Sephiroth - Part 5

9. srpna 2009 v 9:20 | Scuroen (zveřejnila ElfMaya) |  SC; Sephiroth

,,Tohle je Midgar. Říkal jsem, že ho najdem!" řekl Red, když se se Sephirothem vymotali z makomarihuanovýho pole, který Midgar z jedné strany obklopovalo.
Sephi a Red se postavili k odbavovací budce. ,,Jméno?" zeptal se nějakej chlápek a ani se na ně nepodíval.
,,Red a Sephiroth..."

Zbytek v celém článku


,,A příjmení?"
,,Red XIII a Sephiroth... ehm, Smith, říkejte mi Smith!" řekl Sephi rychle.
,,Red XIII a Séfiroth... jak se to píše?" zeptal se chlápek.
,,S-e-p-h-i-r-o-t-h.... s měkým i." odpověděl Sephi.
,,Sephiroth... Sephiroth?" Chlápek konečně zvedl hlavu. Sephiroth se na něj příjemně usmál. ,,Sephiroth!! Ááááá!!" zaječel chlápek a okamžitě opustil budku, jenomže zakopl o Reda, spadl na zem a stratil vědomí.
,,Co ti lidi blbnou?" zeptal se nechápavě Sephiroth a vešli do Midgaru. Sephiroth se rozhlídl kolem. ,,Hmm, je tu ticho. Jako v neděli odpoledne..."
,,No a? Asi šli všichni do kostela nebo do chrámu nebo kam tu vlastně chodí." řekl Red.
,,Jenomže dneska je čtvrtek." odpověděl Sephiroth. ,,Kam se všichni poděli?"
,,Kam se asi Midgarani choděj bavit?" zeptal se Red.
,,To nevim, ale vim kde to zjistíme!" řekl Sephi a otevřel dveře do baru Sedmé nebe. Ovšem Reda nepustil dál. ,,Ty zůstaneš tady!"
,,A proč?" zeptal se Red ublíženě.
,,Protože dovnitř psi, kočky ani jiná havět nesmí!"
,,Ta havěť mám být já??" zeptal se Red, ale to už Sephi zavřel dveře.
Uvnitř se po něm podívalo asi pět lehce přiopilých maníků. U stolku vedle seděl pátej z nich v černým obleku. ,,Ehm, zdravím..." řekl Sephi a posadil se k baru. ,,Kde je tady obsluha?"
,,Žádná není..." odpověděl chlápek co seděl vedle.
,,Není?"
,,Ne. Všichni jí nadávali a tak odešla a unes ji Shinra."
,,Aha..." řekl Sephi a po příkladu toho chlápka se obsloužil sám. Ani si nevšiml že chlápek v černým, co seděl u stolku, najednou zmizel. Sephi si toho všiml, až když se otevřely dveře a krom toho prvního chlapíka přišel ještě jeden, co náhodou nesl pušku. Namířil ji rovnou na Sephiho. Sephi se ani neptal co to znamená- je to přece tam-ten Sephiroth. Když už si byl jistej že ho zastřelí, co krku ho trefila uspávací šipka. Sephiho ovládla temnota.
***
,,Zabít! Zabít!" Sephi otevřel oči. Spatřil tribuny a skandující davy. Někdo ho v tu chvíli vlekl po plážovém písku a nějakej teenager nesl jeho meč, opletený nějakým roytlinstvem, či co to vlastně bylo. Se Sephim se zastavili až uprostřed arény a když se Sephi podíval před sebe a nahoru, uviděl zrzka s rozpuštěnýma dlouhýma vlasama, co měl na hlavě bobkovej list (tak to Sephimu připadalo) a kolem něho stálo plno těch maníků v černých oblecích. Na Sephiho někdo vychrstl vodu a to ho probralo.
Dav utichl a Zrzek začal mluvit. ,,Midgarané! Jako největší diktátor v Midgaru, Lord Reno, vyhlašuju největší hry od dob Shinry I."
Dav zřejmě Shinru I. neměl moc rád, protože začal křičet: ,,Fůj!!"
Pak zase utichl a Lord Reno pokračoval. ,,Nejlepší Soldier, který zabije bájného Sephirotha, bude mít tu čest... ne čest- výsadu, vydat se na nebezpečnou výpravu, na záchranu krásné Tifi, kterou drží ve spárech hrozivý Rufus Shin-Ra!" Dav zase začal bouřit. ,,Kdyby náhodou první neuspěl, tak je na řadě druhý finalista a tak dále a tak dále..." pokračoval Reno. ,,Někteří možná zemřou, já však tuto oběť, hodlám podstoupit."
Odněkud se ozval kong a Sephimu vrátili jeho meč. Z protější brány vyšlo asi pět svalnatejch soldierů. Sephi pokrčil rameny a ještě než z těch dveří vylezli všichni, zabil první tři. Dav začal hulákat jako na fotbalovým stadionu. Reno dal pokyn a otevřely se druhé dveře. Z nich vyběhlo asi dvacet ninjů. Sephi se nerozmýšlel. Tasil svůj meč a začal se točit dokola. Gladiátoři byli hned odrovnaní, zato s ninji to bylo těžší. Schytalo jich to jenom pět, ostatní stihli vyskočit. Sephi nečekal až dopadnou. Rozběhl se po aréně a na každého si počkal. Ninja dopadl rovnou na jeho nastavený meč. Tímto způsobem se zbavil deseti. Dalších pět vzal zvlášť, po klasickém způsobu. Výsledkem bylo, že po pěti minutách zůstal Sephi sám a nevěděl co má dělat. Reno dal další pokyn. Do arény vstoupil Cloud Strife, nejmladší z Avalanche. Podíval se na Rena a zakroutil hlavou. To už Tseng přivedl spoutanou Aeris a dal jí pod krk nůž. Cloud zrudl, protočil oči, zvedl ruku a hlasem: až tohle skončí, tak tě zabiju, řekl: ,,Ave! My kteří přícházíme na smrt tě zdravíme!" Sephi u toho vyprskl smíchy stejně jako Aeris, jenom Reno se v tom vyžíval jako Julius Caesar. Cloud se na Sepha vztekle podíval: ,,Co je na tom směšnýho?!!" řekl a udělal první výpad. Boj to byl velice zajímavý. Sephi Clouda mohl několikrát sejmout, ale Cloud byl mrštný a vždycky nějak utekl. A když mu Sephiroth udělal nějakej ten škrám, Clouda to moc nebralo. Byl navztekanej a plnej energie. Sephi přestal doufat, že se Cloud někdy unaví.
Reno taky a právě proto dal další pokyn. V plážovém písku se vytvořila díra. Sephi poznal, že je to poklop. A pak se z díry vynořil Red s obojkem opleteným liliemi a se zbytekem nohy v tlamě. Zaraženě se díval po davu v tribunách a po Sephovi s Cloudem. Pak pustil nohu a radostně otevřel tlamu. ,,Sephííí!!!"
Sephi se při boji přiblížil blíž k Redovi. ,,Co tady děláš??"
,,Když jsi mě nechal před tím obchodem, přišel nějakej chlap a střelil mě šipkou. A pak jsem se probudil tam dole a daly mi na krk ty kytky." vysvětlil Red.
,,A co má znamenat ta noha??" řekl a Sephi ukazujíc na zbytek nohy, co ležela vedle Reda.
,,No, ten chlap dole říkal, že je to můj oběd. Není to tak špatný, ale saláty jsou lepší..." dopověděl Red.
Sephiho už přestalo bavit Cloudovo dorážení. Ve vhodné chvíli mu stiskl rameno. Cloud se zhroutil do písku v sladkém bezvědomí. ,,Už mě to nebaví." řekl Sephi a schoval meč. Pak, za jásotu davu, odvázal Reda a přišel před balkón s Renem.
Reno očividně zbledl, ale přesto se po chvíli pousmál. ,,Midgarané, představuju vám našeho vítěze!!" Zazněl potlesk. ,,Máš tu čest, vydat se na nebezpečnou výpravu!"
Sephi si zakryl obličej před davem fotografů. ,,Výpravu? Ale já už jsem na výpravě!!" odpověděl Renovi.
,,Jo?" zeptal se Reno.
,,Jo! Za znovu získání svýho Ajita!" vysvětlil Sephi.
,,Tvýho Ajita?"
,,Jo! Kam jsi vyhnal všechny mutanty a příšery!"
,,Dobře, uděláme dohodu! Vydej se místo mě na výpravu a já ti za to vrátím Ajito!"
,,A ty obludky?"
,,Zmizí do jednoho!"
Sephi se podíval po skupince Turks, kteří na něj mířili revolvery. ,,Hmm, copak je to za výpravu?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama