Sephiroth - Part 2

8. srpna 2009 v 19:23 | Scuroen (zveřejnila ElfMaya) |  SC; Sephiroth

,Musím ti říct, žes byl naprosto úžasnej." Red Sephiho několikrát obešel. ,,Naprosto!"
Sephi se zuřivě otočil. ,,To mluvíš se mnou!?" Red zmizel. ,,Haló?"
,,Jo! Mluvím s tebou!" Red stál přímo před ním a rapidně ho zdržoval v chůzi. ,,Ten debil si myslel kdoví jak není chytrej, jenom proto že má diplom z atomový fyziky, ale pak se zjevíš ty a on se div nepřetrhne, aby byl ty-tam!"
Sephi si povzdechl. ,,Ale já jsem Sephiroth, tygře!"


,,Já vím, umím číst a přečetl jsem si to na tom plakátu! Já jsem Red!"
,,Proč to nejdeš oslavit se svýma kamarádama?" navrhl Sephiroth.
,,Víš, já nemám kamarády. A do lesa nehodlám jít sám... Počkej, mám to! Zůstanu s tebou! S takovou šedovlasou obludou vystrašíme každýho, kdo nám zkříží silnici!" Sephi se rezignovaně zastavil. Jsou to stříbrný vlasy!!! Pak vytáhl meč a naporcoval zem kolem Reda v okruhu jednoho a půl metru. Red vzniklou mezeru spokojeně přeskočil. ,,No fíha! To bylo děsivý! A když to nebude stačit, zemětřesení to dílo dokoná- všude kolem hlásili zvýšenou seismickou aktivitu! Skoro jsi mi ostříhal srst..." Sephi mu rukou chytil tlamu a sledoval, jak Red mele vesele dál. ,,... jako tenkrát, když mě vzal Hojo do toho holičctví, tos měl vidět tu smršť!"
,,Proč jdeš pořád za mnou!!??" zeptal se Sephi naštvaně.
,,Řeknu ti proč: vzhledem k novému zákonu nacházejícím se v druhém odstavci paragrafu 233 trestního zákona, ukládá výkoná moc všem mutantům a jím podobným zákaz vycházení po sedmé hodině večerní, s odkazem na pátý odstavec paragrafu 517 trestního zákona, kterýž nařizuje..."
,,Přestaň!" Sephi popadl Reda za uši a za ocas a hodil ho na druhou stranu cesty, po které šli. ,,Není divu, že nemáš žádné kamarády!"
,,Och, ty jsi tak krutě upřímný!"
,,Rede, koukni se na mě! Kdo jsem?"
,,Eh, čau?"
,,Ne! Jsem Sephiroth!! Berou na mě meče, pistole a obušky! To ti vážně nevadí?"
Red zakroutil hlavou. ,,Ne. A líbíš se mi. Ten tvůj přístup. Je ti fuk co si lidi myslej, toho si vážím Sephu." Společně došli k Ajitu. ,,Podívej, kdo může bydlet na tak děsným místě?" zeptal se Red nechápavě.
,,Já, tohle je můj domov." odpověděl Sephiroth a přebrodil řeku.
,,Jak rozkošný, úžasnej, nádhernej! Zařídil sis to tu skvěle na tak malej rozpočet! Líbí se mi ta voda: je to moc... špinavá ale pořád nóbl voda!" Red si přečetl tabule před Sephiho skromným příbytkem. ,,Nevstupovat, pozor Sephiroth? Jsi samotář?"
,,Mám rád svý soukromý!"
,,Já taky! Nesnáším, když je někdo vtíravej jak alpa! Ty mu to dáš najevo zmiz a on stejně nezmizí a pak nastane ta trapná chvíle ticha..." Nastala trapná chvíle ticha. ,,Ehm, můžu tu zůstat!?" vyhrkl Red.
,,Em, co?"
,,Můžu tu zůstat? Prosím!!!" řekl Red a roztomile na Sepha zamrkal.
,,To víš že..."
,,Vážně?"
,,Ne!"
,,Já nemůžu zpátky!" vykřikl Red. ,,Ty nevíš jaký to je, když ti někdo od rána do večera píchá injekce a u toho ti nadává... no, možná že víš, právě proto musíte zůstat spolu, můžu zůstat??!!! Prosím! Prosím!"
,,Dobře, ale jen na jednu noc!" řekl Seph rezignovaně.
Red šťastně vtrhl dovnitř. ,,Bezva! Nepudeme spát a budeme si vyprávět veselé historky z hraní! A ráno ti udělám ramen!" Sephiroth zrudl vzteky. ,,A kde budu já spát?"
,,Přece venkůů!!!" zařval Sephiroth.
,,Aha, no jasně. Ty neznáš mě, já neznám tebe- takhle to bude asi nejlepší pro nás oba." Red se smutně vyšoural ven. ,,Tak já jdu." Sephi za ní zabouchl dveře. ,,Já jsem rád venku. Narodil jsem se venku, zůstanu venku sám, úplně sám!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama