Smrt za život

2. srpna 2009 v 13:03 | Elfmaya |  Jednorázovky - Temné/depresivní
Co dokáže spůsobit nečekané těhotenství aneb tatíček magor.Temná, černá cela. Kam jen oko dolédne je sam špína, samá krysa. Uprostřed tohoto všeho sedí dívka. Podle jejich roztrhaných šatů a zažrané špíny do kůže je poznat, že tu je tamčená velmi dlouho. Končetiny objímají zrezá pouta, Kousek od ní na tácu, de pesnivý kus chleba se rozvalují dvě velikananánské krysy. Celá kobka uhasíná, tak jak uhasíná život v ní........
Zvrzají dveře. Do cely vejde postarší muž. Celý je oblečen v černém. V pravé ruce drží Plně nabitou poloautomatickou devítku. Pomalu přistoupí k dívce. Klekne si k ní.
Víš, co tě čeká?!" Zašeptá dívce do ucha. Ta zvedne hlavu. Podívá se na muže tupým pohledem.
"Na nic jiného už nečekám." Muž se usměje. Přiloží pistoli j dívčině spánku. První pohyb, u pistole se odepne pojistka.
"Pomodli se." Řekne muže. Avšak dívka se jenom usměje. Druhý pohyb, pistole vystřelí. Kulka projede dívčininou hlavou a zarazí se až o kamennou zeď. Krev obarvy celou celu.
Článek v novinách o měsíc později......
Správce katakomb objevil hrůzní nález. Přip pravidelné kontrole nepoužívaných katagomb objevil ve dvou celách mrtvoli mladé dívky a mladého chlapce. Dívka zemřela na přímí zásach devítimilemetrovou kulkou do spánku. Mladík už takové štěstí němel zemřel na dehydrataci. Soudní patolog určil dobu smrti asi tak před měsícem.
Výpověď správce katakomb.........
"Když jsem tam vešel ucítili jsem smrad. Byl to ten mrtvolný smrad smíchaný se zatuchlinou. Když sem se blýžil k celám smrad zesílil. ve zlé předtuše sem otevřel první dveře od cely. TO co sem viděl mi vyrazilo dech. Uprostřed místnosti ležela na zemi hnijící mrtvola s prostřeenou hlavou. Ihned sem otevřel dveře i od druhé cely. To už sem jálem omdlel. Za dveřmi ležela další mrtvola. Na ze zadní strany dveří byly vydšět škrábance spolu s nehty a krví.
Hlášení kapitána policie o další měsíc pozěji.............
Pan Ivan Macajenko byl obviněn a posléze odsouzen k trestu smrti za dvojnásobnou vraždu druhého stupně. první obejtí byla jeho těhotná dcera, kterou zabil přímím zásahem do spánkové části lebky. Druhá objeť, přítel jeho dcery a budoucí otec, zemžel na nedostatek jídla a vody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama