Part 1 Věčně ožralý Sasuke

30. října 2009 v 15:06 | ElfMaya, Lumieree
A je to tu Fanfáry! tramdadá. Je tu další výplom choré mysli... je to hovadina tak prosím buťte schovývaví.

ElfMaya: černá
Lumierre: červená


Bylo, nebylo ... ale asi bylo. Jednoho krásného dne ve vesnici ukryté v listí si to přeplněnými ulicemi štrádoval jeden prozatím bezvýznamný blonďáček jménem Naruto Uzumaki.

Kudy šel, tudy šel tak lidé se jen po něm vždy ohlížely. Až na jednoho mladého mládence s překrásnou tváří, který je znám svým rodem Uchihu. Sasuke Uchiha.

A jak tak Naruto šel a čučel na tu krásno zašpiněnou zem, nevšiml si dopravního značení a vrazil přímo do cedule zákaz staní. A jelikož to byla šlupka jako z děla, sesypal se jako hromádka hnoje na zaflusaný chodník.

Sasuke kolem něho procházel. Po dvou krocích zastavil a otočil se na patě. Podal Narutovi ruku a usmál se trochou sladkým usměvem.

"Asi musím mít otřes mozku." Běduje si pro sebe blonďáček. "Anebo halucinace z toho koksu." Přemítá si dál pro sebe. Neboť Uchiha a usmívat se byl nevýdaný jev, asi jako zatmění slunce.

Sasuke stál tak jak solnej sloup a neustále sledoval Naruta. Poté mu zamával před očima.

"Sem v pohodě." Odsekne Naruto. Pomalu, velice pomalu se postaví na své vratké nohy. Opět koukne na Uchihu a ujistí se, že to co viděl, sen není.

"Když mysíš." Pořád má Sasuke na sé hezounké tvářičce supidní úsměv." Neboj, nejsem duch."

"Jen aby, ta marihuana asi nebyla zrovna kvalitní, když se tu culíš jak debil Sasuke." V tu chvilku se chuděrkovi Narutovi podlomily nožičky a žuchl opět na zem.

"No dovol, teďka jsi mi zkazil náladu." V očičkách má už pomalu slzičky. " Nemám tě rád, jsi na mě zlej Naruto." Naznačí uražení.

"Ehm Sasuke." Zeptá se mírně zaražen blonďáček. "Co jsi to proboha hulil?" Až teď si Naruto všimne, teda ucítí, že Sasukemu z papuli nehorázně smrdí alkohol.

"Já?? nic já nehulil. Já andílek" Začne se kroutit do všech světových strach a dělá ze sebe svatouška. "Fakt nic věř mi."

"Pche. To ti tak budu žrát." Ušklíbne se Naruto.
"Naruto! Sasíííííííčku!" Ozve se z dálky. Jak Naruto tak i Sasuke otočí hlavu svěrem odkať přicházel nechutný pištivý hlásek. A co jejich očička nespatřily. Růžová palice se k nim řítí jako splašené tornádo.

Kroutí se. "Seš zley ten nejzlejší" Když uvidí růžovou palici tak zakroutí očima.
"Pane bože zase tahle. Ta musí být taky skoro všude." Trochu při opile promluvil a poté se jak totální debil schová za Naruta.

Ale i to bylo Sasánkovi marné, hned jak ho růžová palice uzřela, přiběla a pověsila se mu na krk jak nějakej huster raperskej řetěz. Naruto se chudák nezmohl na nic jiného a čučel jak telátko na čerstvě natřená vrata od stodoly.

Jak se na něj pověsila růžovka tak se mu podlomily nohy a slítnul s ní na zem. Válel se na zemi a růžovka na něm. Sasuke se naní blbě podívá a z toho pohledu se praští tvrdě to hlavy.

To už Sakura se válela na zemi v bezvědomí, a nad ní stál jako bůh pomsty Naruto s beysbolovou pálkou potřísněnou její krví.
"Kdy ti konečně docvakne, že tě Sasuke nechce." Zavrčí znechuceně.

"Áaaaa zachránce můj milovanej." U Sasukeho se už ta opilost je čím dál tím více projevuje. Sundá ze sebe Sakuru a snaží se postavit. To se mu, ale nepovede a zůstane sedět na sedínce na zemi.

Naruto pouze nevěřícně zakroutí hlavou. "A to se před chvilkou Sasuke choval úplně střízlivě." Řekne si pro sebe blonďáček a jako správný džentlmen postaví svého týmového partnera na nohy.

Když se postavil tak se mu zamotaly nohy. "Ups !... Dík Naruťáčku můj" Sasuke obejme Naruta kolem ramenou a dá mu pusinka na tvář.

Tak to už je pro Naruta akorát tak dost. teď už si vážně myslí, že zboží bylo dosti nekvalitní a tohle je jenom trapná fatamorgána. pro jistotu se štípne.
"Au." Bolest cítí tak tohle sen bohužel není. Ale co s tím. V duchu začíná panikařit.

Sasíík ho obímá a culí se jak blbeček. začne se znova kroutit do všech světových stran.

Naruto ho raději pro jistotu odtáhne k němu domů. Jenomže cesta k němu vedla přes celou Konohu.

On se na Naurtovi jen válel a pořád se culil. "Dudlík" začne plácat hovadiny.
"Maminko, dudlíček prosím si přeji."

Naruto nad tímto chováním pouze otáčí oči v sloup a raději čučí před sebe, protože ty posměšné pohledy ostatních vesničanů jsou dosti deprimující.
"By mě zajímalo Sasuke. Kolik jsi toho vypil??"

"Eh?? Čeho, já nic neměl." Vymlouvá se z toho ale vysoce pravděpodobně si Sasan myslí že mu to Naruto celý zbaští. Ale jak známe Naruta tak ten ne.

"Jo, jasně. Ty jsi střízliví a já jsem Barak Obama."

"No jsem ztířzlivej jak rybička." Kukne před sbe a uvidí ptáčka na chodníku. Hnedka se k němu přižene a sedne si k němu a začne říkat. "Pipi na na pipi na na."

"Blbec jeden." Uleví si naruto. Chňapne Sasukeho, hodí si ho na záda a peláší, co mu síly stačí rovnou do jeho bytu, kde silou své nohy rozrazí dveře.

Chudinka Sasu chtěl si hrát s ptáčkem a naruto mu to překazil. "jůů??" Chová se jak malý pětiletý děcko, které to možná nemá v hlavně srovnané.

Naruto hodí Sasukeho pod proud studené vody, asi doufá, že Sasík vystřízliví. Najednou uslyší bouchání. To nic, to jenom Sakura se snaží opět svést Sasukeho, znásilnit ho a donutit ho ji udělat dítě.

Sasuke ne a ne vystřízlivět z těch 2,9 % promile... No nebo že by měl ještě něco jiného než alkohol.

Naruto už si chuděrka neví rady, lije do Sasukeho hektolitry kafe, máchá ho ve vodě s ledem a ono furt nic.

Sasíínek se asi po 4 hodinách ze ztřízliví a má nehoráznou kocovinu jak něco. Takovou až si stěžuje. "au moje hlava kurňa." A ani si ještě nevšiml, že je u Naruta doma.

Náš blonďáček se jenom potichounku chechtá a čeká na Sasukeho reakci až zjistí, v číže posteli to spí.

Hezounká černovláska (myšlen Sasan) se koukla kolem sebe a uviděla Naruta. "Áááááá." lekl se tak že vyletěl z postele a zastavil se až o parapet okna. "Au." Nevěřícně čučel na Naruta. A nechápal co tu dělá.

"Dobré odpoledne růženko? Tak co opička?? je dosti velká?" Naruto jenom tak, tak zadržuje záchvat smíchu.

"Cože?? Já a růženka a to od jaký doby?? a opička ta je doti velká." Čučí pořád na Naruta nevěřícně. "Au sakra moje mozkové buňky. " Stěžuje si na bolest hlavy.

"Asi ti jich několik miliónů umřelo co? No jo no, nemáš tolik chlastat." Pošklebuje se blonďáček.

"To spíš všechny ale ještě se divím že žiju. A já tak moc nechlastám to bylo teprv po 3 v tomto týdnu." Nevinný očička.

Naruta málem kleplo. Sasuke a ochlasta. Top tu ještě nebylo.
"Severus děcka." V okně se objeví dosti sjetej Kakashi. "Tak co Naruto kolik gramů dneska?"

Znova se Sasan lekne. "Kuuuuuuurva už lidi nechtě mě bejt." pootočí hlavu na Kakashiho.
Naruto udiveně sleduje jak se Sasuke zavře v koupelně.
"Ne díkes Kakashi dnes mařku ani kokanj nechci."
"Tak jo Naru když myslíš, ale kdybys sis to rozmislel, víš kde mě a jiryu najde." Naruto přikývně. Kakashi sepne ruce a zmizí v obláčku kouře, kterej smrdí jak vanilkovej doutník.

Sas je zavřenej v koupelně a trucuje s vysokou bolestí hlavy. " Au au au." Sedne si na zem a čumí do blba.

Naruto přemýšlí, čím by mohl vylákat toho ožralýho snatusáka z koupelny. Chvilinku si namáhá mozek, až to jeho mozkové buňky nevydrží a něco vymyslí. V tu chvíli se nad Narutem rozsvítí žárovička.
"Už to mám." zavíská si pro sebe. V baru vyštrachá lahev tekyli postaví ji tři metry ode dveří koupelny a vyčkává.

Sas tam ještě chviličku sedí s bolestí hlavy a trochu s ní mlátí do zdi ale potom vyleze z koupelny. Spatří tequli ale už má zhnusenej pohled " fůj!! "

"Tak tohle nevyšlo." Mrmlá si pro sebe Naruto.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scuroen Scuroen | 30. října 2009 v 16:19 | Reagovat

Tak nejvíc se mi asi líbil dealer Kakashi mizející v obláčku kouře xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama