Jedno malé tajemství

1. srpna 2009 v 21:56 | ElfMaya |  ...::FanFikce
..aneb Kai Hiwatari třikrát jinak. Ne nejdná se o rozpolcenou osobnos, ale o trojčata


Ladné pohyby pěti mladých mužů do rytmu latinskoamerické hudby a do srdce rvoucího textu. Na první pohled je znát že tito kluci spolu netančí a nezpívají poprvé. Jedná se o taneční skupinu. Jejich členy tvoří trojčata a další dva kluci. Z úhledné řady vyspuje jeden z trojčat a natahuje svůdně ruku spívajíce přitom k jedné za jejich divaček při zkouškách. Ten kluk není nikdo jiný než Kai Hiwtari. Slavný beybladingový hráč patřící k týmu Beybladová smršť. Ach ano to on patří ze trojčat jeho bratři starší Kadaj a mladší Keileb se od něj líší jen malých drobnostech. Napřílad Kadaj nosí zásadně na hlavě úhledné číro a pár naušnic v uchu. To zase Keileb si svou modrošedivou kštici nechal obarvit na černou s delšími prameny přiléhající k obličeji a vzádu s dětským rozcuchem. Písnička pomalu končí a čtyři děvčata, jejich publikum začíná tleskat. Trojčata i Nikolaj a Michael se usmějí a čekají na rozsudek.

"No nebylo to zrovna špatné jen by to chtělo trochu více emocí do zpěvu a více vášně do tance." promluví jedna dívka už od pohledu taková dominantní, odkryje si přitom své dlouhé černozlaté vlasy z obličeje. "A Kadaji začni se více hýbat. Jsi vždycky o jeden takt pozadu.Kaii tebe zase musím pochválit přetancoval jsi to bez jedné chybičky, ale to můžu říci i o Kadajovi a Michaelovi." Zasměje se. Ta dívka není nikdo jiný než Michele Lair, třínásobná mistrině světa ve street beybladingu, je taky kapitánem týmu Apoliptica. Její schopnosti nejen v beybladingu děsí mnoho protivníků. Ona je prostě Apokalipsa.

"Tak fajn šéfe, co kdybychom jsme se šli napít? Mám takovou žízeň, že ani nevidím." Promluví Kadaj smějíce se přitom. On sám je od přírody vtipálek moc rád v mládí škádlil bratry, ale i Miu a Michaelem. Rodina Lairová je totiž velmi důvěrnými přáteli s roudinou Hivatariů. Takže se tito čtyři znají už od malička. Nikolaj poslední ze skupiny je jejich kamarád ze školy. Tato kapela je totiž jeho nápad. Mia se zvedne a svýma okovanýma kanadama dopadne na podlahu.

"Tak dobrá deme."

"Ale já nepudu. Musím se vrátit k týmu jinak po mě vyhlásí mezinárodní pátrání. Jako minule. Už se všichni chovaj jako mí rodiče."

"Tak proč jim Kaii prostě neřekneš pravdu?!" Zeptá se se starostí Michael.

"Copak ono by to šlo? Tak si to představte. Přijdu k nim a řeknu: Kluci musím vám něco říct! Tyson ihned jak ho znál vyletí z křesla a začne se mnou třást a křičet že sem buzík." Mia se začne pochichtávat. "No a pak jim řeknu: No kluci..víte.no ehm...hm........Jsem ze trojčat mám dva úlítlí bratry a spolu snima a dašíma dvoumla klukama tvoříme tačení hudební skupinu. Víte jak by to s nima seko?" Mia to už nevidrží a začne se nahlas smát. A pak se zamyslí.

"Možná znám lepší způsob jak jim to říci." Kai se zděsí. "Příští pátek se koná taková malá sešlošt beybladingových hráčů. Přihlásím vás tam a vy tam zaspíváte. A budeto. Vy se proslavíte a Kai konečně řekne pravdu. Co vy na to?" Všichni souhlasí až na Kaie který se zdráhá. Moc se mu do tohoto riskantního plánu nechce.

"Ale notak Kaii uvidí že to bude zábava. Už vidím jak se celímu tvýmu týmu svěsí čelist až na zem. To bude ale sranda. Jen se modlím abych v tu chvíli nezapoměl text." Povzbudí Kaie Keileb a co nejkomičtěji svěsí ústa. Kai se neudrží a rozesměje se. Tyto chvíle jsou pro tým bleidová smršť zcela neznámé. Neznají Kaie ve své pravé podobě téměř nikdy nezažili jeho úsměv ani jeho smích. A to jen proto, že Kai před nimi skrývá svou pravou tvář. Mia všechny přeruší.

"Tak dobrá lidi. Kai pude k týmu a mi ostatní pudem na pizzu." Kluci zvednou palec. Kai se s nima rozoučí a odejde spátky k týmu bleydová smršť. Zbytek party jde opačným směrem. Mia si v duchu říká, už mu taky musím říct pravdu. Anadále se věnuje zbytku hiwatarovic rodiny.
Otevřou se dveře a Kai vejde dovnitř. Tak už na sedačce sedí nervózní Tyson.

"Kde si zase byl?" Ani nenechá Kaie vysvléknout z budy a začneho bombardovat otázkami.

"Venku mami. Vadí to?" Tohle vždycky Tysona rozzuří a to Kai dobře ví. Pak se konečně odváží.

"Hele Co budem dělat příští pátek?"

"Nic proč?"

"Ale jen že je v jednom baru sešlost beybladingových hráčů ze všech kategorií a já bych vám rád přdstavil své známé." Tyson vytřeští oči a pak se zatváří normálně.

"Tak dobrá pudem tam. A sem zvědavej jak vypadaj."

"To uvidíš. Dobrou."

Dny utekly jak kapky vody v řece. Je osudný pátek osumnác nula nula a bleidová smršť sedí v baru u stolu který je přímo před podiem. Kai se rozhlíží až uvidí Kluky a Miu. Nakonec je uvidí.

"Hele kluci du si odkoskočit za chvíli jsem tady." A Kai se vypaří jako pára nad hrncem. Na podium se objěví Mia a začne mluvit. Nejdřívé zapíská do mikrofonu aby upoutala pozornost všech hráčů.

"Ahojte lidi. Chci vás tu všechny přivýtat. Jmenuji se Michele Lair někteří mě znáte pod přezdívkou Mia a pro kteří mě neznají jsem třínásobná mistryně světa ve street beybladingu. Ale nejsem tu abych se vytahovala. Ne jsem tu z důvodu úpně jiného. Mám přátele. Kteří tancují s zpívají jako andělé a konečně by se chtěli ukázat na veřejnosti. Tak prosím aby jste je přivítali aspoň malým poteskem. děkuji" Mia odejde z pódia a začne hrát hudba, publikum samožřejmě zateská. Na scénu vztupuje pět kluků oblčených do černých kalhoty a bílého trika nebo tílka, všichni mají též obličeje zakryty klobouky. Začnou sípat a tancovat. Jejich hudba doslova uchvátí všechny dívky v publiku. Pak přijde ta osudná chvíle kdy všichni odhodí své kloubouky a pokračují ve vystoupení. Snad devadest devět procent publika se zarazila dyž uvidělo Kaie a další dva kluky mu podobný jak tancujou. Nakonec tyson promluví.

"Kai? Tančit? Spívat? Ve třech provedeních? Já si asi brzo hodím mašli." Písnička po chvilce skončí a Kai se ujme mluvi.

"No..ehm.......ahoj lidi. Mě snad znáte jsem Kai Hiwatari ale tyhle kluky za mnou neznáte a já je vím představím. Tito dva. "Ukáže na bratry. "Jo mí sourozenci Kadaj a Keileb. Bohužel jo jsem z trojčat. A tito dva Jsou, Michael bratr naší Mii a poslední neméně důležitý je Nikolaj Tooba. A ještě jednu vě vám chci říct. Jsem Michele Lair zasnoubený." Tyson a Max sněsí spodní čelist málem až ke klínu. Rei se pousměje a řekne si sám pro sebe.

"Tak tohe je to tvoje malé tajmenství Kaii."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama