že zrovna ten démon po mně vyjel. Ale já nemohl se na Naruta zlobit. Vypadal jako křehké zvířátko, které potřebuje utěšit. Objal jsem ho a ani si nepamatuji, jak dlouho jsme tam spočinuli..

Jak to všechno dopadlo…???
Půl roku od této události se Neji Hyuuga odstěhoval z Konohy do Suny. Další půl rok na to požádal Naruta o ruku, málem však zemřel. Gaara byl jasně proti, ale nakonec vše dobře dopadlo. A pokud nezemřeli, žijí šťastně až do dnes…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabaku no Uchiha Mono -tvoje milované (xD) a milující SB Sabaku no Uchiha Mono -tvoje milované (xD) a milující SB | Web | 10. ledna 2010 v 15:57 | Reagovat

Arigatoooo...miluju tuhle povídku, moc se ti povedla ^_^
Fakt...

2 ronnie ronnie | Web | 13. ledna 2010 v 15:31 | Reagovat

wow, super :) a gratulujem k narodeninám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama