Vzpomínky zůstanou

30. října 2009 v 10:26 | ElfMaya |  SongFiction
Další sonfiction, opět s textem od skupiny holky. je to teda dosti kraťounké spíše na zničení své veselé nálady XD. Jak jsem již řekla text písně je od skupiny holky Vzpomínky zůstanou.


Jednou všechno prostě končí,
a někdy něco začíná.
Já se touhle písní loučím,
a naši bránu zavírám.

Stojím tu na okraji skalního útesu, hledím do dálky na západ slunce, hledím jak si slunce podřezává žíly a svou krev nechává odtékat do moře. Stejně jako jsi to udělal ty. Ne nemohu ti to dávat za vinu, ta tíha života byla pro tebe zničující.

Krásný vzpomínky mi zůstanou
navždy mě budou hřát.
Zůstanou jen v srdci mím,
tam kde můžou spát.

Po tváři mi stéká osamocená slza, slza bolesti, ale už nepláču. Snažím se myslet na naše společné chvíle plné radosti a smíchu. Třeba na mé narozeniny, to jsme dort nechtěně vyváleli v trávě.

Ven je nepustím,
vzpomínky zůstanou v srdci mím,
ty si nenechám vzít,
tam je můžu dát
a budou uzamčený klidně spát.

Vzpomínám si na každý detail tvé tváře, na každý tón hlasu, každý střeštěný nápad. Vzpomínám a ukládám do nejtemnějších koutů mysli, ne že bych se jich chtěla zbavit, ale proto, abych si je co nejdéle uchovala.

Všechno hezký jednou končí,
a do neznáma odchází.
Já se s tebou právě loučím,
a to nejhezčí si odnáším.

Sedám si do sametové trávy, nohy si přehodím přes okraj srázu. Přesně takto jsme tu sedávali téměř každý večer, sledovali jsme končící pouť slunce. Zašátrám ve svém batohu, vytáhnu staré už trochu potrhané album. Obrázkové vzpomínky našeho společného života.

Krásný vzpomínky mi zůstanou
navždy mě budou hřát.
Ven je nepustím,
vzpomínky zůstanou v srdci mím,
ty si nenechám vzít,

Vzpomínky to je to jediné co mi po tobě zbylo, už tě nikdy nebudu moci obejmout, hledat v tvém hlase podporu nebo jenom líbnout na tvář či čelo. Jak si tak prohlížím album, fotku po fotce opět mé nitro zaplavuje opět stesk, bolest a úzkost.

Tam je můžu dát,
a budou uzamčený v srdci mím
tam kde můžou spát,
ven je nepustím,

Opět si vzpomenu na tvá slova. A jak tak nad nimi přemýšlím, musím uznat, že jsou pravdivé, člověk by se neměl utápět v smutku a bolesti na věky věků.
Vzpomínky zůstanou,
v srdci mím,
ty si nenechám vzít,
a budou uzamčený,
klidně spát.

V rukou držím tvůj dopis, dopis od tebe pro mě, dokola si pročítám ty slova zármutku a lítosti, pořád si pročítám, jak mi vysvětluješ, proč byl ukončen tvůj život, a proč zrovna ostřím žiletky.
Nadechnu se, zatlačím poslední zbloudilou slzu. Roztrhám tvůj dopis na milióny kousků, ne proto, že tě nenávidím, ale proto že tím jako ukončím svůj smutek. Zavane vítr, já natáhnu dlaně a nechám ty kousky odvát do dáli.
Sbohem mami. Byla jsi pro mě vším. Nezapomenu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gel-chan Gel-chan | Web | 30. října 2009 v 12:42 | Reagovat

Hezu ^^

Jo někdy časem ti ten mail asi fakt napíšu páč děláš strašně nádherný laye ^^.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama