Poučený yokai 2 - Part 1

8. srpna 2009 v 19:04 | ElfMaya |  KAP - Poučený yokai 2 aneb Harry Potter má potíže

A máme tu pokračování slavné povídky poučený yokai


"Mami? Mami! Mayo!?!" Šedovlasá dívčina s očima barvy čerstvého popela poletuje jako postřelený zajíc po malebném domečku. V celém tomto zkromném králoství panuje harmonické ticho, teda ikdyž opomene dívčin křik a kokrhání přitepleného kohouta venku. Už pár měsíců uběhlo od doby kdy se vlčí elfka Maya dala do kupy (poz. autora: pro méně chápavé že začala chodit) s nabručeným yokaiem Sesshoumarem. Dartu, jak se šedovlasá dívčina jmenuje, z toho nebyla zrovna dvakrát nadšená (Dartu: Tak to máš recht).

"Aggrrr! Tak Kde jsi?!?!" Tento Dartin dosti jedový křik způsobil, že i kouhout přestal kokrhat. Dívčina rudá vzteky vlítne do Mayinina pokoje, i když tam má zákaz chození pod podmínkou zabití. "Bude příště tak laskavá a ozveš se mi když tě volám? Přišel ti balík." Zavrčela a posléze odešla. Maya a Sesshoumaru, kteří leželi v posteli bez jedinného kusu oblečení jen zaraženě zírali.

"No jo no, hold musím dolů. jinak se zboří celý svět." Maya jenom velmi neochotně vyleze z tepla. Začne se oblékat. Bylo poznat, že se jí do toho dvakrát tak moc nechce.

"Tak co mi přišlo." Štěkne Maya na Dartu hned dorazila dolů do kuchyně.

"Tohle." Štěkne Dartu stejným způsobem jako Maya a podá ji krabici o velikosti padesát na padesát centimetrů. Maya s krabicí opatrně zatřebe. Ozval se podivný zvuk, jakoby cinkání sklenic o sebe. Maya zvědavě pohlédna na krabici s nápisem křehký náklad. Z pracovní liky veme jeden nůž, musí podotknout ten největší který byl po ruce. Rozřízla lepenku jež zpojovala protilehlé kusy víka. To co uviděla uvnitř ji šokovalo. S opatrností jako kdyby ta věc byla kontaminována virem HIV či BSE vyzvedla do výšky. Jedná se na mol ožralou sovu, která ještě v křídle držela flašku s krásným nápisem Apsint. Když Maya pohlédla na dno krabice šokovalo ji to ještě více. Na dně kravice leželi ještě tři flašky, o objemu přibližně litr, stejné značky.

"Hele na tu máš dopis." Dartu podá Maye dopis. Elfka ohodí sovy na podlahu a veme si dopis se smaragdově zelenými písmeny. Chvíli ho zkoumá. Pak vyhíkne.

"Jej to od dědy Brumbála."

"Dědy Brumbála?" Zopakuje zaražený Sesshoumaru.

"Ano od dědy Brumbála. Toho neznáš podniká v americe s marihuanou nebo co říkal. Tak si přečteme co nám píše." Otevře dopis. Začne číst. "Ahoj moje milá Mayo, moc se omlouvám, že ti píšu bez upozornění. Jak si psala v minulém dopise, že máš přítele yokaie a chceš znát můj názor zde ho máš: Nezačínej si s ním yokaiové jsou parchanti!." Sesshoumaru se zarazí. "Dále přicházím na tebe z prozbou. V mé škole.....A hele děda je ředitel školy. .....se objevili menší problémy. Dva kluci spolu pořád soupeří a prosím aby jsi je převychovala. Dorazí k tobě za týden od odeslání dopisu. s pozdravem tvůh děda Albus Brumbál."

"Kluci na převychování." Promluví zaraženě Dartu..

"Yokaiové jsou parchanti?" Promluví stejně zaraženě Sesshoumaru.

"Ehm kdyže přijednou?" Zeptá se šedovlasá dívčina. Maya koukne na datum odeslání.
"Zítra." odpoví Maya v klidu. Pak si to uvědomí. Všichni tři začnou histerčit.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama