Phoenix Elite - Part 6

8. srpna 2009 v 19:36 | ElfMaya

Kai se ukrutně zarazí. Hned nazachápe. Pak až když ho jeho druhé já profackuje si uvědomí co měla dívčina na mysli.

"To jako, že by jsme spolu chodili?" Natasha přikývne. "A to jako se všim všudy?" Opět přikývne. "A máš mě aspoň trochu ráda." Nacoš to už Natasha nevydrží. Chytne udivenou hlavu nalíčenou tmave modrými trojúhelníky a uštědří pootevřeným rtům jeden z nejvášnivějších polibků který kdy zažily."Ahá. Tak to nám tajili." Pronese Boloďa. Jak Kai tak i Natasha se zarazí.

"To jo už bylo na čase. Kai má babu, Natasha chalána a my důvod k drbání." Zahnihní se Hanzík. "Nic nám vysvětlujte. Jdeme na tu konferenci." Nově založený pár následují kluky. Jako jeden muž vejdou do konferenční místnosti.


"Tak a jsem knoc out. Co vy?" Hanz jako pytel brambor spadne do křesla. Už totiž konference skočila a oni dorauli do svého hotelového pokoje.

"Já jsem ready až na to, že mám nazvednutý mandle." Pronese Kai.

"Já osobně bych si to ještě zopakoval. Ta konference se mi líbila. A hlavně ta část kdy Natasha uzemnila toho nadrženýho Tysona." Oznámil svý nadšení Boloďa.

"K.O." Oznámí Josphe. "Co ty Natasha?" Mladá ruska pouze mávne rukou a odkráčí do ložnice, kde se zhroutí do peřin. Kai mezi tím vyštrachal v lednici něco k jídlu.

"Hej Kaii! Hoď sem tři piva."

"No jo porád." Kai do jedné ruky veme ukořistěné jídlo a flašku piva a druhé zbylé dvě láhve. "Tady to máte." Podá klukům piva. Sám se odebere do ložnice.

"Kam deš." Štěkne Josphe.

"Najíst, lehnout a spát. Stejně v televizi dávaj jenom ten zatracenej fotbal." Odpoví Kai stejně suše jako Josphe. Vejde do ložnice. Natasha leží ve své posteli, oblečená. Je natolik vyčerpaná, že dokonce už i usíná.

"Natasha? Nechceš se trochu najíst?" Ruska líně zvedne hlavu a začichá.

"Rizoto?"

"Ano."

"Teplý?"

"Ano."

"A červená řepa?" kai vytáhne sklenicy z kapsy.

"Vždy připraven."

"Tak to je dobře." Usměje se Natasha. Jako malé děťáko natáhne ruce k jedné z misek jídla. Po několika neúspěšných pokusech konečně chytla jednu misku. S velkou chutí se pustila do jídla.

Mezi tím u kluků.....

"Hele myslíte? Kterou postel zaserou? Jenom doufám, že ne moji." Pronese Josphe.

"Neboj jak znám Kaie a když na něj něco vím tak sem si stoprocentně jist, že na to jen tak nehupne." Odpoví znalecky Hanz. Důležitě jako kdyby byl nějká celebrita si odhrne vlasy z očí.

"A co na něj víš?"

"Boloďo!" Zatváří se stoprocentně vážně. "Náš Kai...." chvilka napjetí. "Je totiž stále a ještě pořád......panic." Najednou byl slyšet výbuch smíchu.

Josphe vyletí z křesla. "To si děláš srandu?"

"Ne nedělám."

"Chudák malej tohle nemělo na něj prasknout." Soucítí Boloďa.

"To ne no." Přitaká Josphe.

"Ale když to vememe kolem, kolem a kolem. Tak to není zase tak na škodu. Alespoň teď stoprocentně víme, že Ming Ming s ním těhotná není." Ostatní odsouhlasí. Hanz se tímto tématem nadále nazabívá. Raději najde dálkové ovládání od velké plazmové televize a přepne na nijý kanál. Ostatní se na něj znechuceně podívají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama