Sladkých 18

2. srpna 2009 v 13:27 | Elfmaya |  Jednorázovky - Humorné
Povídka věnována částěčně Scur. V ní já slavím osumnácté narozeniny a snažím se připravit velkolepou oslavu.


"Hej Cloude. Cloude. Coude? Cloude! Clouuuuuudeeeee!" Rozkřičí se rudovlasý mladík jménem Reno. Se zuřivstí býka buší na dveře se zlutým nápisem KEEP UOT. Je oblečen ve výstředním obleku zářivě fialové barvy a vypadá to, že se jen tak odbít nenechá.

"Nech mě bejt a jdi si tam sám. Já k tý perverzní elfici nejdu!!!!" Bručí blonďáček Cloud jak jen to jde. Reno se však nevzdává.

"Ale notak Cloude. Bude tam zábava. Naše oslavenkyně prý přichystala velkolepou oslavu kde nebude chybět ani naše nejmilejší povídkářka Scur..." Jo jenže to Reno asi neměl říkat...

"NEEEEEEEE JÁ TAM NEJDUU! Stačí jeden perverzák, ale dva už jsou moc."

"Já nevím proč je nemáš rád. Koukej vylýzt z toho pokoje nebo na tebe pošlu nadrženou Aeris a ta ti dá co proto." Vyhrožuje čím dál tím více nepříjemně Reno.

"Proč? PROČ???? Ty dvě se vyžívají jenom v jednom a to v párech muž muž. Já tam prostě nejdu a basta."

"Však ty tam pudeš." Zašeptá si Reno pro sebe.

***

V tu samou chvíli na jiném místě málem ten samí případ.

"A proč se ti tam nechce Kakashi sensei??????" Ptá se extra zvědavě tým sedm z vesnice jménem Kohona.

"Prostě se mi tam nechce a navíc. Mám jistou misi."

"Nemáš ptal jsem se bábi Tsunade." Informuje ostatní mladík Naruto. Kakashi po chudákovi Narutovi hodí jeden ze svých nejnechutnějších pohledů co kdy dovedl.

"NO jo no. Ale já tam nechci. Nebudu se přeci bavit s někým kdo mě páruje s Irukou." Bručí stále nevrleji. "A nejhorší je fakt, že ji nic nemohu provést jinak mě Tsunade, která mimochodem dosti ráda čte ty její jak ona tomu říká povídky, zakopala tři metry pod zem bez jedinného kusu oblečení."

"A já fakt nevím na co si stěžuješ? Vždyť spárovala i Orochimara s Hinatou, Susukeho se Sakurou....."

"Hej! Nepřipomínej mi to!" Zavrčí Sasuke připravující si kunaie a podobné ostré serepetičky.

".....A také tebe s Irukou." Dořekl svoji velmi chytrou řeč Naruto. Nastlo takové ticho, že bylo slyšet jak si Sakura velmi smutně a velmi tiše povzdechla se slovy, že by se mohla napsat podobná povídka kde by se Sasukem tvořila pár. Sasuke jen vytrašeně vykulí oči.

***

Osm nula nula večerní místního času. Dvě mladé ženy sedí u kulatého stolu a ještě naposledy kontrolují seznam hostů.

"Myslíš si, že přijsou všichni?" Ptá se černovláska olečená v decentních šatech světle modré barvy.

"Doufám, že ne. Protože ti co nepřijdou budou objeťmi mích novím povídek." Prohlásí spolu s ďábelským smíchem druhá dívka s netradyčně spičatáma ušiskama oblečena v sexy vyzívavých rudých šatech. "Buhehehehe!"

"Ehm?.....Mayou?"

"No co je?"

"Nepřeháněj to."

"Ty Scur! Skazíš mi jakoukoliv legraci. Ty buť spíše od té dobroty a raději napiš pokračování Tekena."

"Jestli se mi bude chtít tak jo." Úhledně srovná kupičku papírů. Naposledy se rozhlédne po prázdném sále. "Jak tak koukám vše v pořádku. tak oslava může začít."

"Máš pravdu..."

***

Před budovou se už schomáždila pěkná hrstka grtulantů a nebo jenom těch co si chtějí jenom užít kvalitně velkou kupu alkoholu a žrádla. Reno nakonec přemluvil Clouda aby šel s ním. I když jak bylo na první pohled známo tak tu být asi nechce. Rudovlasý mladík ho pořád ukliďuje v rukou držících velkou krabici s balícím papírem ladícím k jeho saku. O další Kousek dál stojí Sephirot, Loz, Yazzo a Kadaj. Dokonce dorazil i tým sedm spolu se svým senseiem Kakashim.

Scur roztomilá jako vdycky vyjde ven k shluku lidí.

"Dámi a pánové můžete vejím. Jen bych poprosila aby.." vytáhne dlouhý list papíru a čte. "...Kunaie, vrhací hvězdice, katany, různé meče, dýky, beyblady..." Trochu se zarazí a pomyslí si který pako toto asi psalo. "..ruční granáty, pušky, samopali, ruční pistole, nukleární zbraně, rozuřené šelmi jak provité tak i kočkovité, medvědovité i plazy, tanky a ostré příbory nechali u naší šatnářky Gaye-senseie. Děkuji." Otočí se o stoosmdesát stupňů a odkráčí zpět do vnitř. Všichni pozvaní se odeberou k šatnám. "Mayo?" Scur hodí papír na stůl přední. "Pro příště. Vymysli lepší seznam."

"Okej ty jsi tu šéf."

Konečně nastala ta osudná hodinka. Všichni gratulanti se shlukli kolem naší oslavenkyně Mayu. Scur na nic nečekala a přivezla na pojízdném servírovacím stole obrovský dort.

"Ježiši Skur to jsi nemusela."

"Ale musela." Scur se potutelně usměje. "TEĎ!" Zavelí. A zničeho nic vyletí z dortu tak jak ho pán bůh stvořil Jiraya. No a co naše oslavenkyně na to? Nic. Jenom omdlela.

THE ENDE......
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama