Part 2/3

3. srpna 2009 v 19:47 |  PN - Nemesis VS Genesis

Part 2 z 3


"Kam odjela ta dívka v tom černém teréňáku?" Upír nejdříve zachraptí a pak ještě chraptivěji promluví.
"Za Nemesis podle směru jízdy." Genesis se rozzuří už podruhé slyšela to jméno.
"je samotář nebo je s někým spolčená?"
"Pokud dobře vím, pomáhá jí několik nesmtelných. Dva polovlkodlaci s jedním prý i spí, dva jednorožčí démoni a jeden člověk." Vlkodlačici je ze slova polovkodlak na zvracení.
"Děkuji za informace." A probodne upíra dřevěným kůlem, ten se promění ihned na hromádku popela. Potom obrátí svůj zrak ny Roderika. "Jak je Kainovi?"
"Už líp, za dva dny bude čilej jako rybička."
"Dobrá počkáme tedy než se uzdraví." Roderik přikývne. Pak jeho zrak utkví na hromádce popela.
**********
"Ehm doufám, že jsi s ním nedělala to co si myslím." Genesis přistoupí k Roderikovi. Prsty opatrně klouže po vypracovaném hrudníku.
"Neboj vždycky jenom s tebou. Nebudu se přeci křížit s nějakou jinou rasou." Vlkodlak se zákeřně usměje. Surově chytne Genesis za zápěstí, posunezápěstí níže po těle aby zjistila co po ní chce.
"Tentokrát." Zvrčí výhružně. "Bude všehno podle mích představ. A ne podle tebe." Aby svým slovým dostál kousne Genesis do rtu.
Dobrá pro tentokrát. Tvé přání je mi rozkazem. Pane." Procedí mezi zuby Genesis. Roderik štastně zavrčí.
***
"Neboj se Ygrean. Postaráme se o tebe." Konejší Ygrean Nemesis. Dvojčata Shin a Riku sedí potichu v rohu místnosti. Neodvažují se promluvit. Shin pátrá ve své paměti jestli nezná nějakou Genesis nebo nějakého Tutmoklese. Marně, nic.
"Bojím se, že mě Genesis najde a potrestá." Nemesis chápavě přikývne.
"Uděláme vše co bude v našich silách. Zavoláme i ostatním lovcům a okusíme se sehnat podrobnější informace." V tuto chvíli zbystří Scad.
"Hele Nem pokusím se dovolat Meliricharovi ten snad bude mít o ní nějaké ty slavné informace." Ani nadále nečeká na jakékoliv svolení a tak dále. Rovnou letí ke svému notebooku. Nemesis si jenom povzdechne.¨
"Ach ta dnešní mládež." Dodá sarkasticky Riku.
"To mi povídej brácha." Oba bratři jak se patří se zasmějí.
"jak malý dooopravdy." Pronese si pro sebe Nemesis odvádějíce Ygrean do svého skromného pokoje, aby jsi odpočinula. Přeci to bylo na takovou slabou dívenku trochu moc. Scad mezo tím seděl u svého přenosného počítače a hledal informace od svých přátel, známích i neznámích. Pracoval opravdu dlouhou dobu a to bylo co říci. A hlavně pracoval podstivě. nevynechal ani jedno písmenku když četl nějaké texty z dob faraónů.
Po úmorných osmi hodinách se ozvalo radostné....
"Mám to!" Ozvalo se po celé staré továrně a nynější základně lovkyně Nemesis. Ygrean v tuto chvíli spala a díky bohu ji ten uši drásající křik neprobudil. Nemesis to také neslyšela. Stála totiž před budovou leštějíce své auto. S láskou opečovávala svého plechového miláčka. Každý pohyb ruky jest veden rovnoměrně. Byla plně zaměstnána, proto se také polekala když se k ní Scad přiřítil jako neřízená střela.
"Něco sem o ní našel." Lovkyně se leknutím chytla za srdce. "Haha někdo tu má nečisté svědomí." Zavtipkoval.
"Nemel hlouposti a radšo vyval co jsi o ní našel." zavrčela Nemesis vražedně se dívajíce na Scada. Mladík se zatvářil úmorně důležitě. Odhrnul si vlasy z obličeje a pravil.
**********¨
"Melichar mi poslal o ní pár zajímavých informací. Genesis pravým jménem Genetra Memfis Sista je pětitisíci letý vlkodlak, který má oblibu v chladnokrevných vraždách. Podle starých egypských svitků prý byla milenkou samotného Anúbise, boha podsvětí. Před sedmisty lety měla na svědomí Transilvánský upíři masakr. Zahnal ji hrabě drákula a zbytek té pohádky znáš ne? Před třista lety zabila polovonu obětí z celkového počku Jacka Rozparovače, zajímavé co? A v roce denatenácet třicet devět se prý spolčila s Hitlerem. Zajímavá historie a to je jenom nejzajímavější. Je menší postavy, má černé oči a černé vlasy. Když se rozzuří tak se jí objeví vlčí uši a ocas."
"A to víš odkaď?" Skočí Scadovi Nemesis do řeči.
"Vše od Melichara. Před deseti lety se jí snažili vyhnat z francie, až po třech letech se jim to podařilo. A varoval nás. Prý je hodne hbytá a když se do tuhého dokáže vyvolat i temné síly. jo a prý umí voodoo."
"Hm takže to máme pěkně starý ořech." Scad přikývne.
"To jo Nem aspoň, že i ty máš pár es v rukávu."
"To jo. Řekni to i ostatním. A taky budu potřebovat stříbrné kulky. Hodně stříbrných kulek." A nadále se opět plně věnuje leštění svého auta.
***
"Tak co jsi o ní zjistil?" Zavrčí Genesis na veselého Roderika.
"Ale nic zajímavého. Jenom, že se jmenuje Nemesis, ale to už víme. Mistrně ovládá umění katany, taky umí zacházet s pistolemi všeho druhu čili od king kobry až po bazuku. Jo a taky zabila Frederika." Genesis zbistří, ta nicotbá Nemesis zabila Frederika?, probleskne ji hlavou. Probodne Roderika pohledem. "Fakt srandu si nedělám. Potvrdili mi to tři upíři"
"Ještě něco bych měla o ní vědět?"
"No vím ještě něco, ale to není stoprocentní."
"Mluv." pobídne ho.
"Má třistakrát rychlejší regeneraci než normální člověk." Vlkodlačice se při tomto zjistění málme udusí cigaretovým kouřem.
"Co...cože má?" Zeptá se pro jistotu jestli se nepřeslechla.
"No třistakrát rychlejší regeneraci než člověk, ale jak říkám není to ověřený.""Víš co to znamená?!" Roderik zakroutí hlavou. "To znamená, že máme za nepřítele nesmrtelného. A já myslela, že už nikdo takový neexistuje." Roderikova tvář zůstane nezměněna.
"No a? Ty přeci ráda bojuješ s nesmrtelnýmí. Nemám pravdu?" Genesins okázala odhodí zbytek cigarety z okna ven. Pak řekne.
"Budem ji muset zabít hodně rychle."
"No to si ze mě děláš srandu? Kolik, že jí je? Asi jsem se přeslech." Zavíkne Shin. Scad opět s ledovým klidem odpoví.
"Přes pět tisíc let." Shin doslova koulí očima. Nemohl uvěřit, že se někdo mohl dožít tak vysokého věku. Scad jeho dosti zakočenému výrazu nevěnoval vůbec žádnou pozornost. Raději pokračoval ve své práci, která byla lití stříbrných kulek. Žár od tavící pece byl neúprosný. Scad si musel každou chvíli stírat pot z čela. Shin seděl o kus dál a proto bylo teplo pro něj snesitelnější.
"Je u toho teplo co?"
"To jo, jestli chceš můžeš se semnou vystřídat vlku."
"Je to lákavá nabídka Scade, ale ne díky, nechce se mi."
"Myslel jsem si to." Dodá znalecky Scad. Další várka kulek byla hotová, nechal je na keramické desce vychladnout. Shin ho pozorně sledoval. Každý pohyb si pečlivě zapamatoval. Mohl by to totiž někdy použít. Kdo ví co se stane za den, za měsíc za rok. Do místnosti vlítne Cedrik, chudák je celý udýchaný.
"A je to tady. Našla se první oběť vlkodlaka. Teď mi volal strážník." Shin seskočí ze stolu na zem.
"Běž to oznámit ostatním. Sejdeme se v obýváku." Scad souhlasně přikývne a běží za ostatními. "Scade jestli chceš, zůstaň tu a já ti to pak všechno všechno vylíčím.
"Díky vlku. Dodělám tuto várku a půjdu za váma. Toto si přeci nesmím nechat ujít."
"Dobrá tedy, ale na stopro tam přijď."
"Neboj se." Shin přikývne a odejde z místnosti. Má namířeno do, jako oni tu nazývají, obýváku. Byl tam první což ho nepřekvapilo. Ostatní někde poletují. A u jedné osoby ho to štve. Ano tou osobou je Nemesis, pokaždé se vymlouvá, že má mnoho práce. A Shin? Ten málem zapomněl jak chutnají její polibky, její pohlazení. Shina z jeho hlubokého hloubání vytrhne až Ryalin hlasitý smích. Podívá se svým, teď už obviklím smutným výrazem. Jednorožčice jakmile jeho pohled zachytí zmlkne. Tím dokáže pochopení nad vlkovým trýzněním. V jejím těsném závěsu příjde Cedrik a i Nemesis. Shina se na lovkyni toužebně podívá. Ona však nevěnuje ani nejmenší pohledík. Vlka to zabolí u srdce.
"Tak co máte za novinu?" Vyštekne Nemesis sedajíce si do křesla. Cedrik se postaví ybdoprostřed kruhu. Jednorožčí elf spustí.
"Takže, sem na základnu nám vovala policie, že se objevila mrtvola napadená vlkodlakem. Tou obětí byl třicetiletý Jonathan Spring."
"A ty si myslíš, že za to může Genesis?" Nemesin mohutný hlas se nese celou místností.
"Otisky zubů odpovídají srdečnímu vrahovi. Tak asi jo." Nemesis souhlasně zabručí. Chvíli mlčky pozoruje debatu, která se po tomto oznámení propukla. Její pohled se zastaví na tváři svého přítele, pozoruje jeho nešťastný výraz očí. Avšak neopovažuje se cokoliv říci.
"Sem ráda, že je ti konečně lépe." Promluví Genesis na Kaina, který právě vyšel ze svého pokoje.
"To já taky." Řekne Kain. "A vůbec, kdy se vydáme získat srdce??"
"Klindně už dnes večer. Všechny potřebné informace jsem získala. A podle toho co vím to bude lehké. Musíme jenom překvapit." Kain se ďábelsky zasměje. Toto na Genesis pokaždé obdivoval. Vždy se bezestrachu postavila sebesilnějšímu nepříteli. Vycházela u ní čistá temnota. Ale jen jedna chvíle se stala výjimkou.
"Jdu připravit zbraně. Ať se mají na co těšit. Budou litovat, že se s námi setkali."
"To ano Kaine. Těším se na krve prolití. A říká se, že jednorožčí maso je velká láhůdka."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama