Tajný úkryt Akatsuki

2. srpna 2009 v 13:45 | ElfMaya |  ...::FanFikce
Žánr: Humor až menší Parodie
Pairing: není
Menší Info: Buťte tiše, vcházíme do všedního dne obávaného gangu zabijáků, Akatsuki.


Nedělní ráno, právě v tuto chvíli odbíjí desátá hodina. Nakoukněme do tajného doupěte obávaného týmu Akatsuki, ale buťte tiše. Většina z nich ještě spí.

"Who let a dogs out. Whof, whof..." pro všechny jistě známá písnička se nese z koupelny. Deidara stojí ve sprše pod proudem vody. Ve své pravé ruce drží lahev šampónu nejmenované značky. (ElfMaya: přeci nebudu dělat Shaumě reklamu ne?) Jak je na první pohled znát, tato hudba blonďatého mladíka zcela uchvátila. Flašku nejmenovaného šampónu používá jako mikrofon, přitom nezapomíná kroutit tělem do rytmu hudby a též zpívá. No přiznejme si to, jeho zpěv připomíná vytí přiteplené hyeny. A jelikož Akatsuki při výstavbě tohoto tajného úkrytu zapoměli na Deidarovi pěvecké orgie neudělali odhlučněnou koupelnu.

"Deidaro! Zavři už konečně ty tvoje huby!" Rozčiluje se Hidan jehož ho to kvílení probudilo. Zuřivě buší do dveří. A pak se to stane. (ElfMaya: Chvilka napjetí)

"AAAAAAAAAAA Já si zlomil nehéééééét!" Rozbrečí se Hidan. "Já umírám." Zděšeně si chytne prst jako kdyby to bylo to nejvážněší zranění na světě. A jako správná histerka začne poletovat po celém tajném doupěti. Právě vbíhá do kuchyně. Jenže to neměl dělat. přesně tak jak tam vběhl tak se i vrací v doprovodu kameninového hrnce o objemu přibližně patnácti litrů na obličeji. V letu skončí díky tvrdému nárazu do stěny naproti do dveřím. Na to díky bohu Akatsuki nezapomněli. Nezapoměli tu zeď udělat ze železo betonu.

"A opovaž se vrátit. ještě mi tu tou krví zasereš podlahu." Rozčílený jako pitbul vyjde z kuchyně ve své růžové zástěře, Itachi. V pravé ruce drží teflonovou pánvičku. A s šátečkem bílé barvy na hlavě vypadá jako pravá uklízečka. Deidara, který právě vyšel z koupelny propadl silnému záchvatu smíchu.

"Jáj Itachi ty vypadáš jako uklízečka." Nepřestávajíce se smát. Hidan si pořád držel prst, nepřestával brečet a naříkat, že brzo zemře.

"Přestaň te se chovat jako parta ubožáků! Hidane ty přestaň bulet! Copak jste zapoměli, že jste Akatsuki?!" Velký bos Pain vešel do místnosti spolu v doprovodu s Tobim, Kisamem a Sasorim. Tobi zuřivě tahá za Painův kabát akatsuki s velkými slzyčkami v očích.

"Pane! pane! Tobi chce čůlat." Pain jenom naštvaně zakucá s očím.

"Sasori běž s ním na ten záchod. Ten náraz do stromu mu pocuchal mysl." Sasorimícu nezbylo nic jiného než souhlasit a odvésti Tobiho na WC. Kisame vůbec neposlouchal. V uších měl sluchátka od mpétři přehrávače který právě přehrával diskotékové hity Evy a Vaška (ElfMaya: Doufám, že jstepochopili, že je o ironii). Nezapomíná si při tom pobrukovat melodii.

"Kisame zavři klapačku nebo bude k večeři grilovnej losos." Zahrozí Itachi kisamemu. Rybí muž jako na povel zmlkne, vypne mptrojku a schová do té nejhlubší kapsi, kterou jenom u kabátu má.

***

Mezi tím venku....

"Tak fajn. Kdo tam vtrhne jako první? já bych si rád dočetl svoji novou knihu." Pronese Kakashi. Ostatní ninjové se na něj nepříjemně podívají.

"Tak já pudu." Prohlásí s hrdostí Naruto. Sasuke a Sakura jeho týmový hráčí jenom zakroutí hlavou a nadále nědalí že tu nejsou.

"Do Boje!" Zakříčí Naruto.

"Do Háje." Zkřičí Temari

"Do BARUUU!!" Zakičí Sasuke. Ostatní ninjové se zarazí. "No co? Mám dneska narozeniny." Informuje ostatní Sasuke. Dále se na nic nečekalo. Všichni nijové vtrhli do tajného úkrytu Akatsuki. Jenom Naruto, Sakura, Sasuke a Kakashi měli tu čest a přistihli všechny již zmíněné Akatsuki při činu.

Sasuke nemohl uvěřit svým očím. Jeho pratr a růžová zástěra? Začal se zuřivě smát.
"Ty vole Itachi co to máš na sobě? A ještě něco mi vesvětli. Proč máte tajný úkryt ve Stropnického knihovně????"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jutaki-Sb Jutaki-Sb | Web | 14. srpna 2009 v 12:06 | Reagovat

Tak Temari to zabila!!!!  :-D  :-D  :-D  :-D Chudák Tobi (nesnáším ho!!! xD) Sasuke se teda fakt povedl!!!  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama