FK 2. díl.

24. ledna 2010 v 19:12 | Lumieree
Mno, po velkém přemluvání sama sebe jsem se překonala a předělala jsem další dílek toho mého salátu, co píšu... Snad se vám to bude líbit =)

PS: Scur snažila jsem se, jak jsem mohla... ale ještě mě ušetři xD

"Ticho, Tamae, ty máš co říkat."
Sophie jim do toho skočí: "Nemám zájem, i když nevím kdo jste. Tak mě nechte být. A s tebou bratříčku jsem už skončila."
Daiki (bratr Sophie) se na ni podívá. Zdá se být hezčí než předtím, vlastně je tuplem jiný, až do základu. "Sestřičko nato je už pozdě." Obejme dívku, která stojí vedle něj, kolem pasu a přitiskne ji k sobě. "Víš život, je život a klam je klam."
Sophii zesmutní oči a potom skloní hlavu k zemi.


"Nevěš hlavu… Nikdo se s tím nejdřív nemohl smířit, a smířil." Promluvila dívka. "Jsi silná. Vím až moc dobře. Už delší dobu tě s Akirou sledujeme za pomoci tvého bratra."
"Tím se nic nemění." odvětí Sophie. ,,Já s vámi prostě nechci nic mít!"
Akira si povzdechne a jako první si sundá kapuci. Otočí se na Sophii a jen mlčí. Je dost hezký. Má blond vlasy krátce střižené, modré oči, dokonalá postava (totálně rozkošný v obličeji xD). Nastalo kolem nich ticho. Byl slyšet jen Sophiin pomalý dech. Celou dobu se na Akiru dívala. Ten si znovu nasadil kapuci a šel pryč. Sophie opět sklonila hlavu a vrátila se do domu.
"Daiki, tvá sestra neví, co chce."
"Lásko, to je u ní už normální a to jí je skoro 17. Trubce mojí malí rozkošný." Políbí dívku na čelo. "To ano." Podívá se za Sophii a chvilku ji sleduje. Sophie odešla do svého pokoje, lehla si na postel a koukala do stropu.
"Půjdu za ní snad si semnou normálně promluví." řekla Daikiho dívka.
"Aimi, dávej si bacha, je docela ostrá. Podle toho, co jsem slyšel." ozve se tichý, nenápadný klučina, který stál za Tamae a objímal ji ze zadu kolem těla. Něco Tamae pošeptá do ucha a ušklíbne se na Aimi.
"Hele, ten výraz nemám ráda, sám to dobře víš, Renzo." probodne ho Aimi pohledem a jde za Sophií.
"Už se bojím." dodá Renzo. Objímá Tamae a mazlí se k ní.
/tohle radši nebudu editovat/
Vezme to pěkně po pořádku, jak se to udává. Sophie je u sebe v pokoji a Aimi jde za ní. Tamae s Renzem jsou před domem. Hlavně že se Renzo mazlí k mladý dámě Tamae. Ale co ten zbytek? Možná si pokládáte tuto otázku. Ale nebojte, taky něco dělají. Málem bych zapomněla na Daikiho. Daiki čeká na Aimi svoje srdíčko a potom další postava se jménem Akira. Ten už není mezi ostatními. Odešel do svého domu a tam leží na posteli. Ale ještě tam jsou další postavy, u kterých nevíme jména ani jak vypadají. Ty jsou opodál a sledují zbytek, jen se dá říct, že tam jsou dvě další dívky a dva kluci. Měla bych nejdříve začít Sophii a Aimi.

Sophie leží na posteli schoulená do klubíčka a dívá se do zdi. Pomalu se otevřou dveře a do jejího pokoje vystoupí Aimi. Sedne si vedle Sophie na postel.
"Proč tohle děláte? Je k tomu snad nějaký důvod? Je v tom zákon?… Ani jedno, takže mě nechte žít dál, jako do teď s Daikim. On je to jediný, co mám od doby, co mám zemřeli rodiče." řekla Sophie dřív, než Aimi stihne promluvit.
"Sophie, já vím, že zemřeli a je mi to líto. Ale ty ani tvůj bratr zato nemůžete, osud to tak chtěl. A oni by určitě chtěli, abys následovala bratra dál za svojí budoucností a osudem, který tě čeká."
"Co potom budu dělat, když půjdu s vámi? Nic, jenom budu stejná jak vy a to já nechci."
"Ale budeš, jen ti nejdříve musíme uložit několik zkoušek. Určitě sis jedné zkoušky všimla na Daikim. Ty to budeš umět též, jen co přijde čas."
"Jo, budu trpět jak pes! Prostě ne a ne a tohle je konec!"
"Jsi dosti tvrdohlavá Sophie, takovou tě neznám a měla by sis to rychle rozmyslet, protože na tebe nebudeme čekat, až vyfoukneš." Aimi se zvedne z postele a podívá se na fotky, kde je se svým bratrem a rodiči. Poté se podívá zpět na Sophii.
"Jasně, dojdu za vámi." řekne Sophie potichu. "Až naprší a uschne."
"Já tě slyšela." Aimi se naposled zastaví u dveří. "Dlouho nečekáme." dodá a odejde pryč.
Sophii začala její slova vrtat hlavou a přemýšlela nad nimi. Nakonec se zvedla z postele a šla ven za ostatními. Aimi byla už zase u Daikiho.
Pomalu scházela po schodech, ale špatně si našlápla a málem sletěla dolů. V tom jí zastavil Akira. Nějakým způsobem se tam dostal a zachytil ji.
"Jsi v pořádku?" zeptal se trochu starostlivě.
A Sophie poté vytřeštila oči a nevěřila svým očím. /tuhle větu tam ze srandy nechám xD/ "Ano jsem v pořádku."
"To jsem rád." Vezme Sophii do náruče, i když se mu vzpírá.
/Tohle je tu dvojitě. To je schválně?/
"Proč to vlastně děláš?"
" To se brzy dozvíš. Jen nevím, kdo ti to řekne."
"Teďka si připadám, kdybych tě jak znala od dětství." Podívá se mu do obličeje, ale nikoho známého v jejím okolí to není. Vzpomíná jak na to než šla do školy či první rok na střední. Pomalu vyjdou ven tedy Sophie se nese v náručí a potom už mlčí.
" To je možné." Řekl to potichu a potom přišel ke zbytku a posadil Sophii na kapotu nějakého auta.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scuroen Scuroen | 24. ledna 2010 v 19:34 | Reagovat

Ušetři!? Ani nápad! Teď to bude metoda cukru a biče! Za každou dobře napasanou kapitolu dostaneš sušenku xD
Tak jinak: čárky ve větách si asi vzaly dovolenou, protože ti tu v jednom kuse chybí! xD vážně bys jim měla kontrolovat docházku- píšou se hlavně před spojkami (že, ale, protože, jenomže atd.). Opět mě naštvaly dialogy smrsknuté do jednoho odstavce! Změnit, změnit!! A nakonec- to nám zdůrazňují všichni češtináři při slohovkách- neustále se opakující slova:
Příklad:
Sophie:,,Je to jediný co mám od svých tří let, když mám,(tahle čárka ti tam zase přebývá) zemřeli rodiče."
"Sophie, to vím, že vám zemřeli rodiče. A je mi to líto co se stalo vaším rodičům." - není to trochu moc "rodičů" na jednom místě? Než napíšeš příští kapitolu, zkus opravit alespoň tuhle.
Ps: Nepřestanu tě otravovat, dokud nevykouzlíš kapitoly alespoň kvality Stephana Kinga! xD

2 Ronnie Ronnie | Web | 24. ledna 2010 v 21:17 | Reagovat

ajooj, bolo to super :) naozaj!! a rada by som vedela, čo bude ďalej, lebo doteraz nemám fakt tušáka a som RIADNEE zvedaváá!!! :)

3 Lumieree Lumieree | 24. ledna 2010 v 21:24 | Reagovat

[1]: Ano maminko provedu.. (nejsem takový expert jako někdo teprv si opakuje ve škole čárky ve větách) a prostě tam kde mám ty čárky tak tam mají být

PS: neznám a nečtu a nejse přeborník mě stačí že mám tu trojku z češtiny

4 Lumieree Lumieree | 24. ledna 2010 v 21:25 | Reagovat

[2]: si počkej uvidíš co bude dál  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama