PART 3 – DOBRÁ, BUDU TI VĚŘIT

16. ledna 2010 v 18:15 | ElfMaya |  PN - Nemesis - Lovec Noci
Sobota jest zde a co to znamená?? Přichází další dílek Nemesis. Tak hurá do čtení.

PS: Doufám, že vám nemusím připomínat, že kománteří jakéhokoliv typu potěší


"Něco v nitru mi říká, že to nejsi ty, ale rozum říká něco jiného. Proto dnes půjdeš se mnou. Jestli jsi vážně na naší straně tak tě nechám žít, pokud zradíš, těš se na kulku mezi očima. Scade otevři klec."

"Ty ses snad zbláznila. Slyšela jsi ho ne? Je to vlkodlak." Scad zuří. Toto bere jako podraz.

"Dobrá. Když nechceš." Nemesis rychle vytasí pistol a ustřelí zámek.
"Varuji tě. Zradíš a jsi tuhej." Shin přikývne. Však z dívky nespouští oči. Fascinuje ho jako celek.

"Zvláštní, takového člověka jsem ještě neviděl. Ta stříbřitě platinová barva vlasů je přírodní?? A jak se vlastně jmenuješ?"

"Nemesis ale říkej mi i Nem. Jo a ta barva je vážně přírodní, nedostatek vlasových pigmentů. Tak jdeme ne?" Na dívčině tváři se rozprostřel nepatrný úsměv.

"Jak ses vlastně stala lovcem nesmrtelných?"

"Ty s těmi otázkami si nedáš pokoje že?" Shin zakroutí hlavou. "No všechno to začalo před pěti lety. Scad mě našel polomrtvou. On už lovcem nesmrtelných byl. Když jsem se probrala a dala se do pořádku tak mi nabídl, jestli nechci s ním spolupracovat. Po chvíli váhání jsem přikývla. Před tím byl můj život jen pouhé čtyry stěny. Mé pravé jméno je pokus osm šest tři dva pět. Armádní pokus o vytvoření ultimátní zbraně. V mé krvi koluje sedm různých genetických kódů."

Slunce zapadá. Naše dvojice dorazila do jedné ze zapadlých částí města. Nemesis za sebou opět uslyší křupavý zvuk, ihned pochopila, že to Shin měnící se ve čtyřnohou bestii. Pro jistotu si vytáhne svoji pistoli. Když zvuk a slabý nářek ustane Nemesis se otočí. Její zbraň je připravena kdykoliv vystřelit. Opět pohlédne do očí bestie, do očí z nich dobrota rovnou vyzařuje.

"Připraven?" Zeptá se Nemesis. Shin už v podobě vlkodlaka přikývne a zavrtí ocáskem.
Po další nechutně dlouhé hodině hledání konečně Shin zachytil stopu dalšího vlkodlaka. (jojo výhoda německejch ovčáků XD)
"Je tu?" Zeptá se Nemesis. Shin opět přikývne. Za nimi se ozve výhružné vrčení. Jak Nemesis tak i Shin se otočily. Před nimi se objevil další vlkodlak jeho temně hnědá srst, je na několika místech, hlavně kolem tlamy, potřísněna krví. Nemesis vytasí svoje pistole míříc na něj. Nepřátelský vlkodlak, se rozeběhneme, tíha těla vede k tomu, že každý dopad tlapy zapříčinil to, že zem se nepatrně otřásla. Nemesis začala střílet, ani jedna kulka neminula svůj cíl. Avšak ta zrůda pořád žije. I když se stříbro zavrtalo do masa vlkodlaka, ta zrůda neztrácela na rychlosti a ani síle.
Z ničeho nic se vlkodlak objevil nad Nemesis a ohnal se po ni velkou tlapou. Nemesis zachránil před bolestivou ránou jen velmi rychlá reakce Shina, který zaryl své zuby do tlapy nepřítele. Shina strhne nepřítele k zemi. Krev teče ze všech ran po kulkách. Vlkodlak díky té bolesti je čím dál tím více rozzuřen. Bezhlavě se pouští do boje se Shinem. Jejich boj připomíná rvačku dvou psů. A jak se prokázalo nepřítel byl silnější. Už už se vlkodlak chystal zasadit Shinovy poslední ránu. Než jeho tlapa se však dotkne shinovy srsti, objeví se jako pravý superhrdina Nemesis. Teď je čas na předvedení její síly.
Je po všem vlkodlak padá na zem mrtev. Všude po tělěemá rány po kulkách a velké sečné rány od katany.

"Tak jakejpak byl lov." Vítá dvojici hned mezi dveřmi Scad. Slunce již dávno vyšlo.

"Hrozně, potřebuju obvazy a dezinfekci, hodně obvazů." Promluví zdrceně Nemesis, tento vlkodlak byl ale tuhej kořínek. Doslova se odšourala do svého pokoje se Shinem v patách. Oba vypadali, jako kdyby před ně někdo hodil granát.
Týden uběhl ve velmi rychlém tempu. Shin si konečně po dlouhé době plné utrpení našel přátele. Scad se mu ze začátku vyhýbal, ale jak ihned poznal jeho pravé já, změnil svůj celkový pohled na situaci. Dokonce mu Scad i obstaral velmi slušnou výzbroj a nějaké to lepší oblečení. I když Shin si pořád myslí, že při dalším úplňku zabijí, neztrácí optimismus.
Shin se zrovna vrtal v motoru auta, když ho Scad zavolal na menší poradu. Shin zvedajíce se si ručníkem aspoň trochu utřel ruce a odešel do jednoho menšího pokoje, kde už seděl Scad s Nemesis.

"Sedni si vlku, máme takový malý úkol." Zavtipkuje Scad. Vlk, to jest Shinova přezdívka, kterou mu vymyslel právě Scad.

"O co go?" Zeptá se polo vlkodlak. Nemesis jen tiše sedí v rohu v křesle. Shin se na ni očkem podívá pokyvujíc Scadovi aby začal vysvětlovat podrobnosti.
"Takže, v ulicích se nám objevil další problémek. Jmenuje se Frederik a bohužel se o něm říká, že patří mezi nejsilnější upíry. Prý do města dorazil najít a jednu osobu. Boužel nevíme přesně, o koho jde. Jedni říkají, že patří mezi nepovedené vojenské pokusy jako je Nem a další říkají, že je démon." Nemesis přikývne na znamení souhlasu.
"Takže váš úkol je: Najít a zabít toho Fredrika, než nám udělá z města paseku. Jinak zbraně máte připraveny. " Scad se zvedne odcházejíc do sklepa. Jednoduchým pokynem ruky jim naznačí, aby ho následovali. Když jim Scad předvede novou zbrojírnu Nemesis se Shinem pouze žasnou.
"Scady, teda ty ses překonal." Usměje se Nemesis. Se zájmem si prohlíží nové zbraně, jak pistole, tak i katany a další sečné zbraně. Vezme si jednu s katan do rukou, zkouší její váhu a vyrovnanost čepele s rukojetí. Shin si zase vyzkouší nové pistole. Jenomže se stane nehoda. Nemesis nedopatřením praští pochvou od katany Shina rovnou do choulostivých míst.
"Auuuu." Zařve jako holka a svalí se v křečích na zem. Nemesis se zasměje.
"Tohle má bejt chlap?" Scad se na Nemesis otočí.
"Víš Nem, díky tomu tvému útoku, o tom dost vážně pochybuji. Teď mi spíše přijde jako ženská bez poprsí." Shin se konečně přidušeně ozve.
"Velmi… Vtipné … AU."
"No jo hold, smůla je smůla." Nemesis se mile usměje odcházejíc pryč. Tohle ji vážně pobavilo. Poprvé za hodně dlouhou dobu se zasmála. Pohled odvrátí někam na zeď. Vzpomíná si na život v laboratořích, kde znala jen utrpení a bolest. Jak vzpomínky rychle přišli tak i odešli. Opět se ocitla v přítomnosti. Nemesis se ležérně opře o rám dveří.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 16. ledna 2010 v 19:36 | Reagovat

bravóóó!!!práve si sa zaradila medzi desať mojich najobľúbenejšíčh poviedok :)bolo to mooc skveléé!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama