Říjen 2009

Kapitola 2 - Voda - Part 1

19. října 2009 v 11:55 | ElfMaya |  KAP - Šest Elementů
Tak a konečně po dlouhé odmlce se vám konečně hlasím s první partíkem druhé kapitolky s Názvem Voda, v dnešní části si prožijeme s Insan jeden slavnostní Den a seznámíme se s několika postavami. Moc se omlouvám, že to tak dlouho trvalo, ale tuto povídku pížu odznova, ta první verze se mi vůbec nelíbila, i když toto také není nic moc.
Přeji příjemné počtení...


11. Marc

18. října 2009 v 10:00 | Scuroen |  SC; Stone and water
,,Pane! Mám to!" Marc se otočil na svého podřízeného, který byl o několik metrů dál a poskakoval na velkých, dlažebních kamenech. Delší šedé vlasy se mu míhaly kolem obličeje, jako chapadla chobotnice. Od úst se mu kouřilo. V noci tu byla pěkná zima. ,,Je to přímo tady!" Vecto zaklepal nohou o jeden z menších kamenů. Přístroj v jeho ruce modře blikal. Vecto byl mladý a docela lehkovážný, Marc ho vzal sebou snad jen pro jeho horlivost.
Kývl k postavě, stojící u vchodu do úzké ulice, kde stáli. Když přišla blíž, byla poznat štíhlá postava a ženský obličej s šedými vlasy a hnědýma očima. Pod pláštěm schovávala tenký meč. Marc se sklonil a po menším úsilí kámen odstranil. Pod ním byla kovová krabička. Vytáhl ji ven a prohlížel, zatímco Uncti vrátila kámen na místo. Byla krásná, chytrá a nebezpečná. Tušil, že bude mít krátký život a neslavnou smrt. Vecto věc napojil k blikajícímu přístroji a ten podal Marcovi. Před očima se mu objevil plynulý text. ,,Poslední hlášení?" zeptala se Uncti. Ruku měla pořád položenou na rukojeti meče.

Fénixové královny V

17. října 2009 v 0:16 | Lumieree
Ehm.... další moje prkotina spíš salátina XD s názvem Fénixové Královny (čím jen ti kdo nato mají náladu a koho to zajímá

Duch

16. října 2009 v 22:39 | Scuroen |  ...::FanFikce
Konečně přichází víkend- doba, kdy si člověk může ráno trochu přispat a v noci být dýl vzhůru a něco sesmolit! Co se týče tohoto díla: na začátku trochu komedie, na konci docela tragédie. No jo, jsem expert na slučování neslučitelného xD
Věnování: Věnovala bych to Peetře, ale tý strkám všechno (chudinka). Na druhou stranu, neznám nikoho, kdo by si v tragyckých žánrech liboval... tak mi nejzbejvá, než si to věnovat sama sobě! xD


14. Hotovej Star Track

14. října 2009 v 10:05 | Scuroen |  SC; Learning about the Earth
Tak myslím, že tohle by mohla bejt předposlední kapitola. Co dodat? xD
Věnování (už jsem to dlouho neudělala): Někomu jinýmu než Peetře, kdo má spoustu času na čtení a zrovinka ho toto zaujme ;)
...Jdu se učit...


10. Vasili

12. října 2009 v 10:00 | Scuroen |  SC; Stone and water
Vulk, město ležící na východní straně Země Středu, bylo v plamenech. Ovšem, lidé po něm už zmateně nepobíhali, spíš se snažili uchránit to, co zbylo. Z jednoho domu vyběhl voják. Trochu kulhal, ale běžel rychle. Kahri a Cassily ho následovali, přestože nevěděli kam. Voják se naštěstí nevracel na místo, kde byl mnich naposledy. Vběhl do velké kamenné budovy. Oba za ním vešli do menší místnosti, s dřevěným stolem. U stěny bylo provizorní lehátko, před ním byli dva mrtví. Kahrimu došlo, že tohle nemá mnich na svědomí. Šedovlasý muž měl v hrudi zabodnutou kudlu, vedle ležela žena s podříznutým krkem.
,,Rob!" Voják se vrhl k mrtvé ženě.
Kahri poklekl k šedovlasému. Díky těm vlasům si nejdřív myslel, že je starý, ale tenhle vyhlížel mladě. Otočil se k vojákovi. ,,Kdo to byl?"


13. Sváteční řemínek

7. října 2009 v 20:17 | Scuroen |  SC; Learning about the Earth
Jedna z posledních kapitol. Teď už to chci brát hopem (dnes jsme psali dva testy, z čehož nejsem zrovna nadšená). Obsahuje dvě scény- ta hlavní se celá odehrává v podkroví (tedy, pokud nepočítám začátek a konec scény).
Poznámky:
Chasherm- Chašerm
Imaree- Imaré


9. Lithin

6. října 2009 v 19:22 | Scuroen |  SC; Stone and water
Hodiny odbily teprve osum, ale už byla tma hustá natolik, aby z okna nebylo nic vidět. Murusij odložil dlouhou fajfku a zadíval se na velké hodiny v rohu místnosti. ,,Už je čas." Ditriv zvedl oči od knihy a podíval se jeho směrem. Rukou si spravil brýle v tenkých mosazných obroučkách. Murusij pohlédl na Argeje a Sareta. ,,Dojděte pro Lithina. Ať zase nepřijdem pozdě."
Argej se usmál. ,,Naše dvě myšky stejně přijdou pozdě."
,,Tak jim dáme dobrý důvod, aby chodily včas." odpověděl Murusij. Černé vlasy mu začínaly pomalu řídnout, tmavé oči už viděly spoustu, svaly na pažích prozrazovali, že už v téhle branži pracuje dlouhou dobu. Teď měl na sobě, stejně jako ostatní, šaty v hnědé a vínové barvě.

Vzpomínka na tebe

4. října 2009 v 19:08 | Lumieree |  jednorázovky - Romantické

V jednom pokoji v nádherném domě leží na posteli dívka, Která se schoulená do klubíčka a v ruce drží fotky svého zesnulého přítele. Vzpomínka na osudný den jí pořád tíží a stále se s tím nemůže vyrovnat. Je tak silná, že pomalu nikdo tu barieru neprorazí ani láska. Je stále uzavřená v sobě a nedá volnost svým pocitům… (Teďka k samostatnému příběhu z osudného dne)