PART 4 – Začátek mise, železná blokovací zeď

24. prosince 2009 v 13:59 | ElfMaya |  KAP - Železný shinobi
V dnešním díle se dozvíte:

  • Jak proběhl první den a noc mise i Kakuza, Noriko, Sasoriho a Deidary
  • Naši čtverku napadnou nepřátelé
  • Kakuzu se prořekne
  • Sasori vymýšlí plán jak se zbavit Noriko


Před sídlem Akatsuki stojí čtyry zahalené postavy. Je poledne a všechny týmy až na tento se vydali už dávno na své přidělené mise.
"Tak poslouchejte, máme zlikvidovat pět osob. Jsou to naši bývalí špehové. Teď, ale uzavřeli smlouvu s Orochimarem. Takže je máme zlikvidovat dříve, než předají důležité svitky nepříteli. Všem je to doufám jasné." Rozdává rozkazy Sasori. Ostatní zúčastnění přikývnou. Na pokyn další osoby odejdou směr jejich mise. Prochází nenápadnými lesními cestičkami.
Jejich pochod skončil až při západu slunce. Jako první zastavil opět Sasori. Zastavil se uprostřed lesní mýtinky. Poohlédl se po okolí.
"Tak tady se utáboříme." Kakuzu s Deidarou se ujmou stavět stany. Sasori seděl pod stromem a pozoroval stavitele stanů. Noriko se mezi tím někam vytratila.
"Ta u nás dlouho nevydrží." Promluví posměšně Sasori. Kakuzu s Deidarou se jenom nechápavě podívají na rudovlasého loutkaře.
"Proč myslíš Sasori-dana. Noriko sice na to nevypadá, ale je to velmi silný ninja.
"Jo silný ninja, jež nosí pouze železnou tyč."
"Nech se překvapit, co všechno s tou tyčí svede." Vlaží do rozhovoru Kakuzu. "S Deidarou jsme měli tu čest vidět jedno z jejích jutsu na vlastní oči. A musím říct, že je to mnohem zajímavější než ta tvoje loutková hra." Sasori viditelně nafoukne tváře. Jak se někdo opovažuje říkat, že nějaké pískle je lepší než jeden z nejlepších ninjů ze Suny.
"Ale notak Sasori-dana, nechovejte se jako malé dítě." Přidá DeiDei ještě trochu soli do rány. Sasoriho jindy klidná tvář skřivila do vzteklé grimasy.
"Kluci máme co jíst." Zabrouká Noriko, jež se právě vynořila ze stínu lesa. V pravé ruce držela svoji zbraň ležérně opřenou o rameno a v levé držela dvě velké koroptve. Deidarovi se doslova rozsvítila očička štěstím. Blonďáček se dokonce sám navrhne, že nebohé ptáčky připraví k opečení. Sasori si nad touto komickou situací pouze protočí oči v sloup.

V dáli naše čtveřice uslyší pohyb. Akatsuki se připraví k boji. Teď zaslechnou i kroky, které se dosti rychle blíží. Z houštin lesa zaútočí dvacet maskovaných ninjů.
"Ale, ale návštěva." Pronese posměškem Kakuzu. Náhle se na čtveryci
přiletí déšť kunaiů. Tomuhle se nikdo stoprocentně neuhne. Noriko však ihned zareaguje. Sepne ruce k sobě, pozvedne je do výšky očí.
"Železo: železná blokovací zeď." Protne mučivé ticho a zvuk kunaiů dívčí hlas. Před Akatsuki se z ničeho nic objeví zeď tvořená surovým železem. Všechny nepřátelské zbraně se s cinknutím odrazí od temně šedé bariéry. Sasori úžasně vydechne, takovouto pohotovou reakci.
"Pánové, až zručím toto jutsu, tak opatrně. Nevím, kde se přesně nachází." DeiDei s Kakuzem přikývnou, ale Sasori si něco nepěkného zamumlá pod imaginárními fousy. Noriko zruší bariéru, zeď se opět vsákne do země. Jak všichni nezávisle na sobě předpokládali všichni maskovaní ninjové stály přímo před nimi.
Boj nebyl nijako složitý. Noriko se prokázala jako vynikající bojovník a i slušný lékařský ninja. Dokonce při boji spolupracovala s Kakuzen a nijak si navzájem neublížili. Boj skončil je po všem. O některé mrtvoly se postaral Deidara tím, že je nechal vyhodit do povětří, některé si Sasori nechal přenést do své laboratoře k různým pokusům.
Noc, slunce zapadlo. V táboře Akatsuki vládne naprosté ticho. Stany jsou postaveny a ohniště plápolá. U zdroje tepla sedí mlčky Noriko se Sasorim. Oba si navzájem vyměňují nenávistivé pohledy.
Atmosféra by se dala krájet.
"Ojéje, tady se objevují první náznaky války." Zavtipuje si Deidara.
"Neobjevují. Jdu spát. Dobrou." Zavrčí Noriko a odebere se do svého stanu.
K ohništi se pro změnu přisednou Deidara s Kakuzou.
"Co jsi jí provedl." Kakuzu pozvedne hlavu a pohledem probodne loutkaře.
"Nic. Jen ji dávám jasně najevo, že k nám nepatří."
"Jenže ona k nám patří. Je to vynikající shinobi." Vyřkne svoji obhajobu Kakuzu.
"A není to náhodou tím, že u pana zamaskovaného vzplanulo všech pět srdcí láskou." Provokuje loutkař. Kakuzu právě v tuto chvílí děkuje bohu, že nosí masku jinak, by tu červeň asi jen těžko zakryl. Slovní přestřelka mezi nimi vyrostla do obřích rozměrů. Jenomže Noriko toto všechno vyslechla, ani dýchat se neopovažovala.
"No nic, jdu spát. Nazdar." Loutkař se taktéž odebere do stanu. Až teď se Deidara zmůže na nějaká slova. Musí slova vybírat opatrně, nerad by dostal pěstí.
"No…ehm… ty vážně k Noriko něco cítíš?"
V dalším díle se dozvíte:

  • Debata mezi Kakuzem a Deidarou pokračuje
  • Zastavíme se u Itachiho a jeho vzpomínek
  • Noriko vytáhne z rukávu další skvělé jutsu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama