Oprava myčky nádobí

3. srpna 2009 v 17:42 | Scuroen |  ...::FanFikce
Povídka, z mého řetězáku na Naruta. Když jsem si to tak zpětně četla, je to sice krátký, ale snad si to zaslouží nějaký malý článek. Na dvojici Asuma X Anko!


Jednou v noci, když Kurenai stále trénuje svůj tým a Asuma trpí samotou, zazvoní mu telefon! ,,Haló?" řekne Asuma.
,,Ahoj! To jsem já, Anko!" řekne Anko, sledující Asumu dalekohledem z protějšího okna. ,,Víš, právě se mi porouchala myčka a vůbec nevím, jak to spravit! Nechceš mi přijít pomoct?"
,,No já..." Asuma sklopí hlavu a hlasitě polkne. ,,... Tak jo!" Samozřejmě Asumu trochu zarazilo, že Anko v extra sexy rudých šatech o půlnoci myje nádobí, ale dal se ihned do práce! ,,Hmm, všechno vypadá v pořádku!" řekne Asuma.
Anko mu místo toho podá skleničku saké. ,,Opravdu? Tak to pusť z hlavy a uvolni se!" Asuma už chtěl něco namítnout, ale Anko zazvonil telefon.
Kakashiho hlas zazněl přes celý byt, neboť Anko a Asumu právě sledoval dalekohledem z protějšího okna. ,,Anko! Tohle mi děláš schválně, že jo!"
Anko zavrtěla hlavou a posadila se překvapenému Asumovi na klín. ,,To víš Kakashi, když jsem tu tak sama a ty neustále trénuješ svoje žáky po nocích! Asu, řekni Kakashimu, co jsme tu spolu právě dělali!" řekla Anko a strčila vyjevenému Asumovi telefon.
Asumovi jaksi nedocházela závažnost situace, neboť byl příliž zmatený Ančiným krásným zadečkem mezi svýma nohama. Ale když řekne pravdu, tak to přece ničemu neuškodí? ,,My... my jsme... my jsme opravovali myčku..."
Následně dovnitř vlítl Kakashi s lesknoucí se katanou. ,,Já vás zabiju!"
Anko si pozdě uvědomila, že to přehnala- ale to už jí chyběla ruka. Asuma nelenil a vyskočil z okna, než jednu taky schytá. Naštěstí Kurenai byla v práci celou noc a ráno si ani nevšimla, že má Asuma hadry od krve. Druhý den, se konal pohřeb Anko. Kakashi nemohl nic říct, protože by prasklo, že Anko nezemřela při nočním útoku ninjů a nepadla za svobodu vesnice. A Asuma nemohl nic říct, protože by se Kuranai dozvěděla, že šel o půlnoci opravit Anko zcela funkční myčku. A tak si podali ruce a šli spolu na ramen!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hikari Hikari | 31. května 2012 v 12:35 | Reagovat

tak to byl veeelkej fofr :D ale gůd xDD takoví podpantofláci :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama