Rozkošná Uklízečka

2. srpna 2009 v 13:47 | ElfMaya |  ...::FanFikce
Žánr: Romantika
Pairing: Sasuke X Sakura
Menší popisek: Jedna ze starších povídek. nikdo z týmu sedm nechce uklízet, tak to chudák Sasuke schytal. No jo jenže jednoho dne ho čeká milé překvapení.
Prosba: Kdo neholduje tomuto páru tak mě prosím neukamenujte, tato povídka původně sloužila jako povídka na přání. Děkuji


"Já z vás brzo vykvetu!" Rozčiluje se Sasuke. Jeho týmový partneři Naruto a Salura sedí na gauči dívající se na televizi, ve které právě běžel nějaký horor (Maya: moment *koukne na obrazuvku* Silent Hill přesně řečeno). Kolem nich byl ukrutný nepořádek. "Kdo to má po vás pořád všechno uklízet?"
"Ty mami." Odpoví Naruto i Sakura zároveň rozčílenému Sasukemu. Chudák mladý Uchiha z asi vážně brzo vykvete. Celý naštvaný odejde ven s hlasytým prásknutím dveří za sebou. Toto ho pokaždé strašně rozčílí, ne on rovnou zuří. Zatracená děcka, pomyslí si v duchu spolu s dalšími kopami sprostých nadávek na jejich účet. Odešel do lesa tam si aspoň v klidu pročistí mysl. Les byl jedinné místo kde mohl být dlouhou dobu sám v ničím a nikým nerušeném rozímání. Vytáhl své kunaie a ujal se trénování. Každým pohybem se konečně myšlenkama odpoutává od světa. Trénuje dlouhou dobu. Pak když už slunce končí svoji poť padne mladý uchiha vyčerpán do trávy, jež nějakým zázrakem rostla kolem starého dubu. Jeho srdce ovládá klid. Zhluboka oddechuje. Potřebuje totiž nabrat sílu na ten ukrutný nepořádek po jeho týmových společnících.
"Tak a vzhůru do práce." Řerkne si Sasuke v duchu pro povzbuzení. S ladností laně vyskočí na nohy. Poslední pohled na místo klidu a harmonie, mezi větve stromů kde si ptáci vyznávají svoji lásku. Pak odchází domů.
Doma ho však čeká šok. Ono bylo uklizeno, co uklizeno rovnou vygruntováno. Všechno všecicko se leskne čistotou. Sasuke si pro jistotu zkontroloval jestli nevlezl někomu jinému do bytu, nevlezl, vážne TOTO je byt který zdíli se Sakurou a Narutem. Další šok ho čekal v kuchyni. Nádherne to tam vonělo. Sasuke vejde do kuchyně. Úžasem svěsil ústa.
"Čekala jsem na tebe Sasuke."
"Sa....Sakuro to ty?"

"Ano to já jsem tu uklidila. Doufám, že se ti to líbí." Saskeho pohled zklouzl na Sukiřin sexy obleček uklízečky. Nemůže se na ni vynadívat. Sakura byla prostě k nakousnutí. A ta večeře co připravila také.
"To jo. Nikdy bych tohle do tebe neřekl. A nádherně to tu voní." Sakura poda mladému Uchihovi talíř se zákusky. Ten si nevěřícne jednu veme do úst. Jeho obličej se protáhne do slastného úsměvu.
"Něco tomu však chybí." Dodá Sauke. Na dívčině tváři se objeví vyděšený pohled.
"A co?" Sakuřiny obavi stoupají. Mladík se mile usměje.
"Neboj nic strašného to zase není." pomalu se přiblíží k její tváři. Přivře oči. Sakura zrudne jako rajčátko, ale toho si nevšímejte to je jenom vzsuvka autora. Sasuke ji políbí. "Teď už je to dokonalé." Sebere ji z rukou tác davajíce ho na kuchyňskou linku. Dále objme Sakuru, silně ale zároveň velmi něžně. Na nic nečeká začne Sakuru obdarovávat dychtivými polibky. Vysadí ji na linku nepřestávajíce ji líbat.
"Jsi spokojen Sasuke?"

"Ano ty má rozkošná uklízečko."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama