Part 1/3

3. srpna 2009 v 19:48 | ElfMaya |  PN - Nemesis VS Genesis

Part 1 z 3


"Zemřeš pomalou a bolestivou smrtí."
"Tak fajn! Ale nemohli by jste si vymyslet něco lepšího?" Zaftipkuje Nemesis. Její stříbrné vlasy zaří ve svitu měsíce. Parta upírů, musím podotknout mladíků, stojí plně ozbrojena. Jeden z nich, asi velitel, se přiblížil blýže k Nemesis.
"Kdyby jsi nebyla tak nebezpečná nechal by jsem si tě na hraní." Ústy naznačí nemravné gesto které by s ní chtěl dělat.

"Okej! To už jsem také slyšela." Stále provokuje Nemesis. Už ji to přestává bavit poslouchat tyto ukrutně trapné keci. Vytasí proto stříbrnou katanu. Univerzální zbraň na zabíjení. Upíři už vytušili co je asi tak čeká.

"Připrav se na smrt Nemesis." Zavrčí upír. Skočí na ni. Nemesis stihne všal uskočit. Ladnými pohyby těla uhýbá nepřátelům. Katana ladně kouže vzduchem. Její dokonalé ostří odráží měsíční svit. Temnou oblohou se nese zlověstné vlkodlačí vytí. Bojovnice se usměje.

"A teď jste pánové v řiti." Přitáhne si katanu k tělu. Všichni upíři nevědí o jde. ejich velitel na nic nečekal a vystřílel na bojovnici celý zásobník z poloautomatické devítky. Jenže to asi nevěděl o jejích tajných schopnostech. Protáhne si krk doprovázený hlasytým lupavým zvukem.
"TO jste si vážně myslíte, že TOHLE ostatní upíři neskoušeli? Jak už jsem řekla vymyslete si něco lepšího." Každá kulka jež se zabořia do její svaloviny pomalu vylézá ven. S cinknutím padne na zem. Rány se okamžitě zacelí. Upíři nad tímto užasli. Nemesis využila této výtečné chvíle a polikvidovala pár upírů. Pak nastal těžší úkol. Zabít šéfa té spropadené sebranky. Ten malý zbiteček co přežil byl naprosto v šoku. Za Nemesis se objevil vlkodlak.
"Riku? Můžeš je zabít jsou tvoji." Vlkodlak Riku šťastně zavrtí ocasem a pustí se do likvidování soupeřů. Jejich smrt si plně vychutnává. Libuje si v jejich bolesti a utrpení. Žalostný křik jest pro jeho uši rajskou hudbou. Avšak i Nemesis nezaostává. Bojuje se soupeřem s ladností. I když se zdá, že ten upír je pro Nemesis vyrovnaný souřeř opak jest pravdou. Ona si s ním jeno pohrává. Naschvál používá jenim zlomek svoji síly. Naschvál ten boj prodlužuje. Ale přestává ji to bavit. Otočí se o sto osumdesát stupňů. Stříbrné ostří katany probodne upírovo srdce. V cuku letu se promění na hromádku popela. Vlkodlak se promení do své lidské podoby.
"To jsem potřeboval."
"Taky by ses mohl více ovládat.
"Ježiši, mami, to jsem toho udělal tolik?"
"Ach jo proč nemůžeš mít aspoň trochu rozumu jako tvůj bratr." Riku pokrčí rameny.
"Asi proto, že sem celejch deset let strávil v blbé podzemní cele a upíři na mě dělali pokusy jako kdybych byl nějaká krysa. Tak teď si užívám života!" Oba jdou ke sému bydlišti.
"No dobrá no." Odsekne Nemesis a nadále u ž nic neříká. Nemá to totiž vůbec žádnou cenu. Ani malilinkatou.
*********
Doma na ně čekalo menší řekvapení. Hlouček tvořen Shinem, Ryalou, Cedrikem a Scadem stály kolem nějaké dívky. Až když Nemesis přišla blýže poznala kdo ta dívka vlastně je.
"Ygrean?! Co ty tu děláš?" Dívka zvedne svůj uslzený zrak na Nemesis. V ruce dřímá truhlu s dopisem.
"při....přišla jsem s důležitým vzkazem." A podala jí ten dopis. Nemesis ho opatrně otevřela a pomalu přečetla. V dopise stálo...
Ctěná Nemesis,
Omlouvám se, že já prašivý vlkodlak žádám právě tebe o pomoc. Mé jméno jest Tutmokles a jsem jeden z prastarých vlkodlaků. Jestli si tento dopis čteš už nejsem mezi živými. Žádám tě o dvě věci. Dívka která ti tento dopis přinesla je Ygrean jistě ji znáš. Potřebuji aby jsi se o ní postarala a opatřila pevnou ochranu. Druhá žádost je mnohem delikátnější. V této truhle je uloženo srdce Anúbise, zakladatele naší rasy. O toto srdce má zájem jistá Genesis. Historii ti řekne Ygrean. Za každou cenu se srdce nesmí dostat do rukou Genesis. Děkuji za vyslyšení mích proseb.
S uctivou poklonou Tutmokles.
Nemesis nemohla uvěřit vlastním očím. Nějakej vlkodlak ji žádá o pomoc? Zcela jistě nemožně, ale přeci jenom se to stalo. Pozvedna zrak od dopisu na vystrašenou Ygrean.
"co to má všechno znamenat?" zeptá se opatrně. Ygrean se pokusí vzchopit aby ze sebe dostala aspoň pár souvislích vět. Naposledy se nadechne a odvipráví celou historii....
***
Genesis právě mučí jednoho z odchycených upírů. Ten je připoután těžkými okovi ke zdi. Celý hrudním má rozsápán vlkodlačími drápy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama