Noc, koucourek a ..... polibek

3. srpna 2009 v 17:56 | ElfMaya
Žánr: Romantika
Pairing: Ikuto X Amu
Menší Info: Smutný Yoru se snaží najít úkryt kde by se konečně pořádně najedl.


Noc, měsíc v úplňku. Hvězdy září snad jako nikdy před tím. Jenom hrobové ticho narušuje nádherný zvuk houslí. Je poznat, že hrající k tomuto nástroji chová velký kladný cit.

"Ikutooo! Já se nudím. A mám hlad." Hladík přestane hrát.

"Ale notak Yoru. Před chvílí jsi mi snědl poslední sušenky."

"Já vím, ale stejně mám hlad. Ikutooo bolí mě bříško od toho jak mě pořád kručí." Škemrá malá postavička s kočičími packami, ocáskem a ouškama. Své veliké žluté oči upře na mladíka. Ten mu však nevěnuje sebemenší pozornost. Pokračuje dál v hraní, nechá Yoru Yorem. To malého kocourka rozesmutnilo. "Dobrá Ikuto, když mě tu nechceš tak tu nebudu." A zmizí z mladíkova dosahu, který si toho samozřejmě nevšiml.
Jak Yoru brouzdá po městě uvidí před sebou dům jež mu je dosti, ale opravdu dosti podobný.

"To je přece dům Amu." Zajásá. "Tam mi snad dají najíst." A jelikož tyto postavičky se umí vznášet ve vzduchu. Dolevituje až k bálkónovým dveřím od Amuina pokoje. Bojácně zaklepe.
Amu přiběhne ke dveřím jako kulový blesk. Zakoulí svýma očima.

"Yoru? Co ty ty tady děláš?"

"Amu, Amu." Histrečí koucourek. "Mám hrozný hlad, nemáš alespoň sušenku? Prosíím."

"Notak pojď dál Su se o tebe postará." Pootevře dveře. Yoru na nic neváhá a oběví se vevnit Amina pokoje. S údivem se rozhlíží po celém pokoji.

"Máš to tu pěkné." Složí kompliment kocourek. Su také postavička jako Yoru akorád dívčí postavy v zelených šatičkách s roztomilými bloďatými culíky. Ihned jak uslyšela o hladovém človíčku přinesla tác jejích lahodných sušenek s mini šálkem horkého kakaa.

"Prosím Yoru."

"Jéééééé Su ty jsi zlato, zachránila jsi mi žaludek." Opět jásá Koucourek. Miki a Ran další dvě postavičky vylezou ze svých postýlek a koukají co se děje.

"Yoru psst. Holky už spí."

"Oh omlouvám se." A zkousne se do jedné za sušenek. Ve tvářičce se mu pohrává blažený úsměv. Najednou všihni zaslechnou další klepání na balkónové dveře.

"Jé to jde Ikuto." Oznámí Amu. Yoru jak toto jméno uslyšel ihned se schoval k Ran a Miki do postýlek pod deku klepajíce se strachy.

"Já tu nejsem." Oznamuje všem. Amu zatím otevře dveře.

"Ahoj Ikuto." Pozdraví jako první Amu. Ikuto nakoukne do pokoje.

"Ahoj, hladám Yora, není tady?" Amu vyjde na balkón a zavře za sebou dveře.

"Je, ale slib mi, že nebudeš na něj oškliví." Ikuto přikývne. "To jsem ráda." Amu udělá krok dopředu, ale jak známe osud, mršku jednu nevypočitatelnou, zakopne a spadne přímo Ikutovi do náruče.

"Jsi v pořádku?" Vyjíkne mladík leknutím. A tehdy se to stalo. jejich oči se setkaly a v tu chvíli přestal existovat svět. Ikuto se pomalu blýžil k Aminým rtům. Stejně zase ucukne jako obvikle, pomyslí si Amu. jenže tentokrá se mílila. Nejdříve váhavě, ale pak se jejich rty vásnivě spojili v jednom dlouhém polibku.

Z Dáli se ozívala melodie houslí......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama