Krásný sen

2. srpna 2009 v 13:43 | ElfMaya |  ...::FanFikce

Žánr: Romantika
Pairing: Inuyasha X Kagome
Menší Info: Kagome se zdá nádherný sen. Bohužel je to jenom sem."Inuyasho?" Slabý Kagomin hlas se nese jako vánek mezi stromy. Hanyou Inuyasha se pomalu otočí. Své oči plně upře na mladou dívku. Byla vyčerpána po celodenní cestě.

"Odpočineme si Kagome. Potřebuješ nabrat opět energii."

"Děkuji." Kagome se posadila do vsoké trávy. Jednotlivá stébla příjemně hladila dívčiny unavené nohy. Začal vanout osvěžující vítr. Jako kdyby příroda vycítila tu únavu a snažila se jí nějakým způsobem pomoci. I slunce svůj žár schovalo za tenký závoj mraků.

"Půjdu pro vodu. Nedaleko odsať teče potok. Za chvíli jsem zpátky."

"Ano Inuyasho. Počkám tady na tebe. Aspoň si trochu odpočinu." Hanyou zvedl dva kožené vaky určené na vodu. Naposledy pohlédl na Kagome, která pomalu usínala. Je tak roztomilá pomyslel si. Raději odešel. Za cesty se díky bohu nic zlého nestalo. jeho kroky byly zastaveny až na kamenitém okraji většího potoka. Rozhlédl se jestli někdo není není schovám za jednom z mnoha stromů v okolí. Nikdo nikde. A jelikož byl slunný den rozhodl se k vykoupání. Pomalu ze sebe svékl rudé kimono. Tak jak ho pán bůh strořil vstoupil do vody. Byla studenná, ale osvěžující zároveň.

"uh úleva." Pronesl si sá pro sebe. nadále se věnoval osvěžující koupeli. nesměl tu však být dlouhou dobu. Rychle se vrátil ke Kagome. Dívčina spala sladkým spánkem spravedlivých. Byla tak roztomilá, že dokonce i Inuyasha neměl to srdce ji probudit.

"Kagome?" Jeho hlas byl plný něhy. Ještě párkrát zopakoval její jméno. kagome konečně otevřela oči. Usmála se. "Na napij se." Natáhl ruku s jedním vakem.

"Děkuji." Zhluboka se napila. To potřebovala. Inuyasha se při pohladu na ní musel usmívat. "Co je? děje se něco?"

"Ne, snad jenom to..... jsi roztomilá, hodně roztomilá." Dívčiny tváře dostaly barvy Inuyashova kimona. "A teď jsi ještě roztomilejší." Hanyou pomalu přibližuje svoji tvář k její.

"I...Inuyasho? Co to děláš?"

"Sám nevím, ale prostě....nemohu si pomoci." Zhlehka ji políbil. Nezůstal však jenom u jednoho polibku. Když vycítil, že to Kagome není nepříjemné. Opatrně pokračoval. Prsti přesunul na dívčinu šíji. Lehounce jako by se bál hladil její sametovou kůži. Byla teplná a plná očekávání.

"Kagome?"

"Ano?"

"Mohu?"

"Ano" Další slov nebyla za potřebí. Teď za ně mluvili jejich činy. Oddávali se hře plné lásky. Ve hře jež prozkoumávali jeden druhého.

"Crrrrrrrrrr crrrrrrrrr." Otřesný zvuk budíku ohlašující ráno zní celým Kagominým pokojíčkem. Dívčina vzteky třískne do budíku.

"Kruci zrovna v tom nejlepším sem se musela probudit."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama